44
  • 44 43:00
    Vysoké Mýto

FTC Vysoké Mýto - FbC Skuteč 6:7
branky: 14. Jozef Kandráč, 20. Jakub Hrdina, 23. Zdeněk Kyndl, 27. Tadeáš Adámek, 32. Erik Šigut, 40. Jakub Hrdina - 7. Milan Šebesta, 13. Filip Kubíček, 14. Radim Dvořák, 20. Deniz Rybenský, 24. Radek Pešek, 28. Deniz Rybenský, 42. Adam Štrumfa; rozhodčí: Martin Halousek - David Richter; vyloučení: 2 + Jozef Kandráč 4:2; využití: 1:1; diváků: 30; zásahy brankářů: Michal Kurka 15 - Daniel Nekvinda 16; po třetinách: 1:3, 3:3, 2:1
45:00 Komentář hostů Laška Ondřej (Trenér): Děkujeme soupeři za zápas.
45:00 Komentář domácích Novák Drahoslav (Trenér): Děkujeme soupeři za zápas.
45:00 Střely ve 3. části: 8:5
43:34 Mýto zkouší hru v 6
43:00 Timeout FTC Vysoké Mýto
42:45 Skuteč opět navýšila svoje vedení, Mýto začíná být lehce zoufalé ze své situace.
41:29 GÓL FbC Skuteč! 6:7
Branku družstva FbC Skuteč vstřelil #6 Adam Štrumfa bez asistence (6:7)
39:40 Hrdina skvěle trefil poskakující míček a srovnává tak skóre utkání.
39:04 GÓL FTC Vysoké Mýto! 6:6
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #9 Jakub Hrdina, asistoval #8 Erik Šigut (6:6)
38:30 Hráč s číslem 8 zkusil freestyle bohužel přestřelil.
35:50 Je tu mnoho soubojů hokejkama který nejsou posuzovány.
31:54 Mýto si zahraje krátkou přesilovou hru.
31:06 GÓL FTC Vysoké Mýto! 5:6
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #8 Erik Šigut, asistoval #9 Jakub Hrdina (5:6)
30:20 Uvidíme zde hru 4 na 4, více prostoru pro hráče uvidíme jak se s tím popasují.
30:19 Vyloučen hráč #99 Deniz Rybenský družstva FbC Skuteč na 2 minuty za sekání
30:00 Střely ve 2. části: 7:9
29:59 První polovinu oslabení Mýto přežilo bez inkasovaného gólu.
27:46 Vyloučen hráč #19 Jozef Kandráč družstva FTC Vysoké Mýto na 2+2 minuty za hrubost
27:46 Po zbytečném faulu si Skuteč zahraje 4 minuty přesilovku, na střídačce Mýta to teď vře.
27:31 GÓL FbC Skuteč! 4:6
Branku družstva FbC Skuteč vstřelil #99 Deniz Rybenský bez asistence (4:6)
26:59 GÓL FTC Vysoké Mýto! 4:5
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #7 Tadeáš Adámek, asistoval #8 Erik Šigut (4:5)
23:50 Skuteč si nadále hlídá svůj náskoka má zápas ve svých rukou.
23:42 GÓL FbC Skuteč! 3:5
Branku družstva FbC Skuteč vstřelil #8 Radek Pešek, asistoval #99 Deniz Rybenský (3:5)
22:40 Krásná souhra Kyndla s Dlouhým, kdy první zmíněný trefuje pravý růžek branky.
22:37 GÓL FTC Vysoké Mýto! 3:4
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #10 Zdeněk Kyndl, asistoval #16 Filip Dlouhý (3:4)
21:20 Hra je teď nahoru dolu, šance na obou stranách.
19:50 GÓL FTC Vysoké Mýto! 2:4
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #9 Jakub Hrdina bez asistence (2:4)
19:15 GÓL FbC Skuteč! 1:4
Branku družstva FbC Skuteč vstřelil #99 Deniz Rybenský, asistoval #8 Radek Pešek (1:4)
18:17 Vyloučen hráč #44 Milan Šebesta družstva FbC Skuteč na 2 minuty za špatné střídání
17:50 Mýto se snaží prosadit, Nekvinda se nenudí.
16:06 Další vyloučení na straně domácích, uvidíme zda i tahle přesilová hra bude využita.
15:11 Vyloučen hráč #7 Tadeáš Adámek družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za nedovolené vrážení
15:00 Střely v 1. části: 7:8
14:18 Avšak Skuteč okamžitě odpovídá a bere si svoje dvoubrankové vedení zpět.
13:41 GÓL FbC Skuteč! 1:3
Branku družstva FbC Skuteč vstřelil #25 Radim Dvořák, asistoval #23 Jakub Lédl (1:3)
13:18 Domácí se konečně prosazují po střele mezi nohy.
13:11 GÓL FTC Vysoké Mýto! 1:2
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #19 Jozef Kandráč bez asistence (1:2)
12:41 GÓL FbC Skuteč! 0:2
Branku družstva FbC Skuteč vstřelil #21 Filip Kubíček, asistoval #8 Radek Pešek (0:2)
11:29 Vyloučen hráč #16 Filip Dlouhý družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za sekání
10:25 Skvělý zákrok Nekvindy a drží tak skóre stále ve prospěch svého týmu.
07:00 Smolná branka pro Kurku, míček mu podskočil ruce.
06:59 GÓL FbC Skuteč! 0:1
Branku družstva FbC Skuteč vstřelil #44 Milan Šebesta, asistoval #40 Ondřej Hromádko (0:1)
03:39 Prázdná brána zírala na hráče Skutče s číslem 6, tuto šanci otevřít skóre však nevyužil.
03:19 První střela FTC v klidu pokryl Nekvinda.
01:10 Nebezpečná standartní situace Skutče nekončí gólem.