3:6
    Radek FILIPI
    ()

FbC Titáni USK Pardubice - Klub SPV Slovan Pardubice 3:6
branky: 15. Jakub Jirout, 17. David Petržela, 34. David Petržela - 16. Štěpán Sochor, 21. Vojtěch Kubant, 34. Martin Pova, 34. Dominik Řezníček, 39. Štěpán Sochor, 44. Radek Filipi; rozhodčí: Lukáš Laštovička - Václav Křepelák; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: Adam Pacinda 15 - Evžen Vokál 21; po třetinách: 1:0, 1:2, 1:4
45:00 Střely ve 3. části: 11:7
44:01 Slovan trestá hru bez brankáře a odskakuje střelou do prázdné branky do třígólového vedení.
43:40 GÓL Klub SPV Slovan Pardubice! 3:6
Branku družstva Klub SPV Slovan Pardubice vstřelil #30 Radek Filipi bez asistence (3:6)
43:04 Titáni to zkouší v šesti hráčích v poli. Dostávají se do tlaku, ale střely z dálky nebezpečné nejsou.
42:20 Timeout FbC Titáni USK Pardubice
38:15 Slovan odskakuje na rozdíl dvou branek a pokračuje v klidné rozehrávce.
38:14 GÓL Klub SPV Slovan Pardubice! 3:5
Branku družstva Klub SPV Slovan Pardubice vstřelil #91 Štěpán Sochor, asistoval #10 Vojtěch Kubant (3:5)
34:04 Tři góly za 22 vteřin. Ruce se zahřívají i zapisovateli, při současné kadenci branek.
33:33 GÓL Klub SPV Slovan Pardubice! 3:4
Branku družstva Klub SPV Slovan Pardubice vstřelil #33 Dominik Řezníček, asistoval #10 Vojtěch Kubant (3:4)
33:18 Nejdříve kuriózní gól v podání pana Povy, kdy se míček kutálel po břevně a spadnul na čepel před prázdnou bráno a hned odpověď sSlovanu!
33:16 GÓL FbC Titáni USK Pardubice! 3:3
Branku družstva FbC Titáni USK Pardubice vstřelil #77 David Petržela, asistoval #23 Ondřej Němec (3:3)
33:11 GÓL Klub SPV Slovan Pardubice! 2:3
Branku družstva Klub SPV Slovan Pardubice vstřelil #80 Martin Pova, asistoval #23 Miloslav Zavoral (2:3)
30:00 Střely ve 2. části: 5:10
26:08 Hra a komentáře se začínají přiostřovat. Šancí po svižném začátku ubývá.
20:05 GÓL Klub SPV Slovan Pardubice! 2:2
Branku družstva Klub SPV Slovan Pardubice vstřelil #10 Vojtěch Kubant, asistoval #30 Radek Filipi (2:2)
19:33 Velká šance SPV! Prázdná brána zývala po pěkné nahrávce, ale zůstala neproměněna. To chce omluvu spoluhráči.
16:33 Brankostroj se rozjíždí na obou stranách. Pardubiké týmy jako by se rozhýbaly z cesty a rozmrzly ze zimy a začínají padat góly!
16:27 GÓL FbC Titáni USK Pardubice! 2:1
15:55 GÓL Klub SPV Slovan Pardubice! 1:1
Branku družstva Klub SPV Slovan Pardubice vstřelil #91 Štěpán Sochor bez asistence (1:1)
15:00 Střely v 1. části: 8:3
14:56 GÓL FbC Titáni USK Pardubice! 1:0
Branku družstva FbC Titáni USK Pardubice vstřelil #3 Jakub Jirout, asistoval #6 Radek Cinko (1:0)
14:39 Přesilovka zůstala nevyužita a Titáni trestají z breaku.
12:26 Vidíme první přesilovku! Po velké šanci Titánů, kterou lapil skvělým zákrokem golman Slovanu následuje vyloučení. Nedáš, dostaneš?
12:10 Vyloučen hráč #77 David Petržela družstva FbC Titáni USK Pardubice na 2 minuty za sekání
09:47 Šancí pomálu, jakoby zima a dojezdová vzdálenost pro pardubické derby ovlivnilo první třetinu.
05:46 Pološance na obou stranách, ale golmani zatím jistí čisté konto.
01:42 Pan Pova vyzkoušel z půlky střelu tahem a ohrozil brankáře domácích.
01:00 Hra je zatím hodně opatrná, oby týmy trpělivě rozehrávají.
00:01 Úvodní buly vyhrávávají Titáni.