2
    Rudolf SUK
    nedovolená vzdálenost

TJ Sokol Dvůr Králové nL B - Špindl Ubals TJ Spartak Vrchlabí 4:4
branky: 11. Patrik Adámek, 25. Jakub Háze, 25. Patrik Adámek, 35. Rudolf Suk - 9. Filip Frýda, 18. Vojtěch Pršala, 24. Miroslav Jašík, 38. Filip Frýda; rozhodčí: Václav Křepelák - Daniel Suchý; vyloučení: 4:1 + František Lahučký OS; využití: 0:1; diváků: 43; zásahy brankářů: David Stibor 21 - Jiří Fišer 21; po třetinách: 1:1, 2:2, 1:1
45:00 Střely ve 3. části: 5:6
44:59 Vyloučen hráč #13 Rudolf Suk družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL B na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
44:53 Weigl ve 100% šanci míjí... mohl vyhrát svému týmu zápas, ale zahodil jasný gól.
44:09 Stibor výborným zákrokem zachránil svůj tým.
43:09 Háze si výtečně naběhl, dostal nabito od Jebouska, ale bohužel pro Dvůr míjí.
42:02 Dlouhého střelu z brankoviště vychytal výtečně maskou Fišera.
40:15 Máme před sebou necelých 5 minut zápasu, tempo je vražedné, oba týmy chtějí vyhrát a dávají to jasně najevo... dle mého rozhodne jediný gól.
39:48 Dlouhého přihrávku vystihl Pršala, samostatný únik zakončil do tyče a Stibor pak zalehl balonek na brankové čáře.
38:56 Stibor si sebral balonek ze vzduchu jako jablko ze stromu a rozehrává.
37:50 GÓL Špindl Ubals TJ Spartak Vrchlabí! 4:4
Branku družstva Špindl Ubals TJ Spartak Vrchlabí vstřelil #11 Filip Frýda, asistoval #5 Miroslav Jašík (4:4)
37:50 Frýda se prosmýkl kolem Šimka, obešel Stibora a zasunul do prázdné branky. Výtečná individuální akce v podání vrchlabského snipera.
37:42 Lahučký se konečně dostává z trestné lavice.
37:04 Weigl dvakrát zkusil z bezprostřední bližkosti překonat Fišera... neúspěšně.
36:38 Stibor skvěle podržel svůj tým.
36:15 Hulík v tutovce přestřeluje...
35:54 Stibor se s nasazením vlastního těla vrhl po balonku. Po krátké pauza na ověření, že je v pořádku, pokračujeme.
35:39 Adámek prošel skoro přes celé hřiště, ale střela mu sjela.
35:17 Rosulek dvakrát během půl minuty vyzkoušel své štěstí. První pokus vedle,  druhý vyrazil Fišer.
34:38 GÓL TJ Sokol Dvůr Králové nL B! 4:3
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL B vstřelil #13 Rudolf Suk, asistoval #89 Josef Šimek (4:3)
34:38 Suk se konečně dnes prosazuje a zvedá ze židle minimálně klučiny u časomíry.
34:24 Toto utkání sleduje 43 mlčících diváků.
32:52 Baudische skvělým zákrokem vychytal Fišer, když vymrštil svou ruku pod horní tyčku.
30:48 Domácí hrají v plném počtu.
30:00 Střely ve 2. části: 11:11
28:48 Vyloučen hráč #72 Denis Dlouhý družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL B na 2 minuty za hra bez florbalky
28:48 Dlouhý bohužel nešikovným pohybem zahrál bez hole a jde si odpočinout.
27:54 Fišer výtečně nohou proti střele Šimka.
27:09 Stibor vystál Martinka a i když se balonek tak jakoby proplétal mezi nohama, brankovou čáru nepřešel.
27:08 Trestné střílení družstva Špindl Ubals TJ Spartak Vrchlabí neproměnil #88 Michal Martinek.
27:08 Uvidíme trestné střílení i na druhé straně. Exekutor bude vrchlabský "Fredie Mercury" Martinek.
26:42 Hosté hrají v plném počtu.
26:16 Dlouhý dostal od Suka skvěle nabito na střed. Fišer ale skvěle chytá. Adámek ho za to počastoval sekyrkou.
24:42 GÓL TJ Sokol Dvůr Králové nL B! 3:3
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL B vstřelil #74 Patrik Adámek bez asistence (3:3)
24:42 Vyloučen hráč #27 František Lahučký družstva Špindl Ubals TJ Spartak Vrchlabí - osobní trest
24:42 Vyloučen hráč #27 František Lahučký družstva Špindl Ubals TJ Spartak Vrchlabí na 2 minuty za nesportovní chování
24:42 Nejprve Adámek vystihl rozehrávku a srovnal samostatným únikem a hned poté z frustrace Lahučký zahodil florbalku na ochoz a vyfasoval 2+10.
24:01 GÓL TJ Sokol Dvůr Králové nL B! 2:3
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL B vstřelil #19 Jakub Háze, asistoval #24 Matyáš Baudisch (2:3)
24:01 Háze po kombinaci s Baudischem vrací Dvůr na kontakt.
23:35 GÓL Špindl Ubals TJ Spartak Vrchlabí! 1:3
Branku družstva Špindl Ubals TJ Spartak Vrchlabí vstřelil #5 Miroslav Jašík, asistoval #9 Tomáš Havlík (1:3)
23:35 Hned vzápětí Jašík svým důrazem zařídil dvoubrankové vedení pro Vrchlabí.
