• 45 44:39
    2
    Jakub MACHATÝ

IBK Holice - Orel Přelouč  7:3
branky: 11. Viktor Pražák, 12. David Sušil, 30. Filip Záhrobský, 31. Viktor Pražák, 35. Viktor Pražák, 38. Viktor Pražák, 42. Matěj Krám - 13. David Verunáč, 31. Radim Křinka, 36. Viktor Čapek; rozhodčí: Radek Hrdlička - Filip Ryant; vyloučení: 3:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: Daniel Jeník 24 - Pavel Matoušek 20; po třetinách: 2:1, 1:0, 4:2
45:00 Střely ve 3. části: 8:11
44:39 Vyloučen hráč #99 Jakub Machatý družstva IBK Holice na 2 minuty za bránění ve hře
41:27 GÓL IBK Holice! 7:3
Branku družstva IBK Holice vstřelil #36 Matěj Krám, asistoval #24 Tomáš Číhař (7:3)
37:34 GÓL IBK Holice! 6:3
Branku družstva IBK Holice vstřelil #66 Viktor Pražák, asistoval #24 Tomáš Číhař (6:3)
35:40 Začíná obrovská bitva, Orel bude tlačit, aby utkání vyrovnal.
35:24 GÓL Orel Přelouč ! 5:3
Branku družstva Orel Přelouč vstřelil #41 Viktor Čapek, asistoval #10 Jan Rybář (5:3)
34:08 GÓL IBK Holice! 5:2
Branku družstva IBK Holice vstřelil #66 Viktor Pražák, asistoval #36 Matěj Krám (5:2)
31:55 Na hřiště létají čepice, protože zde máme první hattrick sobotního hracího dne.
31:55 Orel se talčí za vyrovnáním. Je momentálně lepším týmem. Jsou prakticky všude.
30:36 GÓL Orel Přelouč ! 4:2
Branku družstva Orel Přelouč vstřelil #55 Radim Křinka bez asistence (4:2)
30:25 GÓL IBK Holice! 4:1
30:00 Střely ve 2. části: 10:10
29:22 GÓL IBK Holice! 3:1
Branku družstva IBK Holice vstřelil #9 Filip Záhrobský, asistoval #34 Jaroslav Tošovský (3:1)
28:16 Vyloučen hráč #36 Matěj Krám družstva IBK Holice na 2 minuty za sekání
23:07 Vyloučen hráč #9 Filip Záhrobský družstva IBK Holice na 2 minuty za sekání
19:25 Další šance Orlů, kdy šli 2 na 1.
18:40 To měl být gól Orlů, ale vynikající brankář IBK drží svůj tým.
17:33 Holice tlačí Přelouč, ale málem se jim to vymstilo, protože teď mohli skórovat hráči Přelouče.
15:00 Střely v 1. části: 9:6
12:30 GÓL Orel Přelouč ! 2:1
Branku družstva Orel Přelouč vstřelil #14 David Verunáč bez asistence (2:1)
11:44 GÓL IBK Holice! 2:0
Branku družstva IBK Holice vstřelil #11 David Sušil, asistoval #30 Jakub Říha (2:0)
10:37 GÓL IBK Holice! 1:0
Branku družstva IBK Holice vstřelil #66 Viktor Pražák bez asistence (1:0)
08:52 IBK mělo teď šanci, ale brankář Orla s přehledem kryje.
05:48 Orel měl další gólovou šanci, ale opět skvěle brankář IBK.
04:29 Orel měl vyloženou gólovou šanci, ale tu likviduje skvělý zákrok brankáře.
03:09 IBK Holice jsou aktivnější a chtějí převzít vedení v utkání.
02:22 Holice trefují tyč.