Petr KAŠPAR
  • 44 43:56
    Rtyně v/P

Orel Rtyně v Podkrkonoší B - Sokol Chlumec nad Cidlinou 6:6
branky: 2. Petr Kašpar, 6. Václav Januš, 24. Petr Kašpar, 26. Tomáš Balcar, 30. Filip Kulda, 38. Tomáš Balcar - 9. Tomáš Králíček, 13. Martin Teplý, 14. Matěj Váňa, 21. Tomáš Králíček, 27. Filip Kořínek, 30. Tomáš Králíček; rozhodčí: Lukáš Picek - Jiří Vaňous; vyloučení: 1:1; využití: 1:0; diváků: 17; zásahy brankářů: Vojtěch Petera 26 - Tomáš Trutnovský 15; po třetinách: 2:3, 3:3, 1:0
45:00 Střely ve 3. části: 6:10
43:56 Timeout Orel Rtyně v Podkrkonoší B
43:56 Vyloučen hráč #16 Petr Kašpar družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší B na 2 minuty za hrubost
40:42 Timeout Sokol Chlumec nad Cidlinou
40:34 Vojtěch Petera se blýsknul nádherným zákrokem proti střele z první.
37:19 Tomáš Balcar využívá přesilovku vymetením pravého horního růžku.
37:18 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší B! 6:6
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší B vstřelil #2 Tomáš Balcar, asistoval #42 Jan Pich (6:6)
36:17 Domácí dostávají první přesilovku utkání.
36:16 Vyloučen hráč #87 Matěj Váňa družstva Sokol Chlumec nad Cidlinou na 2 minuty za nedovolené vrážení
30:00 Střely ve 2. části: 7:11
29:43 Skóre se mění na obou stranách. Prosazují se Filip Kulda a Tomáš Králíček, který už zkompletoval hat-trick.
29:42 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší B! 5:6
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší B vstřelil #46 Filip Kulda, asistoval #92 Daniel Hejna (5:6)
29:30 GÓL Sokol Chlumec nad Cidlinou! 4:6
Branku družstva Sokol Chlumec nad Cidlinou vstřelil #54 Tomáš Králíček, asistoval #24 Tomáš Hanuš (4:6)
26:54 Filip Kořínek vymetl šibenici střelou ze vzduchu.
26:53 GÓL Sokol Chlumec nad Cidlinou! 4:5
Branku družstva Sokol Chlumec nad Cidlinou vstřelil #77 Filip Kořínek, asistoval #78 Martin Novák (4:5)
25:22 Srovnáno. Tentokrát se prosazuje kapitán domácích Tomáš Balcar po přihrávce do prázdné brány od Lukáše Duba.
25:21 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší B! 4:4
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší B vstřelil #2 Tomáš Balcar, asistoval #22 Lukáš Dub (4:4)
23:43 Petr Kašpar se prosazuje už podruhé.
23:42 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší B! 3:4
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší B vstřelil #16 Petr Kašpar, asistoval #90 Dominik Souček (3:4)
20:54 Tomáš Králíček si stáhnul míček a překonal rtyňského gólmana.
20:53 GÓL Sokol Chlumec nad Cidlinou! 2:4
Branku družstva Sokol Chlumec nad Cidlinou vstřelil #54 Tomáš Králíček, asistoval #78 Martin Novák (2:4)
15:00 Střely v 1. části: 8:11
13:32 GÓL Sokol Chlumec nad Cidlinou! 2:3
Branku družstva Sokol Chlumec nad Cidlinou vstřelil #87 Matěj Váňa, asistoval #78 Martin Novák (2:3)
12:33 Chlumečtí obrací skóre, Matěj Váňa umístil třelu pod vrchní tyč.
12:32 Srovnáno. Po úniku si gól připisuje Martin Teplý.
12:31 GÓL Sokol Chlumec nad Cidlinou! 2:2
Branku družstva Sokol Chlumec nad Cidlinou vstřelil #16 Martin Teplý, asistoval #87 Matěj Váňa (2:2)
08:13 Prosazují se i hosté. Po dotlačení míčku do brány si gól připisuje Tomáš Králíček.
08:12 GÓL Sokol Chlumec nad Cidlinou! 2:1
Branku družstva Sokol Chlumec nad Cidlinou vstřelil #54 Tomáš Králíček, asistoval #10 David Mlynář (2:1)
05:28 Václav Januš dává druhý gól zápasu po odrazu od střely Daniela Hejny.
05:27 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší B! 2:0
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší B vstřelil #17 Václav Januš, asistoval #92 Daniel Hejna (2:0)
01:16 Rtyně otevírá skóre padáčkem.
01:15 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší B! 1:0
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší B vstřelil #16 Petr Kašpar, asistoval #10 Dalibor Horák (1:0)