45
  • 45 44:29
    Adam FALTA

Špindl Ubals TJ Spartak Vrchlabí - FBC Trutnov (DTJ) 6:1
branky: 1. Zbyněk Zejda, 22. Lukáš Ranný, 26. Filip Frýda, 27. Filip Frýda, 32. Zbyněk Zejda, 32. Filip Frýda - 28. Pavel Bartoš; rozhodčí: Lukáš Laštovička - Václav Křepelák; vyloučení: 0:2; využití: 0:0; diváků: 20; zásahy brankářů: Jiří Fišer 12 - Jakub Strnad 8; po třetinách: 1:0, 3:1, 2:0
45:00 Střely ve 3. části: 4:5
44:29 Trestné střílení družstva FBC Trutnov (DTJ) neproměnil #81 Adam Falta.
44:01 Poslední minuta utkání, Trutnov nastřeluje tyč
40:26 Ubals má více šancí v závěru, Trutnovu se nedaří postup do útočné poloviny.
32:22 Ubals uděluje Trutnovu lekci v produktivitě.
31:55 GÓL Špindl Ubals TJ Spartak Vrchlabí! 6:1
Branku družstva Špindl Ubals TJ Spartak Vrchlabí vstřelil #11 Filip Frýda, asistoval #29 Lukáš Ranný (6:1)
31:37 GÓL Špindl Ubals TJ Spartak Vrchlabí! 5:1
Branku družstva Špindl Ubals TJ Spartak Vrchlabí vstřelil #18 Zbyněk Zejda, asistoval #8 Michal Zaplatílek (5:1)
30:11 Další obrovská šance Trutnova v oslabení.
30:00 Střely ve 2. části: 4:5
30:00 Trutnov stříli branku v oslabení, ale dříve zazněla siréna.
29:06 Vyloučen hráč #12 Filip Vymlátil družstva FBC Trutnov (DTJ) na 2 minuty za sekání
27:54 GÓL FBC Trutnov (DTJ)! 4:1
Branku družstva FBC Trutnov (DTJ) vstřelil #23 Pavel Bartoš, asistoval #37 Rostislav Verner (4:1)
26:51 GÓL Špindl Ubals TJ Spartak Vrchlabí! 4:0
Branku družstva Špindl Ubals TJ Spartak Vrchlabí vstřelil #11 Filip Frýda bez asistence (4:0)
25:06 GÓL Špindl Ubals TJ Spartak Vrchlabí! 3:0
22:32 Ve druhé části vydíme vyrovnanou hru bez výrazných šancí.
21:23 GÓL Špindl Ubals TJ Spartak Vrchlabí! 2:0
Branku družstva Špindl Ubals TJ Spartak Vrchlabí vstřelil #29 Lukáš Ranný, asistoval #1 Jiří Fišer (2:0)
15:00 Střely v 1. části: 6:3
15:00 V závěru velký tlak Ubals
13:36 Velká šance domacích končí na tyčce
11:55 Trutnov postupně hru vyrovnává, hra je opatrná z obou stran.
08:45 V první polovině uvodní části jsou více aktivní domací.
05:56 Vyloučen hráč #12 Filip Vymlátil družstva FBC Trutnov (DTJ) na 2 minuty za bránění ve hře
00:50 GÓL Špindl Ubals TJ Spartak Vrchlabí! 1:0
Branku družstva Špindl Ubals TJ Spartak Vrchlabí vstřelil #18 Zbyněk Zejda, asistoval #77 Vojtěch Pršala (1:0)