3:6
    Martin POVA
    ()

FBK Kobra Tatran Hostinné - Klub SPV Slovan Pardubice 3:6
branky: 6. Filip Jech, 10. Michal Novák, 16. Matěj Máslo - 9. Matěj Kourek, 14. Dominik Řezníček, 28. Martin Pova, 29. Štěpán Sochor, 39. Matěj Kourek, 45. Martin Pova; rozhodčí: Václav Křepelák - Daniel Suchý; vyloučení: 1 + Filip Jech 4:3; využití: 1:1; diváků: 25; zásahy brankářů: Matyáš Klázar 14 - Evžen Vokál 11; po třetinách: 2:2, 1:2, 0:2
45:00 Střely ve 3. části: 4:5
44:36 GÓL Klub SPV Slovan Pardubice! 3:6
Branku družstva Klub SPV Slovan Pardubice vstřelil #80 Martin Pova bez asistence (3:6)
44:36 Pova svým druhým gólem v zápasu potvrzuje vítězství SPV.
44:06 Klázar opět zachránil svůj tým.
43:18 Zavoral výtečným obranným zákrokem zastavil Hnízdilovu přihrávku, která mířila před odkrytou klec.
41:52 Řezníček sám na středu dostal nabito, ale netrefuje... mohlo být po zápase.
41:06 Klázar vytrčil nohu a drží naděje svého týmu.
39:26 Holba před prázdnou brankou pouze do tyče...
39:17 Novák opět před prázdnou brankou zklamal... již potřetí dnes.
38:50 Timeout FBK Kobra Tatran Hostinné
38:50 GÓL Klub SPV Slovan Pardubice! 3:5
Branku družstva Klub SPV Slovan Pardubice vstřelil #7 Matěj Kourek, asistoval #91 Štěpán Sochor (3:5)
38:50 Sochor zpoza branky bravurně nalezl navěhnuvšího si Kourka, který z brankoviště pohodlně trefuje.
37:10 Řezníček proběhl kolem obránce, jeho střela ale našla pouze hruď Klázara.
35:19 Poslední část tohoto zápasu se zatím hraje ve vysokém tempu, mírně více ze hry má SPV.
33:27 Již třetí balonek odešel ve třetí třetině do věčných lovišť...
32:11 Nossek s Kourkem se nyní zaklesli a jelikož se nechtěli pustit, prošli se spolu až do rohu hřiště, kde společně udělali bác.
31:21 Vokál opět tahal balonek z brankové čáry. Pro Hostinné smůla, pro SPV štěstí.
30:44 Novák se ani tentokráte netrefuje. Jeho střela z výběhu na střed proletěla tak 1,5 metru od branky.
30:01 Poslední z úvodních buly zápasu pro Hostinné.
30:00 Střely ve 2. části: 4:7
29:25 Hnízdil nám opět ukazuje, že nemá cit pro hru... Místo toho, aby předal spoluhráčů, tahal na sebe a nesmyslně ztrácel čas, nakonec i balonek. Talent hold není všechno.
28:34 GÓL Klub SPV Slovan Pardubice! 3:4
Branku družstva Klub SPV Slovan Pardubice vstřelil #91 Štěpán Sochor, asistoval #7 Matěj Kourek (3:4)
28:34 Sochor se ze středu trefil životně! Vymetl všechny pavučinky a máme otočeno.
27:50 GÓL Klub SPV Slovan Pardubice! 3:3
Branku družstva Klub SPV Slovan Pardubice vstřelil #80 Martin Pova, asistoval #4 Michal Talacko (3:3)
27:50 Pova napřáhl jak Radko Gudas a protrhl blánu své střelecké smůly v důležitý moment pro jeho tým.
27:16 Klázar nyní výborně proti střele Kourka.
25:58 Jsme v polovině vyloučení. Jeden z hráčů Hostinného uprchl dvěma obráncům SPV. Nicméně Vokál z brankové čáry balonek vytáhl a zachránil svůj tým.
24:30 Shon vytvořil ve vlastním oslabneí pěknou minelu v brankovišti SPV. Nic více z toho ale nebylo.
23:58 Vyloučen hráč #95 Filip Jech družstva FBK Kobra Tatran Hostinné na 2+2 minuty za sekání
23:58 Za úder hole do obličeje vidíme vyloučení 2+2. SPV se jistě pokusí se zápasem něco udělat.
23:03 Nossek se otočil a vyslal střelu do horních pater branky. Vokál ale vytrčil rameno a předvedl krásný zákrok.
21:02 Řezníček rovnou z trestné lavice do útoku. Jeho střelu ale Klázar chytá.
20:56 SPV v plném počtu.
19:27 Hnízdil dvakrát nalezl křížem Nováka... ten ale ani jednou netrefil branku. Pokaždé nad a to výrazně.
