6:2
    Michal TALACKO
    (Pova)

FTC Vysoké Mýto B - Klub SPV Slovan Pardubice 6:2
branky: 14. Tomáš Král, 15. David Vaňásek, 23. Tomáš Král, 27. Adam Kobr, 41. Radim Jiráský, 42. Tomáš Král - 17. Martin Pova, 45. Michal Talacko; rozhodčí: Jan Matějka - Daniel Ondráček; vyloučení: 1:0; využití: 0:1; zásahy brankářů: Tomáš Olejár 18 - Evžen Vokál 21; po třetinách: 2:0, 2:1, 2:1
45:00 Komentář hostů Talacko Michal (Vedoucí): Díky za utkání
45:00 Komentář domácích Král Tomáš (Vedoucí): Díky za utkání
45:00 Střely ve 3. části: 12:7
44:01 GÓL Klub SPV Slovan Pardubice! 6:2
Branku družstva Klub SPV Slovan Pardubice vstřelil #4 Michal Talacko, asistoval #80 Martin Pova (6:2)
42:50 Vyloučen hráč #7 Jan Ossendorf družstva FTC Vysoké Mýto B na 2 minuty za nedovolené vrážení
42:50 Jirka je na hřišti. PŘEPIŠTE DĚJINY!!!!!
42:19 Dámy a pánové, vypadá to že Jirka Pokorný je připraven naskočit do hry a započít tak svoji hráčskou kariéru
41:49 GÓL FTC Vysoké Mýto B! 6:1
Branku družstva FTC Vysoké Mýto B vstřelil #77 Tomáš Král, asistoval #8 Radim Jiráský (6:1)
41:49 Tomáš King Král neskutečně obkroužil hřiště a krásně zametl do branky
40:35 GÓL FTC Vysoké Mýto B! 5:1
Branku družstva FTC Vysoké Mýto B vstřelil #8 Radim Jiráský, asistoval #68 Lukáš Matějka (5:1)
40:35 Krásný gól FTC
35:25 Zatím poklidné tempo, Olejár chytá skvěle
30:11 Začíná poslední třetina, doufejme že se Jirka Pokorný podívá do hry
30:00 Střely ve 2. části: 8:8
26:00 GÓL FTC Vysoké Mýto B! 4:1
Branku družstva FTC Vysoké Mýto B vstřelil #6 Adam Kobr, asistoval #8 Radim Jiráský (4:1)
26:00 Zatímco na hřišti panuje klidná atmosféra, v hledišti se začíná přiostřovat
22:36 GÓL FTC Vysoké Mýto B! 3:1
Branku družstva FTC Vysoké Mýto B vstřelil #77 Tomáš Král, asistoval #6 Adam Kobr (3:1)
21:11 Ossendorfova střela těsně vedle šibenice
16:35 GÓL Klub SPV Slovan Pardubice! 2:1
Branku družstva Klub SPV Slovan Pardubice vstřelil #80 Martin Pova, asistoval #11 Martin Wróbel (2:1)
16:35 Štastný odraz končí v brance FTC
15:48 Olejár si připisuje další skvělý záktok
15:00 Střely v 1. části: 7:5
14:48 GÓL FTC Vysoké Mýto B! 2:0
Branku družstva FTC Vysoké Mýto B vstřelil #79 David Vaňásek, asistoval #77 Tomáš Král (2:0)
14:48 Je vidět že King trénoval přihrávky a je to 2:0
13:37 GÓL FTC Vysoké Mýto B! 1:0
07:25 Skvělý Olejár
05:16 Oba fankluby se přehání v podpoře svých klubů
04:22 Fenomén minulého zápasu Jirka Pokorný se nachází na střídačce a je připraven naskočit do zápasu jako žolík
03:10 Ošetření domácího golmana
02:22 Vaňásek v prvním střídání rozdal dva tvrdé hity
00:15 Fanoušci už od začátku potvrzují že slogan fandíme slušně jim je přibuzný