• 44 43:40
    6:4
    (Januš)

FBC LETOHRAD - Orel Orlice - Orel Rtyně v Podkrkonoší 6:4
branky: 3. Nikolas Brdíček, 14. Nikolas Brdíček, 16. Jakub Jirásek, 22. Jakub Jirásek, 23. Jakub Jirásek, 26. Jakub Jirásek - 25. David Frýba, 41. Tobiáš Cejnar, 42. Martin Kejzlar, 44. Tobiáš Cejnar; rozhodčí: Lukáš Filípek - Tomáš Marek; vyloučení: 0:2; využití: 2:0; diváků: 14; zásahy brankářů: David Kempf 12 - Josef Novák 14; po třetinách: 2:0, 4:1, 0:3
45:00 Střely ve 3. části: 7:8
44:55 Teď už to Letohrad zvládne a připíše si tři body.
43:40 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 6:4
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #37 Tobiáš Cejnar, asistoval #17 Václav Januš (6:4)
43:24 Letohrad je pod vlekým tlakem.
42:50 Zákrok domácího brankaře
41:47 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 6:3
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #14 Martin Kejzlar, asistoval #17 Václav Januš (6:3)
40:34 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 6:2
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #37 Tobiáš Cejnar, asistoval #46 Filip Kulda (6:2)
34:57 Rtyně je zpátky ve hře a začíná být lepší než soupeř.
32:40 zápas je vyrovnany
30:00 Střely ve 2. části: 7:3
25:48 Rtyně uzavírá akci v její útočné polovině
25:32 GÓL FBC LETOHRAD - Orel Orlice! 6:1
Branku družstva FBC LETOHRAD - Orel Orlice vstřelil #5 Jakub Jirásek, asistoval #13 Martin Brynda (6:1)
24:56 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 5:1
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #45 David Frýba bez asistence (5:1)
24:56 A zajímavou akci znižuje náskok Letohradu ve vlastném oslabení hráč Rtyně
24:34 Vyloučen hráč #26 Vojtěch Kozlovský družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší na 2 minuty za sekání
23:02 Rtyně mala dvě krásne šance no ani jednu nevyužíva
22:47 GÓL FBC LETOHRAD - Orel Orlice! 5:0
22:47 A komplikovnou kombinacií v předbrankovém prostoru, zakončuje hráč Letohradu
21:14 GÓL FBC LETOHRAD - Orel Orlice! 4:0
Branku družstva FBC LETOHRAD - Orel Orlice vstřelil #5 Jakub Jirásek, asistoval #23 Antonín Appl (4:0)
21:14 A Letohrad využíva početné výhody a zvyšuje náskok na 4:0
20:22 Vyloučen hráč #5 Vítek Cvrček družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší na 2 minuty za sekání
20:22 A máme tady první vyloučení zápasu. Hráč Rtyně v snaze zabránit střele seká.
18:56 Hráč Rtyně sámostatným nájezdem nepřeměňuje, brankár Letohradu odkopáva balon do rohu
15:34 GÓL FBC LETOHRAD - Orel Orlice! 3:0
Branku družstva FBC LETOHRAD - Orel Orlice vstřelil #5 Jakub Jirásek bez asistence (3:0)
15:34 A prudkou střelou z půlky, opět zvyšuje náskok tým FBC Letohrad na 3:0
15:00 Střely v 1. části: 6:5
13:38 GÓL FBC LETOHRAD - Orel Orlice! 2:0
Branku družstva FBC LETOHRAD - Orel Orlice vstřelil #75 Nikolas Brdíček, asistoval #42 David Václavek (2:0)
13:36 letohrad zvyšuje náskok
10:23 Rtyně neproměňuje své tutové šance !!
09:51 Střela z dálky míři hodně mimo Rtyňské brány.
03:36 střela
03:25 zákrok letohradu
02:36 GÓL FBC LETOHRAD - Orel Orlice! 1:0
Branku družstva FBC LETOHRAD - Orel Orlice vstřelil #75 Nikolas Brdíček bez asistence (1:0)
00:30 první střela rtyně