1

0

3.

FBC LETOHRAD - Orel Orlice - Orel Rtyně v Podkrkonoší 7:6pn
branky: 13. Nikolas Brdíček, 16. Jakub Jirásek, 20. Nikolas Brdíček, 23. Martin Brynda, 38. Nikolas Brdíček, 39. Filip Adamec, N Nikolas Brdíček - 1. Daniel Hejna, 19. Nikolas Brdíček, 24. Tobiáš Cejnar, 31. Daniel Hejna, 32. Jakub Šitina, 33. Samuel Vít; rozhodčí: Jiří Knettig - Lukáš Picek; vyloučení: 0:2; využití: 0:0; zásahy brankářů: David Kempf 12 - Josef Novák 19; po třetinách: 1:1, 3:2, 2:3
3 Nájezd na branku provedl z družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší hráč #69 Lukáš Hejna , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva FBC LETOHRAD - Orel Orlice hráč #75 Nikolas Brdíček a vstřelil rozhodující gól (7:6).
2 Nájezd na branku provedl z družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší hráč #13 Vojtěch Synáč , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva FBC LETOHRAD - Orel Orlice hráč #5 Jakub Jirásek , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší hráč #37 Tobiáš Cejnar , ale gól nevstřelil.
45:00 Zahájena trestná střílení
45:00 Střely ve 3. části: 10:8
43:51 Po skvělé přihrávce od Cejnara, Hejna netrefuje odkrytou bránu
43:02 Vyloučen hráč #13 Vojtěch Synáč družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší na 2 minuty za sekání
43:02 Letohrad bude hrát přesilovku, která může vše rozhodnout
41:40 Timeout Orel Rtyně v Podkrkonoší
38:25 Ještě bych rád řekl, že u gólu bylo opět duo Adamec a Brdíček
38:24 GÓL FBC LETOHRAD - Orel Orlice! 6:6
Branku družstva FBC LETOHRAD - Orel Orlice vstřelil #72 Filip Adamec, asistoval #75 Nikolas Brdíček (6:6)
38:24 Rozhodčí nejdřív gól neuznal, ale po poradě s kolegou to oba přehodnotili a gól uznali
37:56 GÓL FBC LETOHRAD - Orel Orlice! 5:6
Branku družstva FBC LETOHRAD - Orel Orlice vstřelil #75 Nikolas Brdíček, asistoval #72 Filip Adamec (5:6)
37:56 Nikolas Brdíček si svým třetím gólem připisuje hattrick
37:30 Synáč v samostatném úniku předvedl skvělý homerun
35:25 Kuba Jirásek minul odkrytou bránu
32:37 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 4:6
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #56 Samuel Vít, asistoval #92 Daniel Hejna (4:6)
32:37 Rtyně odskakuje do dvoubrankového vedení
31:54 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 4:5
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #30 Jakub Šitina, asistoval #92 Daniel Hejna (4:5)
31:54 Rtyně se ujímá vedení
30:51 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 4:4
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #92 Daniel Hejna, asistoval #2 Josef Novák (4:4)
23:01 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 4:3
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #37 Tobiáš Cejnar, asistoval #69 Lukáš Hejna (4:3)
22:47 GÓL FBC LETOHRAD - Orel Orlice! 4:2
Branku družstva FBC LETOHRAD - Orel Orlice vstřelil #13 Martin Brynda, asistoval #30 Jan Poláček (4:2)
19:51 GÓL FBC LETOHRAD - Orel Orlice! 3:2
18:00 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 2:2
Vlastní branku družstva FBC LETOHRAD - Orel Orlice vstřelil #75 Nikolas Brdíček (2:2)
15:19 GÓL FBC LETOHRAD - Orel Orlice! 2:1
Branku družstva FBC LETOHRAD - Orel Orlice vstřelil #5 Jakub Jirásek bez asistence (2:1)
15:19 Obránce Rtyně si omylem sklepnul míček do vlastní branky
15:00 Střely v 1. části: 6:4
13:35 Adamce trefil docela rychlý míček, jeho výraz poté odpovídal za vše
12:41 GÓL FBC LETOHRAD - Orel Orlice! 1:1
Branku družstva FBC LETOHRAD - Orel Orlice vstřelil #75 Nikolas Brdíček bez asistence (1:1)
12:00 Letohrad je více na míčku, ale nemůže se dostat do žádné šance
11:30 Ve hře se toho moc neděje
07:32 Vyloučen hráč #56 Samuel Vít družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší na 2 minuty za bránění ve hře
06:36 Skvělý zákrok Josefa Nováka
04:00 Lerch skvěle ubránil Cejnara v samostatném úniku. Čistě mu zezadu odebral míček
00:18 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 0:1
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #92 Daniel Hejna, asistoval #13 Vojtěch Synáč (0:1)