3:7
    David HLADKÝ
    (Borovička)

FTC Vysoké Mýto - FbK Orlicko-Třebovsko 3:7
branky: 1. Filip Jakub Hozák, 9. Erik Šigut, 36. Jozef Kandráč - 11. Sebastian Filip, 12. Aleš Kulhavý, 28. Matyáš Kvapil, 37. Lukáš Broulík, 38. Matyáš Kvapil, 44. Adam Borovička, 45. David Hladký; rozhodčí: Filip Neumann - Martin Řehák; vyloučení: 1:0; využití: 0:1; diváků: 50; zásahy brankářů: Michal Kurka 20 - Štěpán Rozlívka 16; po třetinách: 2:2, 0:1, 1:4
45:00 Komentář domácích Novák Drahoslav (Trenér): Děkuji soupeři za utkání. Přejeme šťastnou cestu domů.
45:00 Střely ve 3. části: 7:11
44:51 GÓL FbK Orlicko-Třebovsko! 3:7
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil #24 David Hladký, asistoval #50 Adam Borovička (3:7)
44:12 Hra v 6 se nevyplatila a Mýto inkasovalo 6 gól.
43:03 GÓL FbK Orlicko-Třebovsko! 3:6
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil #50 Adam Borovička bez asistence (3:6)
42:12 Vysoké Mýto zkouší hru v 6.
41:50 Timeout FTC Vysoké Mýto
37:20 Po dvou slepených gólech se OT dostává do dvoubrankového vedení.
37:16 GÓL FbK Orlicko-Třebovsko! 3:5
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil #28 Matyáš Kvapil, asistoval #50 Adam Borovička (3:5)
36:46 GÓL FbK Orlicko-Třebovsko! 3:4
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil #59 Lukáš Broulík, asistoval #6 Jakub Hlaváček (3:4)
35:50 Po chybě v obraně OT, zvládl situaci zužitkovat Kadrnáč.
35:37 GÓL FTC Vysoké Mýto! 3:3
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #19 Jozef Kandráč, asistoval #11 Jakub Pokorný (3:3)
33:35 Hozák se dostal do samostatného úniku, šanci však neproměnil.
30:01 Buly pro domácí.
30:00 Střely ve 2. části: 6:7
28:59 Mýto po chybách v obraně inkasuje gól.
27:46 GÓL FbK Orlicko-Třebovsko! 2:3
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil #28 Matyáš Kvapil, asistoval #36 Sebastian Filip (2:3)
23:56 OT si vypracovalo šanci a dostaly se až před Kurkovu bránu, nic víc z toho však není.
21:27 Mýto mělo obrovskou příležitost skórovat, Rozlívka byl ale proti.
18:36 Mýto vstřelilo gól zpoza brány, nebyl ale uznán kvůli předchozímu faulu.
17:05 Druhá třetina je zatím bez výraznějších šancí, hra je spíše kouskovaná.
15:00 Střely v 1. části: 6:8
11:33 Gól v přesilovce nakopl tým z Třebové a do sítě vstřelili gól druhý. Máme tedy skóre po 12 minutách vyrovnané.
11:30 GÓL FbK Orlicko-Třebovsko! 2:2
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil #3 Aleš Kulhavý, asistoval #25 Jakub Šmíd (2:2)
10:45 OT velice rychle využívá svoji přesilovou hru po souhře Kvapila a Sebastiana.
10:44 GÓL FbK Orlicko-Třebovsko! 2:1
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil #36 Sebastian Filip, asistoval #28 Matyáš Kvapil (2:1)
10:34 Vyloučen hráč #9 Jakub Hrdina družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za sekání
08:59 Nedáš - dostaneš. To platí i zde, nejdřív se do obrovské šance dostalo OT ale neproměnilo. Svým výhozem Kurka poslal hráče do samostatného úniku a ten se nemýlil.
08:58 GÓL FTC Vysoké Mýto! 2:0
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #8 Erik Šigut, asistoval #1 Michal Kurka (2:0)
04:18 Hra je zatím vyrovnaná, na obou stranách můžeme vidět gólové šance.
01:50 Šance mají i hosté ale zatím není žádná proměněna.
00:18 Rychlý vstup do utkání mělo lepší Mýto a po 17 vteřinách se ujímá vedení.
00:17 GÓL FTC Vysoké Mýto! 1:0
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #15 Filip Jakub Hozák, asistoval #9 Jakub Hrdina (1:0)