13:5
    Tomáš KRÁL
    (Pavlák)

FTC Vysoké Mýto B - FBŠ Všestary B 13:5
branky: 4. Jan Ossendorf, 5. Vojtěch Pavlák, 5. Radim Jiráský, 9. Tomáš Král, 14. David Vaňásek, 16. Radim Jiráský, 24. Jan Ossendorf, 27. Tomáš Král, 29. Vojtěch Pavlák, 33. Vojtěch Pavlák, 35. Vojtěch Pavlák, 39. Tomáš Král, 43. Tomáš Král - 10. Daniel Moravec, 18. Oldřich Vaňkát, 20. Jan Diviš, 30. Pavel Macháček, 33. Oldřich Vaňkát; rozhodčí: Filip Neumann - David Richter; vyloučení: 0:2; využití: 2:0; diváků: 30; zásahy brankářů: Jiří Pokorný 8 - Matěj Urban 17; po třetinách: 5:1, 4:3, 4:1
45:00 Komentář hostů Suchánek Martin (Trenér): Děkuji soupeři za zápas.
45:00 Komentář domácích Král Tomáš (Vedoucí): Děkuji soupeři za zápas.
45:00 Střely ve 3. části: 10:5
42:56 GÓL FTC Vysoké Mýto B! 13:5
Branku družstva FTC Vysoké Mýto B vstřelil #77 Tomáš Král, asistoval #20 Vojtěch Pavlák (13:5)
41:03 Jiráský teď netrefuje prázdnou bránu, spoluhráči mu to ale nevyčítají - slovy Kobra "nevadí Ráďo, bylo to těžký".
39:32 Pokorný teď nedal šanci Lankašovi.
39:31 Trestné střílení družstva FBŠ Všestary B neproměnil #81 Jan Lankaš.
38:57 Král uzavírá svůj hattrick.
38:39 GÓL FTC Vysoké Mýto B! 12:5
Branku družstva FTC Vysoké Mýto B vstřelil #77 Tomáš Král, asistoval #5 Tomáš Vítek (12:5)
38:30 Nepřesné nahrávky na straně Všestar je stojí síly.
35:50 VM stále tlačí na svého soupeře a vytváří si tak další brankové situace.
34:57 GÓL FTC Vysoké Mýto B! 11:5
Branku družstva FTC Vysoké Mýto B vstřelil #20 Vojtěch Pavlák, asistoval #77 Tomáš Král (11:5)
32:10 GÓL FBŠ Všestary B! 10:5
Branku družstva FBŠ Všestary B vstřelil #64 Oldřich Vaňkát, asistoval #33 Michael Voltr (10:5)
32:04 GÓL FTC Vysoké Mýto B! 10:4
Branku družstva FTC Vysoké Mýto B vstřelil #20 Vojtěch Pavlák, asistoval #5 Tomáš Vítek (10:4)
30:00 Střely ve 2. části: 9:4
29:55 Všestary dávají gól těsně před koncem druhé třetiny, takzvaně do kabiny.
29:53 GÓL FBŠ Všestary B! 9:4
Branku družstva FBŠ Všestary B vstřelil #5 Pavel Macháček, asistoval #66 Ondřej Bureš (9:4)
29:10 I na podruhé se povedlo využít situaci 5 na 4, FTC zatím 100% v přesilovkách.
28:51 GÓL FTC Vysoké Mýto B! 9:3
Branku družstva FTC Vysoké Mýto B vstřelil #20 Vojtěch Pavlák, asistoval #79 David Vaňásek (9:3)
28:26 Vyloučen hráč #21 Martin Vlastník družstva FBŠ Všestary B na 2 minuty za sekání
28:26 FTC dostává druhou šanci v přesilové hře.
26:15 Sehrávka na Krále vychází dobře, ten tak střílí svůj druhý gól.
26:07 GÓL FTC Vysoké Mýto B! 8:3
Branku družstva FTC Vysoké Mýto B vstřelil #77 Tomáš Král, asistoval #6 Adam Kobr (8:3)
23:50 FTC rychle využívá svoji přesilovou hru a zvyšuje tak svůj náskok.
23:49 GÓL FTC Vysoké Mýto B! 7:3
Branku družstva FTC Vysoké Mýto B vstřelil #7 Jan Ossendorf, asistoval #20 Vojtěch Pavlák (7:3)
23:30 Vyloučen hráč #8 Tomáš Krejsa družstva FBŠ Všestary B na 2 minuty za hrubost
20:19 Jako by se hosté konečně probudili a začínají proměňovat svoje šance.
19:44 GÓL FBŠ Všestary B! 6:3
Branku družstva FBŠ Všestary B vstřelil #34 Jan Diviš, asistoval #80 Tomáš Merta (6:3)
17:57 Nešťastný gól pro Pokorného, míček mu do brány ztečoval Matějka.
17:56 GÓL FBŠ Všestary B! 6:2
Branku družstva FBŠ Všestary B vstřelil #64 Oldřich Vaňkát, asistoval #81 Jan Lankaš (6:2)
15:48 Hosté se často na míček moc nedostanou, když už ale jo - je to velice nebezpečné.
15:18 Ani druhá třetina se nebude nést v jiném duchu, Mýto střílí další gól.
15:17 GÓL FTC Vysoké Mýto B! 6:1
Branku družstva FTC Vysoké Mýto B vstřelil #8 Radim Jiráský, asistoval #2 Jan Kajsrlík (6:1)
15:00 Střely v 1. části: 11:4
13:58 Vaňásek střílí svůj narozeninový gól, tím mu přejeme všechno nejlepší!
13:57 GÓL FTC Vysoké Mýto B! 5:1
Branku družstva FTC Vysoké Mýto B vstřelil #79 David Vaňásek, asistoval #7 Jan Ossendorf (5:1)
13:40 Moravec teď zachránil svůj tým od dalšího inkasovaného gólu.
09:55 Střela ze standardní situace končí gólem, Pokorný nic neviděl.
09:54 GÓL FBŠ Všestary B! 4:1
Branku družstva FBŠ Všestary B vstřelil #3 Daniel Moravec, asistoval #62 Josef Janeček (4:1)
08:11 FTC je velice při chuti, nenechá soupeře chvíli vydechnout.
08:10 GÓL FTC Vysoké Mýto B! 4:0
07:08 Lob od Vaňáska končí až za mantinelem.
06:30 I Urban teď předvedl skvělý zákrok.
04:52 GÓL FTC Vysoké Mýto B! 3:0
Branku družstva FTC Vysoké Mýto B vstřelil #8 Radim Jiráský, asistoval #77 Tomáš Král (3:0)
04:36 Opět dobrý zákrok Pokorného, Všestary zatím nenašli ten správný recept.
04:04 GÓL FTC Vysoké Mýto B! 2:0
Branku družstva FTC Vysoké Mýto B vstřelil #20 Vojtěch Pavlák, asistoval #6 Adam Kobr (2:0)
03:08 Krásnou střelou z otočky otevírá Jan Ossendorf skóre zápasu.
03:06 GÓL FTC Vysoké Mýto B! 1:0
Branku družstva FTC Vysoké Mýto B vstřelil #7 Jan Ossendorf, asistoval #8 Radim Jiráský (1:0)
01:50 Se štěstím teď Pokorný vyrazil střelu hostí.
01:23 Vaňáskova střela z půlky nedošla ani ke golmanovi.
00:18 První velká šance FTC končí za mantinelem.