• 44 43:42
    4:6
    (Randa)

SOKOLI Pardubice Excellent B - FBC Trutnov (DTJ) 4:6
branky: 6. Dominik Nikolas Chmelař, 24. Radek Formánek, 33. Martin Junek, 44. Dominik Nikolas Chmelař - 5. Jan Tatar, 11. Adam Falta, 17. Filip Srna, 20. Matěj Strnad, 29. Pavel Bartoš, 39. Martin Kisý; rozhodčí: Daniel Suchý - Tomáš Balachoncev; vyloučení: 4:4; využití: 0:0; diváků: 65; zásahy brankářů: Jakub Levínský 19 - Jakub Strnad 17; po třetinách: 1:2, 1:3, 2:1
45:00 Komentář hostů Meduna Tomáš (Trenér): Děkujeme soupeři za zápas.
45:00 Komentář domácích Chmelař Dominik Nikolas (Vedoucí): Děkujeme soupeři za zápas.
45:00 Střely ve 3. části: 8:7
43:42 GÓL SOKOLI Pardubice Excellent B! 4:6
Branku družstva SOKOLI Pardubice Excellent B vstřelil #81 Dominik Nikolas Chmelař, asistoval #48 Milan Randa (4:6)
42:19 Timeout SOKOLI Pardubice Excellent B
42:19 Domácí to zkusí ještě v 6-ti v poli.
38:06 GÓL FBC Trutnov (DTJ)! 3:6
Branku družstva FBC Trutnov (DTJ) vstřelil #87 Martin Kisý bez asistence (3:6)
38:06 Trutnov zásluhou Kisýho a jeho nádherného sóla odskakuje do třígólového vedení.
36:51 Nádherný zákrok na druhé straně Levínského.
33:59 Vyloučen hráč #81 Dominik Nikolas Chmelař družstva SOKOLI Pardubice Excellent B na 2 minuty za sekání
32:58 Nádherný zákrok gólmana hostů.
32:20 GÓL SOKOLI Pardubice Excellent B! 3:5
Branku družstva SOKOLI Pardubice Excellent B vstřelil #11 Martin Junek bez asistence (3:5)
30:01 Začíná poslední část tohoto zápasu.
30:00 Střely ve 2. části: 6:11
28:15 GÓL FBC Trutnov (DTJ)! 2:5
Branku družstva FBC Trutnov (DTJ) vstřelil #23 Pavel Bartoš, asistoval #37 Rostislav Verner (2:5)
27:00 Hra se po delší době uklidnila.
23:59 GÓL SOKOLI Pardubice Excellent B! 2:4
Branku družstva SOKOLI Pardubice Excellent B vstřelil #98 Radek Formánek, asistoval #11 Martin Junek (2:4)
23:44 Utkání se začíná více a více přiostřovat
23:25 Vyloučen hráč #76 Jakub Efler družstva SOKOLI Pardubice Excellent B na 2 minuty za hrubost
23:25 Vyloučen hráč #37 Rostislav Verner družstva FBC Trutnov (DTJ) na 2 minuty za hrubost
22:30 Vyloučen hráč #78 Matyáš Ioanidis družstva FBC Trutnov (DTJ) na 2 minuty za sekání
22:30 Sokoli dostávají šanci v podobě přesilové hry 5 na 3.
21:33 Vyloučen hráč #11 Jakub Bydžovský družstva FBC Trutnov (DTJ) na 2 minuty za nedovolené vrážení
19:30 GÓL FBC Trutnov (DTJ)! 1:4
Branku družstva FBC Trutnov (DTJ) vstřelil #88 Matěj Strnad, asistoval #76 Martin Mečíř (1:4)
19:30 Trutnov sice nevyužil přesilovou hru, ale to je vůbec mrzet nemusí. Vzápětí zvyšují na 4:1.
18:35 Sokoli nedovolují Trutnovu nic v přesilové hře.
17:27 Vyloučen hráč #98 Radek Formánek družstva SOKOLI Pardubice Excellent B na 2 minuty za nesportovní chování
16:10 GÓL FBC Trutnov (DTJ)! 1:3
Branku družstva FBC Trutnov (DTJ) vstřelil #10 Filip Srna, asistoval #18 Jan Tatar (1:3)
15:30 Hned od začátku sledujeme tlak Trutnova.
15:00 Střely v 1. části: 8:7
14:42 Spálená šance ze strany Trutnova
13:52 Trutnovští fanoušci začínají být slyšet.
10:20 GÓL FBC Trutnov (DTJ)! 1:2
Branku družstva FBC Trutnov (DTJ) vstřelil #81 Adam Falta, asistoval #87 Martin Kisý (1:2)
08:23 Domácí šanci v podobě přesilové hry nevyužili.
06:13 Vyloučen hráč #87 Martin Kisý družstva FBC Trutnov (DTJ) na 2 minuty za špatné střídání
05:52 Z obou stran sledujeme pěknou podívanou.
05:17 GÓL SOKOLI Pardubice Excellent B! 1:1
Branku družstva SOKOLI Pardubice Excellent B vstřelil #81 Dominik Nikolas Chmelař, asistoval #98 Radek Formánek (1:1)
04:42 GÓL FBC Trutnov (DTJ)! 0:1
Branku družstva FBC Trutnov (DTJ) vstřelil #18 Jan Tatar bez asistence (0:1)
04:20 Hra se přeléva z jedné strany na druhou.
01:10 Trutnov sice s sebou přivezl kotel, ale zatím jsou více slyšet rodinný příslušníci Sokolu.
00:01 Vítáme Vás u druhého utkání dnešního dne.