18:56 Vyloučen hráč #33 Dominik Řezníček družstva Klub SPV Slovan Pardubice na 2 minuty za hrubost
18:56 Řezníček velmi okatě vyčkal na náraz protihráče a zaslouženě si jde posedět.
18:42 Řezníček označkoval tyčku. Branka pro SPV je opravdu ve vzduchu.
17:07 SPV nyní několika pokusy ohrozilo branku Hostinného. Klázar a jeho obránci zatím odolávají.
15:34 GÓL FBK Kobra Tatran Hostinné! 3:2
Branku družstva FBK Kobra Tatran Hostinné vstřelil #5 Matěj Máslo, asistoval #69 Michal Novák (3:2)
15:34 První pokus do prázdné branky nevyšel, tak to hráči Hostinného zkusili z druhé strany a přineslo to ovoce. Krásné akce.
15:01 Druhé dějství vítězným buly zahajuje Hostinné.
15:00 Střely v 1. části: 6:8
13:57 A Vokál opět proti Shonovi úspěšný.
13:28 Vokál výtečně ramenem proti střele Shona.
13:10 GÓL Klub SPV Slovan Pardubice! 2:2
Branku družstva Klub SPV Slovan Pardubice vstřelil #33 Dominik Řezníček bez asistence (2:2)
13:10 Řezníček se krásně po zisku balonku prosazuje střelou na zadní tyč.
12:18 Kourek trestuhodně zahodil přečíslení 3 na 1.
11:51 SPV v plném počtu.
10:25 Ráda bych se omluvila Vokálovi, který chytal nejen minulý zápas, ale chytá i tento. Jeho záměnu s Burdou prosím berte jako chybu z neznalosti.
09:59 GÓL FBK Kobra Tatran Hostinné! 2:1
Branku družstva FBK Kobra Tatran Hostinné vstřelil #69 Michal Novák, asistoval #21 Matěj Hnízdil (2:1)
09:59 Tak to bylo rychlé... ale krásné!
09:49 Vyloučen hráč #23 Miloslav Zavoral družstva Klub SPV Slovan Pardubice na 2 minuty za nesportovní chování
09:49 Uvidíme přesilovkou 5 na 3.
09:07 Vyloučen hráč #4 Michal Talacko družstva Klub SPV Slovan Pardubice na 2 minuty za zvedání florbalky
09:07 Talacko prostě musel... tady to smrdělo brankou.
08:46 GÓL Klub SPV Slovan Pardubice! 1:1
08:46 Kourek tlačil balonek za čáru snad nejen očima, podle mne i foukl, aby kulatý nesmysl skočil za čáru... Sochor ho našel před prázdnou brankou, Kourek vystřelil z první, ale tak prazvláštně, že může být rád, že to tam spadlo.
08:37 Hostinné hraje v plném počtu.
07:40 Burda zachránil svůj tým od inkasování branky ve vlastní přesilovce.
07:09 Máme za sebou půl minutku a upřímně řečeno je přesilovka SPV velmi aktivní, v pohybu, několik střel... Like it.
06:37 Vyloučen hráč #66 David Weishaupt družstva FBK Kobra Tatran Hostinné na 2 minuty za sekání
06:37 SPV nám nyní předvede, zda si mezi zápasy řekli něco k přesilovým hrám.
06:19 Kubant se ocitl sám na středu hřiště. Jeho střela ale skončila na bloku jednoho z obránců.
05:10 Na druhé straně mohl Sochor srovnat, ale Klázar byl proti.
05:01 GÓL FBK Kobra Tatran Hostinné! 1:0
Branku družstva FBK Kobra Tatran Hostinné vstřelil #95 Filip Jech, asistoval #99 David Nossek (1:0)
05:01 Jech otevírá skóre dnešního zápasu.
04:35 Řezníček se jak tank prodral až mezi kruhy odkud se pokusil vystřelit. Balonek všal sjel z čepele a neohrozil svatyni SPV.
03:18 Zavoral krásně přenesl hru na Sochora. Tomu se ale postavil do cesty Holba a zakládá protiútok.
02:03 Leško opoští hřiště s bolestivou grimasou ve tváři... naštěstí odchází po svých a míří do péče našeho zdravotníka.
01:07 Začátek zápasu zatím oťukávací. Žádné velké události, o kterých by se dalo psát.
00:01 Úvodní buly zápasu pro Hostinné.
00:00 Dobré poledne z královédvorské sportovní haly Strž! Ve třetím a zároveň předposledním zápase tohoto hracího dne Vás vítám u zápasu mezi týmy FBK Kobra Tatran Hostinné a SPV Slovan Pardubice. Venku sice vysvitlo sluníčko, ale věřím, že si na náš online přenos najdete čas, ať už jste u nedělního rodinného oběda, venku s dětmi, přitelkyní, nebo psem, nebo na gauči sledujete OVM.