44
  • 44 43:51
    Jičín

TJ Sokol Jaroměř BEE & VETs B - Finance Novák FBK Jičín B 7:4
branky: 2. Vít Miler, 4. Petr Kotlář, 6. Jiří Lhotský, 10. Dominik Sukup, 16. Dominik Haž, 30. Petr Kotlář, 42. Adam Emlar - 4. Tomáš Ouhrabka, 17. Lukáš Kotula, 21. Ondřej Kabelka, 33. Vít Černý; rozhodčí: Radek Hrdlička - Martin Halousek; vyloučení: 1:2; využití: 0:0; diváků: 25; zásahy brankářů: Karel Hašek 23 - Matěj Kraušner 24; po třetinách: 4:1, 2:2, 1:1
45:00 Střely ve 3. části: 11:9
43:51 Timeout Finance Novák FBK Jičín B
41:41 Dočkali jsme se Emeho basy, když zrovna Adam Emlar poprvé ve své kariéře střílí branku
41:40 GÓL TJ Sokol Jaroměř BEE & VETs B! 7:4
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř BEE & VETs B vstřelil #29 Adam Emlar, asistoval #26 Richard Kutík (7:4)
35:56 Hašek znova chytá
32:32 Jak jste si přečetli, Jaroměř dostala gól v oslabení. Hruuuza
32:31 GÓL Finance Novák FBK Jičín B! 6:4
Branku družstva Finance Novák FBK Jičín B vstřelil #71 Vít Černý, asistoval #9 Martin Petrgál (6:4)
31:39 Kotlář mohl zaznamenat hattrick hned po návratu, ale minul branku
30:40 Vyloučen hráč #7 Tomáš Ouhrabka družstva Finance Novák FBK Jičín B na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
30:06 Jaroměř hned získala míč a hned se šlo k brance soupeře. Ale neproměněno
30:00 Střely ve 2. části: 9:10
29:19 GÓL TJ Sokol Jaroměř BEE & VETs B! 6:3
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř BEE & VETs B vstřelil #69 Petr Kotlář, asistoval #17 Dominik Haž (6:3)
25:32 Haž v šanci, gólman chytá
22:31 Hrobský konečně střílí, avšak do spojnice
20:45 Jičín pomalu a jistě dotahuje náskok Jaroměře
20:44 GÓL Finance Novák FBK Jičín B! 5:3
Branku družstva Finance Novák FBK Jičín B vstřelil #35 Ondřej Kabelka, asistoval #93 Petr Kryl (5:3)
17:38 Hašek si dobře postavil svojí branku. Jičín trefuje tyčky a helmu Haška
16:33 Kotula konečně prostřeluje Haška
16:32 GÓL Finance Novák FBK Jičín B! 5:2
Branku družstva Finance Novák FBK Jičín B vstřelil #37 Lukáš Kotula, asistoval #7 Tomáš Ouhrabka (5:2)
15:29 Haž společně s Petrem "Kotlár" Kolářem zvyšují stav na 5:1 pro
15:28 GÓL TJ Sokol Jaroměř BEE & VETs B! 5:1
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř BEE & VETs B vstřelil #17 Dominik Haž, asistoval #69 Petr Kotlář (5:1)
15:00 Střely v 1. části: 11:8
12:48 Adam Emlar už podruhé stírá podlahu. Děkujeme za vytření
09:52 A nový mladý talentovaný hráč Adam "Žemlik" Emlar poprvé jako hráč béčka sedí na trestné lavici
09:51 Vyloučen hráč #29 Adam Emlar družstva TJ Sokol Jaroměř BEE & VETs B na 2 minuty za bránění ve hře
09:22 GÓL TJ Sokol Jaroměř BEE & VETs B! 4:1
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř BEE & VETs B vstřelil #11 Dominik Sukup, asistoval #9 Jiří Lhotský (4:1)
09:22 Jaroměř si velice rychle zahrálo přesilovku. Trvalo to pouze 1 vteřinu, aby využili svojí přesilovku
09:21 Vyloučen hráč #14 Jaroslav Tuček družstva Finance Novák FBK Jičín B na 2 minuty za sekání
09:03 Odrazy dneska Sukupovi pomáhají se dostat do formy
08:03 Jaroměřsko-Tatranská spolupráce velice funguje
07:33 Jan "Rocky Balboa" Jirka v šanci, avšak brankář chytá
05:49 Lhotský dnes neobul správnou obuv a po třech pokusech co netrefil bránu skóruje. A gól věnoval své ženě Verče
05:48 GÓL TJ Sokol Jaroměř BEE & VETs B! 3:1
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř BEE & VETs B vstřelil #9 Jiří Lhotský, asistoval #11 Dominik Sukup (3:1)
05:43 Lhotský už po třetí netrefil branku
05:04 Obrana Jaroměře v problémech, Hašek znova musí zasahovat
03:43 Staronový hráč 69 Petr Kotlář po svém návratu střílí gól a Jaroměř se znova ujímají vedení
03:42 GÓL TJ Sokol Jaroměř BEE & VETs B! 2:1
03:02 Ouhrabka vyrovnáva stav na 1:1 po chybě domácích
03:01 GÓL Finance Novák FBK Jičín B! 1:1
Branku družstva Finance Novák FBK Jičín B vstřelil #7 Tomáš Ouhrabka, asistoval #9 Martin Petrgál (1:1)
02:03 Hašek je druhý Hašek
01:32 GÓL TJ Sokol Jaroměř BEE & VETs B! 1:0
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř BEE & VETs B vstřelil #89 Vít Miler, asistoval #26 Richard Kutík (1:0)
01:32 Emlar, Kutík a Hrobský ve stejné lajně? Dávají gól
01:01 Hašek má také první zákrok
00:41 Kváča střílí backhandem, brankář měl problémy
00:02 Buly pro tým z Jaroměře
00:01 Začátek utkání a Macháček Pavlík pořizuje už fotky