43
  • 43 42:29
    Litomyšl

FLORBAL LITOMYŠL B - TJ Sokol Dvůr Králové nL B 5:7
branky: 14. Daniel Ondráček, 19. Ondřej Bureš, 32. Daniel Ondráček, 36. Ondřej Bureš, 41. Tomáš Boštík - 4. Šimon Říha, 17. Vojtěch Hulík, 20. Rudolf Suk, 21. Rudolf Suk, 26. Rudolf Suk, 34. Vojtěch Hulík, 36. Kristián Hráský; rozhodčí: Jiří Vaňous - Jiří Knettig; vyloučení: 1:0; využití: 0:1; diváků: 25; zásahy brankářů: Tomáš Doubek 20 - Jan Král 27; po třetinách: 1:1, 1:4, 3:2
45:00 Střely ve 3. části: 11:10
42:29 Timeout FLORBAL LITOMYŠL B
40:26 GÓL FLORBAL LITOMYŠL B! 5:7
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL B vstřelil #20 Tomáš Boštík bez asistence (5:7)
35:49 GÓL TJ Sokol Dvůr Králové nL B! 4:7
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL B vstřelil #22 Kristián Hráský, asistoval #8 Vojtěch Hulík (4:7)
35:15 GÓL FLORBAL LITOMYŠL B! 4:6
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL B vstřelil #11 Ondřej Bureš, asistoval #33 Radim Hladík (4:6)
33:33 GÓL TJ Sokol Dvůr Králové nL B! 3:6
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL B vstřelil #8 Vojtěch Hulík, asistoval #13 Rudolf Suk (3:6)
32:21 Vyloučen hráč #11 Ondřej Bureš družstva FLORBAL LITOMYŠL B na 2 minuty za sekání
31:09 GÓL FLORBAL LITOMYŠL B! 3:5
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL B vstřelil #66 Daniel Ondráček, asistoval #10 Oldřich Hána (3:5)
30:00 Střely ve 2. části: 9:10
25:38 GÓL TJ Sokol Dvůr Králové nL B! 2:5
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL B vstřelil #13 Rudolf Suk, asistoval #65 Štěpán Prušinovský (2:5)
25:20 Fantastický zákrok brankaře Litomyšle!
20:50 GÓL TJ Sokol Dvůr Králové nL B! 2:4
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL B vstřelil #13 Rudolf Suk, asistoval #6 Jiří Neumann (2:4)
20:50 Krásná střela zaplula přesně do rohu branky. Dvůr se ujímá dvoubrankového vedení.
19:29 GÓL TJ Sokol Dvůr Králové nL B! 2:3
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL B vstřelil #13 Rudolf Suk, asistoval #8 Vojtěch Hulík (2:3)
19:29 Smírný stav netrval dlouhou. Dvůr se opět ujímá vedení.
18:38 GÓL FLORBAL LITOMYŠL B! 2:2
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL B vstřelil #11 Ondřej Bureš, asistoval #21 Tomáš Jakubík (2:2)
18:38 Nádherná střela mezi ruku a tělo končí brankou. Je srovnáno!
16:51 GÓL TJ Sokol Dvůr Králové nL B! 1:2
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL B vstřelil #8 Vojtěch Hulík bez asistence (1:2)
15:00 Střely v 1. části: 12:7
13:09 GÓL FLORBAL LITOMYŠL B! 1:1
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL B vstřelil #66 Daniel Ondráček, asistoval #20 Tomáš Boštík (1:1)
13:09 A je srovnáno! Krásná akce končí krásnou brankou.
03:28 GÓL TJ Sokol Dvůr Králové nL B! 0:1
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL B vstřelil #21 Šimon Říha, asistoval #65 Štěpán Prušinovský (0:1)
00:50 Hned na úvod nám zvoní břevno na litomyšlské bráně.
00:00 Vítáme Vás u třetího zápasu dnešního dne.