nedovolená vzdálenost
  • 43 42:52
    Vysoké Mýto

Klub SPV Slovan Pardubice - FTC Vysoké Mýto B 7:5
branky: 1. Radek Filipi, 10. Daniel Leško, 16. Daniel Leško, 19. Martin Pova, 21. Vojtěch Kubant, 26. Radek Filipi, 40. Martin Wróbel - 16. Jakub Hrdina, 24. Pavel Barák, 25. Pavel Barák, 30. David Vaňásek, 41. Jozef Kandráč; rozhodčí: Daniel Jireček - Jan Čečetka; vyloučení: 2:0; využití: 0:0; diváků: 10; zásahy brankářů: Evžen Vokál 20 - Jiří Pokorný 23; po třetinách: 2:0, 4:4, 1:1
45:00 Střely ve 3. části: 8:12
45:00 Komentář vedoucího domácích: Děkujeme soupeři za výborný bojovný zápas.
45:00 Komentář vedoucího hostí: Děkujeme soupeři za zápas.
44:25 Výborná práce domácích v oslabení.
42:52 Timeout FTC Vysoké Mýto B
42:52 Vyloučen hráč #30 Radek Filipi družstva Klub SPV Slovan Pardubice na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
42:52 Hosté dostávají šanci v podobě přesilovky.
40:04 GÓL FTC Vysoké Mýto B! 7:5
Branku družstva FTC Vysoké Mýto B vstřelil #3 Jozef Kandráč, asistoval #27 Josef Mikulecký (7:5)
40:04 Hosté nic nevzdávají. Skóre už je opět jen o 2 branky. Aktuální stav 7:5.
40:00 Do konce zápasu zbýva posledních 5 minut.
39:02 GÓL Klub SPV Slovan Pardubice! 7:4
Branku družstva Klub SPV Slovan Pardubice vstřelil #11 Martin Wróbel bez asistence (7:4)
39:02 Domácí se uklidňují gólem na 7:4.
30:00 Střely ve 2. části: 12:8
29:13 GÓL FTC Vysoké Mýto B! 6:4
Branku družstva FTC Vysoké Mýto B vstřelil #79 David Vaňásek, asistoval #5 Tomáš Vítek (6:4)
26:04 Výborný zákrok domácího Vokála.
25:13 GÓL Klub SPV Slovan Pardubice! 6:3
Branku družstva Klub SPV Slovan Pardubice vstřelil #30 Radek Filipi, asistoval #3 Tomáš Cabrnoch (6:3)
24:49 GÓL FTC Vysoké Mýto B! 5:3
Branku družstva FTC Vysoké Mýto B vstřelil #16 Pavel Barák, asistoval #3 Jozef Kandráč (5:3)
23:10 GÓL FTC Vysoké Mýto B! 5:2
Branku družstva FTC Vysoké Mýto B vstřelil #16 Pavel Barák, asistoval #9 Jakub Hrdina (5:2)
23:10 Po štastném gólu Mýto snižuje na 5:2.
20:51 GÓL Klub SPV Slovan Pardubice! 5:1
Branku družstva Klub SPV Slovan Pardubice vstřelil #10 Vojtěch Kubant, asistoval #30 Radek Filipi (5:1)
20:51 Fuuuha... Tahle nádherná souhra končí gólem. Na tohle gólman neměl šanci a SPV odskakují do čtyřbrankového vedení.
19:10 Nádherný zákrok hostujícího gólmana Pokorného.
18:29 GÓL Klub SPV Slovan Pardubice! 4:1
Branku družstva Klub SPV Slovan Pardubice vstřelil #80 Martin Pova bez asistence (4:1)
18:29 SPV navyšuje vedení už o 3 branky.
15:43 GÓL Klub SPV Slovan Pardubice! 3:1
Branku družstva Klub SPV Slovan Pardubice vstřelil #98 Daniel Leško, asistoval #91 Štěpán Sochor (3:1)
15:43 Po nádherné nahrávce Sochora si SPV opět bere dvoubrankové vedení. Svůj druhý gól v zápase si připisuje Leško.
15:18 GÓL FTC Vysoké Mýto B! 2:1
Branku družstva FTC Vysoké Mýto B vstřelil #9 Jakub Hrdina bez asistence (2:1)
15:01 Právě byla zahájena 2. část zápasu.
15:00 Střely v 1. části: 10:5
09:25 GÓL Klub SPV Slovan Pardubice! 2:0
Branku družstva Klub SPV Slovan Pardubice vstřelil #98 Daniel Leško bez asistence (2:0)
09:25 SPV v oslabení odskakuje do dvoubrankového vedení.
09:09 Vyloučen hráč #3 Tomáš Cabrnoch družstva Klub SPV Slovan Pardubice na 2 minuty za hra na zemi
00:38 GÓL Klub SPV Slovan Pardubice! 1:0
Branku družstva Klub SPV Slovan Pardubice vstřelil #30 Radek Filipi, asistoval #80 Martin Pova (1:0)
00:38 SPV se rychle ujímá vedení.
00:01 Vítáme Vás u 1. utkání dnešního dne.