• 44 43:57
    8:7
    ()

IBK Holice - 1. FBC Polička 8:7
branky: 3. Viktor Valenta, 7. Tomáš Číhař, 10. Tomáš Číhař, 33. Radek Nešetřil, 33. Viktor Valenta, 38. Tomáš Číhař, 39. Ondřej Shejbal, 40. Viktor Pražák - 1. Pavel Krejsa, 10. František Slovák, 30. Richard Vrátný, 35. Jiří Toman, 39. Dušan Zahradníček, 42. David Zahradník, 44. Dušan Zahradníček; rozhodčí: Filip Neumann - Martin Korunka; vyloučení: 5 + Filip Weigl OS:0; využití: 0:1; diváků: 50; zásahy brankářů: Daniel Jeník 32 - Michal Martínek 45; po třetinách: 3:2, 0:1, 5:4
45:00 Střely ve 3. části: 17:10
43:57 GÓL 1. FBC Polička! 8:7
Branku družstva 1. FBC Polička vstřelil #14 Dušan Zahradníček bez asistence (8:7)
43:57 Chyba v rozehravce kterou Dušan trestá samotným utěkem
43:51 Timeout IBK Holice
41:58 Ďelová rána od Zahradníka k tyčce
41:57 GÓL 1. FBC Polička! 8:6
Branku družstva 1. FBC Polička vstřelil #21 David Zahradník, asistoval #11 František Slovák (8:6)
41:57 Shejbal si sednul na trestnou a rovnou vstal
39:53 GÓL IBK Holice! 8:5
Branku družstva IBK Holice vstřelil #66 Viktor Pražák, asistoval #30 Jakub Říha (8:5)
38:34 GÓL IBK Holice! 7:5
Branku družstva IBK Holice vstřelil #12 Ondřej Shejbal, asistoval #24 Tomáš Číhař (7:5)
38:34 Další gol pro Číhaře a zároveň 71. bod do statistiky
38:11 GÓL 1. FBC Polička! 6:5
38:11 Rychlá odpověd od Poličky
37:53 GÓL IBK Holice! 6:4
Branku družstva IBK Holice vstřelil #24 Tomáš Číhař, asistoval #11 David Sušil (6:4)
35:47 Martínek zatím podává dobrý výkon
34:22 GÓL 1. FBC Polička! 5:4
Branku družstva 1. FBC Polička vstřelil #98 Jiří Toman, asistoval #10 Tomáš Telecký (5:4)
34:22 Polička snižuje na 5:4
33:15 Holice odskakují na rozdíl dvou branek
32:24 GÓL IBK Holice! 5:3
Branku družstva IBK Holice vstřelil #33 Viktor Valenta, asistoval #12 Ondřej Shejbal (5:3)
32:24 góóól!
32:10 GÓL IBK Holice! 4:3
Branku družstva IBK Holice vstřelil #38 Radek Nešetřil, asistoval #66 Viktor Pražák (4:3)
32:10 Nešetřil vymetl pavučinu
30:01 ve druhé části jsme viděli 35 střel a padl jen jeden gol.. Uvidíme víc golu v další části?
30:00 Střely ve 2. části: 23:19
29:20 GÓL 1. FBC Polička! 3:3
Branku družstva 1. FBC Polička vstřelil #24 Richard Vrátný, asistoval #99 Petr Dočekal (3:3)
15:00 Střely v 1. části: 13:10
13:08 Vyloučen hráč #34 Jaroslav Tošovský družstva IBK Holice na 2 minuty za sekání
13:08 Tošovský opět sedí
12:26 Dobrý zákrok Martínka
09:56 GÓL 1. FBC Polička! 3:2
Branku družstva 1. FBC Polička vstřelil #11 František Slovák, asistoval #99 Petr Dočekal (3:2)
09:36 GÓL IBK Holice! 3:1
Branku družstva IBK Holice vstřelil #24 Tomáš Číhař, asistoval #12 Ondřej Shejbal (3:1)
09:36 Třetí gol v oslabení
08:33 Vyloučen hráč #26 Filip Weigl družstva IBK Holice na 2 minuty za nesportovní chování
08:33 Vyloučen hráč #26 Filip Weigl družstva IBK Holice - osobní trest
08:33 Vyloučen hráč #24 Tomáš Číhař družstva IBK Holice na 2 minuty za nedovolené vrážení
08:33 Holice jdou do tří
07:26 Trestné střílení družstva IBK Holice neproměnil #21 Vojtěch Maroši.
07:26 Dámy a pánové máme tu nájezd, který jede Maroši
06:35 Skvělý zákrok Jeníka
06:03 GÓL IBK Holice! 2:1
06:03 Už druhý gol v oslabení pro Holice
05:39 Poličká tlačí
05:00 Vyloučen hráč #34 Jaroslav Tošovský družstva IBK Holice na 2 minuty za hra bez florbalky
02:40 GÓL IBK Holice! 1:1
02:40 Nádherná střela k tyčce od Valenty
02:31 Vyloučen hráč #30 Jakub Říha družstva IBK Holice na 2 minuty za nedovolené vrážení
00:53 GÓL 1. FBC Polička! 0:1
Branku družstva 1. FBC Polička vstřelil #49 Pavel Krejsa, asistoval #14 Dušan Zahradníček (0:1)
00:53 První gol si připisuje Polička