• 45 44:35
    6:12
    (Pulkrábek)

Klub SPV Pardubice B - HAGA Pardubice B 6:12
branky: 9. Štěpán Sochor, 12. Radek Filipi, 22. Štěpán Sochor, 27. Matěj Kourek, 33. Ondřej Loučka, 43. Matěj Kourek - 2. Daniel Bořetický, 9. Petr Papák, 22. Josef Mudruňka, 24. Daniel Půlpán, 24. Josef Mudruňka, 27. Daniel Pilný, 30. Daniel Pilný, 34. Tomáš Vodrážka, 36. Daniel Pilný, 39. Petr Papák, 41. Jiří Pulkrábek, 45. Daniel Půlpán; rozhodčí: Vladimír Lešák - Miroslav Vejvoda; vyloučení: 4:2; využití: 0:2; diváků: 15; zásahy brankářů: David Nedoma 22 - Michal Vraný 14; po třetinách: 2:2, 2:5, 2:5
45:00 Střely ve 3. části: 8:17
44:35 GÓL HAGA Pardubice B! 6:12
Branku družstva HAGA Pardubice B vstřelil #42 Daniel Půlpán, asistoval #19 Jiří Pulkrábek (6:12)
42:03 GÓL Klub SPV Pardubice B! 6:11
Branku družstva Klub SPV Pardubice B vstřelil #23 Matěj Kourek, asistoval #36 Jan Jírek (6:11)
40:47 GÓL HAGA Pardubice B! 5:11
Branku družstva HAGA Pardubice B vstřelil #19 Jiří Pulkrábek, asistoval #82 Petr Papák (5:11)
39:36 SPV zastavuje útok hostů.
38:57 GÓL HAGA Pardubice B! 5:10
Branku družstva HAGA Pardubice B vstřelil #82 Petr Papák, asistoval #4 Martin Drápalík (5:10)
36:39 Vyloučen hráč #36 Jan Jírek družstva Klub SPV Pardubice B na 2 minuty za sekání
35:31 GÓL HAGA Pardubice B! 5:9
Branku družstva HAGA Pardubice B vstřelil #10 Daniel Pilný, asistoval #5 Daniel Bořetický (5:9)
34:00 Domácí tlačí na brankáře hostů.
33:26 GÓL HAGA Pardubice B! 5:8
Branku družstva HAGA Pardubice B vstřelil #71 Tomáš Vodrážka, asistoval #5 Daniel Bořetický (5:8)
32:42 Obránce SPV zastavil akci hostů.
32:18 GÓL Klub SPV Pardubice B! 5:7
Branku družstva Klub SPV Pardubice B vstřelil #21 Ondřej Loučka, asistoval #88 Jakub Spurný (5:7)
31:25 Gólman domácích drží svůj tým.
30:00 Střely ve 2. části: 7:9
29:26 GÓL HAGA Pardubice B! 4:7
Branku družstva HAGA Pardubice B vstřelil #10 Daniel Pilný, asistoval #26 Jan Seiner (4:7)
28:42 Vyloučen hráč #4 Martin Drápalík družstva HAGA Pardubice B na 2 minuty za sekání
26:11 GÓL Klub SPV Pardubice B! 4:6
Branku družstva Klub SPV Pardubice B vstřelil #23 Matěj Kourek, asistoval #85 Tomáš Sisr (4:6)
26:11 Hráč domácích, Matěj Kourek, se konečně prosadil a vymetl šibenici hostů!
26:00 GÓL HAGA Pardubice B! 3:6
25:28 Haga tlačí na domácí družstvo a dominuje utkání.
23:54 GÓL HAGA Pardubice B! 3:5
Branku družstva HAGA Pardubice B vstřelil #47 Josef Mudruňka, asistoval #10 Daniel Pilný (3:5)
23:54 Využitá přesilová hra hostů.
23:22 Vyloučen hráč #5 Ondřej Shejbal družstva Klub SPV Pardubice B na 2 minuty za sekání
23:01 GÓL HAGA Pardubice B! 3:4
22:25 Výborný zákrok gólmana domácího týmu.
21:55 GÓL Klub SPV Pardubice B! 3:3
Branku družstva Klub SPV Pardubice B vstřelil #91 Štěpán Sochor, asistoval #23 Matěj Kourek (3:3)
21:28 GÓL HAGA Pardubice B! 2:3
Branku družstva HAGA Pardubice B vstřelil #47 Josef Mudruňka, asistoval #5 Daniel Bořetický (2:3)
18:09 Vyloučen hráč #5 Daniel Bořetický družstva HAGA Pardubice B na 2 minuty za sekání
15:00 Střely v 1. části: 5:8
12:32 Vyloučen hráč #85 Tomáš Sisr družstva Klub SPV Pardubice B na 2 minuty za sekání
11:36 Poslední zápas je velmi vyrovnaný a plný šancí obou týmů.
11:14 GÓL Klub SPV Pardubice B! 2:2
Branku družstva Klub SPV Pardubice B vstřelil #30 Radek Filipi, asistoval #20 Jindřich Špás (2:2)
09:09 Domácí se tlačí dopředu.
08:45 GÓL Klub SPV Pardubice B! 1:2
08:38 GÓL HAGA Pardubice B! 0:2
Branku družstva HAGA Pardubice B vstřelil #82 Petr Papák bez asistence (0:2)
03:45 Zdravíme všechny naše fanoušky a hlavně Milana Baroše!
02:52 Hra se přelévá ze strany na stranu a oba týmy mají plno šancí.
01:43 GÓL HAGA Pardubice B! 0:1
Branku družstva HAGA Pardubice B vstřelil #5 Daniel Bořetický, asistoval #26 Jan Seiner (0:1)
01:27 Vyloučen hráč #24 Adam Rambousek družstva Klub SPV Pardubice B na 2 minuty za sekání
00:00 Vítáme vás u posledního zápasu dnešního dne, kde se utká tým SPV Pardubice a tým HAGA Pardubice.