23:28 Lahučký nejprve výborně povodil dva blokující hráče a poté označkoval břevno.
22:49 Vyloučen hráč #74 Patrik Adámek družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL B na 2 minuty za hrubost
22:49 Adámek by měl dostat školení na hru tělem. Protože tyto fauly jsou nejen okaté, ale i zbytečné.
21:31 Stibor si nyní připisuje dvě čárky do statistik zákroků. Má dnes těžký zápas, střel moc není, ale jakmile přijde jedna, vzápětí zpravidla přichází jedna až tři dorážky.
20:51 Házemu skákavé balonky dělají problém a vypadá to, že Vrchlabí na něj hraje schválně, již potřetí se přes něj dostali do šance.
20:13 Suk opět nalezl svého volného spoluhráče. Tentokráte byl adresátem Dlouhý, který z rohu velkého brankoviště minul.
18:13 Suk vybídl Weigla stojícího před brankou. Ten plácl však ne do balonku, ale do hole soupeře. Výhoda pro Vrchlabí.
17:30 GÓL Špindl Ubals TJ Spartak Vrchlabí! 1:2
Branku družstva Špindl Ubals TJ Spartak Vrchlabí vstřelil #77 Vojtěch Pršala, asistoval #27 František Lahučký (1:2)
17:30 Byť trenér domácích několikrát varoval před rozehrávkou standartky na hráče 77, jeho svěřenci neposlouchali... jak to dopadlo už víme.
16:34 Stibor dalším zákrokem drží Dvůr.
16:11 Stibor nyní helmou vyráží střelu z úhlu.
15:28 Suk vystřelil ještě ze své poloviny, Fišer vyrazil a Weigl se jednou rukou natáhl a nasměroval balonek zpět na branku. Fišer byl ale i zde úspěšný.
15:01 Druhé dějství zahájeno vítězným buly pro Vrchlabí.
15:00 Střely v 1. části: 9:8
14:54 Domácí hrají v plném počtu.
14:00 Vrchlabí zatím velmi přesně kombinuje, nicméně bloky domácích jsou na svých místech.
13:19 Upřímně mám pocit, že z té mateřské školky, která dnes sedí u časomíry, potažmo počítání střel také někoho zahodím...
12:54 Vyloučen hráč #74 Patrik Adámek družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL B na 2 minuty za nedovolené vrážení
12:54 Adámek svou frustraci přetavil v zahození soupeře a po právu se jde vydýchat na trestnou lavici.
12:43 I Stibor předvádí své brankářské umění.
11:48 Házeho střela proletěla skrz blok tří hráčů. Fišera, který neměl jedinou šanci cokoliv vidět nalezl balonek v podpaží a zvládl ho s velkou porcí štěstí zkrotit.
10:04 GÓL TJ Sokol Dvůr Králové nL B! 1:1
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL B vstřelil #74 Patrik Adámek, asistoval #87 Aleš Weigl (1:1)
10:04 Weigl se rozhodl, že už někdo z jeho spoluhráčů může dát gól. Situaci 2 na 1 vyřešil přihrávkou na Adámka, který vyrovnává střelou pod horní tyč.
09:15 Dlouhý napřáhl a stejně jako Suk před chvilkou trefil před brankou stojícího Weigla.
08:02 GÓL Špindl Ubals TJ Spartak Vrchlabí! 0:1
Branku družstva Špindl Ubals TJ Spartak Vrchlabí vstřelil #11 Filip Frýda, asistoval #27 František Lahučký (0:1)
08:02 Po dlouhém tlaku Dvora se z nenápadné útočné akce stává branka na druhé straně. Lahučký našel na brankovišti volného Frýdu a ten se nemýlil.
07:37 Suk se napřáhl na rozehrávce a vyslal bombu přímo na branku. Fišeru překonal, ale jeho spoluhráč Weigl nastavil svou mužnou hruď a nedopřál svému kapitánovi radost.
06:38 Trestné střílení družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL B neproměnil #36 David Rosulek.
06:38 Rosulek se pokusil náznaky rameny rozhýbat Fišera, ten se ale ani nehnul a střelu kolem ruky si pohlídal.
06:38 Uvidíme trestné střílení v podání Rosulka.
06:27 Krásná akce v podání Vrchlabí. Stibor ale parádním zákrokem podržel.
05:15 Dlouhý se do toho taktéž opřel, ale i on narazil na jistého Fišera.
04:36 Suk zkusil téměř z brankové čáry překvapit Fišera. Ten ale vyráží maskou.
03:47 Stibor roztáhl nohy jak slečna z vykřičeného domu a výborným zákrokem podržel svůj tým.
03:00 Kvalitu v zaměřovacích systémech jako první ukázala společnost Adámek... bohužel pro něj byla pouze do břicha Fišera.
01:56 První projetkil zápasu z firmy Háze. Bohužel vedle.
01:12 První minuta zápasu ve vysokém tempu. Obě strany vyzkoušely tvrdost protihráčů v soubojích. Hráči běhají s obrovským nasazením.
00:01 Úvodní buly zápasu pro Dvůr.
00:00 Dobré brzké odpoledne. Vítám Vás u posledního zápasu dnešního hracího dne, ve kterém se střetnou týmy TJ Sokol Dvůr Králové nad Labem "B" a Špindl Ubals TJ Spartak Vrchlabí. Oba týmy dnes okusili hořkost porážky a budou si chtít vylepšit náladu. Uvidíme, kdo z tohoto klání odejde vítězně.