3:5
    Denis HORÁK
    (Nossek)

Klub SPV Slovan Pardubice - FBK Kobra Tatran Hostinné 3:5
branky: 12. Štěpán Sochor, 14. Vojtěch Kubant, 25. Martin Pova - 9. David Nossek, 25. Lukáš Turek, 35. David Nossek, 41. Lukáš Turek, 45. Denis Horák; rozhodčí: Jitka Romančáková - Radek Hrdlička; vyloučení: 1:2; využití: 0:0; diváků: 57; zásahy brankářů: Evžen Vokál 9 - Matyáš Klázar 12; po třetinách: 2:1, 1:1, 0:3
45:00 Komentář domácích Talacko Michal (Vedoucí): Děkuji soupeři za zápas.
45:00 Komentář hostů Filcsák Marek (Trenér): První 2 tretiny tragický výkon. Závěrečná třetině po zlepšeném výkonu né příliš zasloužená výhra.
45:00 Střely ve 3. části: 6:7
44:52 GÓL FBK Kobra Tatran Hostinné! 3:5
Branku družstva FBK Kobra Tatran Hostinné vstřelil #6 Denis Horák, asistoval #99 David Nossek (3:5)
44:05 SPV hraje v 6
43:57 Timeout FBK Kobra Tatran Hostinné
42:34 Zápas sleduje 57 diváků.
40:41 GÓL FBK Kobra Tatran Hostinné! 3:4
Branku družstva FBK Kobra Tatran Hostinné vstřelil #88 Lukáš Turek, asistoval #37 Šimon Shon (3:4)
35:30 Hosťák srovnává na 3:3 a hra se začíná být vyhrocená.
34:25 GÓL FBK Kobra Tatran Hostinné! 3:3
Branku družstva FBK Kobra Tatran Hostinné vstřelil #99 David Nossek, asistoval #88 Lukáš Turek (3:3)
33:47 SPV se při přesilovce neprosadilo a vedou stále o 1 gol
31:47 Vyloučen hráč #4 Jakub Novotný družstva FBK Kobra Tatran Hostinné na 2 minuty za nesportovní chování
31:47 Hostinné hraje ve 3.
31:14 Vyloučen hráč #88 Lukáš Turek družstva FBK Kobra Tatran Hostinné na 2 minuty za zdržování hry
30:00 Střely ve 2. části: 3:3
28:17 Hostinné začíná hrát agresivně.
24:43 GÓL Klub SPV Slovan Pardubice! 3:2
Branku družstva Klub SPV Slovan Pardubice vstřelil #80 Martin Pova z trestného střílení (3:2)
24:43 Pova předvedl krásný nájezd kterým poslal SPV do vedení.
24:14 GÓL FBK Kobra Tatran Hostinné! 2:2
Branku družstva FBK Kobra Tatran Hostinné vstřelil #88 Lukáš Turek bez asistence (2:2)
23:05 Klázar předvedl úžasný zákrok
19:46 Řezník složil soupeře na zem
18:12 Hnízdil neproměnil samostatný únik, trefuje tyčku.
15:00 Střely v 1. části: 6:3
13:54 GÓL Klub SPV Slovan Pardubice! 2:1
Branku družstva Klub SPV Slovan Pardubice vstřelil #10 Vojtěch Kubant, asistoval #91 Štěpán Sochor (2:1)
13:45 Zápas je zatím vyrovnaný
11:21 GÓL Klub SPV Slovan Pardubice! 1:1
Branku družstva Klub SPV Slovan Pardubice vstřelil #91 Štěpán Sochor, asistoval #30 Radek Filipi (1:1)
11:21 Sochor srovnává na 1:1 v oslabení.
10:48 Vokál si připsal krásný zákrok.
10:30 SPV hraje ve 4.
10:12 Vyloučen hráč #10 Vojtěch Kubant družstva Klub SPV Slovan Pardubice na 2 minuty za sekání
08:29 Hra se přenáší ze strany na stranu
08:26 GÓL FBK Kobra Tatran Hostinné! 0:1
Branku družstva FBK Kobra Tatran Hostinné vstřelil #99 David Nossek, asistoval #1 Matyáš Klázar (0:1)
05:32 Hostinné je zatím dominantnější na balonku.