• 45 44:48
    3:9
    (Levínský)

TJ Sokol Dvůr Králové nL B - SOKOLI Pardubice Excellent B 3:9
branky: 28. Miloslav Krýsl, 31. Miloslav Krýsl, 42. Michael Havran - 1. Ondřej Kunt, 8. Jan Panna, 24. Luboš Volkov, 29. Martin Junek, 32. Ondřej Kunt, 32. Milan Randa, 42. Radek Šindelář, 44. Luboš Volkov, 45. Radek Šindelář; rozhodčí: Jitka Romančáková - Lenka Jansová; vyloučení: 3:4; využití: 0:1; diváků: 29; zásahy brankářů: Lukáš Rejl 15 - Jakub Levínský 21; po třetinách: 0:2, 1:2, 2:5
45:00 Střely ve 3. části: 11:9
45:00 Děkujeme divákům.
44:48 GÓL SOKOLI Pardubice Excellent B! 3:9
Branku družstva SOKOLI Pardubice Excellent B vstřelil #77 Radek Šindelář, asistoval #55 Jakub Levínský (3:9)
44:00 Běží poslední minuta celého zápasu.
43:38 Vyloučen hráč #6 Ondřej Kunt družstva SOKOLI Pardubice Excellent B na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
43:10 GÓL SOKOLI Pardubice Excellent B! 3:8
Branku družstva SOKOLI Pardubice Excellent B vstřelil #91 Luboš Volkov, asistoval #11 Martin Junek (3:8)
41:29 GÓL TJ Sokol Dvůr Králové nL B! 3:7
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL B vstřelil #77 Michael Havran, asistoval #73 Jakub Jebousek (3:7)
41:25 Rozehrávka na straně hostů končí pěkným gólem pro domácí.
41:14 GÓL SOKOLI Pardubice Excellent B! 2:7
Branku družstva SOKOLI Pardubice Excellent B vstřelil #77 Radek Šindelář, asistoval #30 Jan Panna (2:7)
40:42 Krásně zpracovanou náhrávku chtěl využít domácí hráč s číslem 7, ale bohužel trefil pouze tyčku.
40:15 Domácí tlačí na hosté, ale bohužel se jim nedaří zakončit do brány.
36:35 Domácí trefují pouhé břevno.
34:21 Naštěstí pro domácí hosté střílí pouze tyčku.
33:46 Rejl v bráně předvádí jeden hezký zákrok za druhým.
31:36 GÓL SOKOLI Pardubice Excellent B! 2:6
Branku družstva SOKOLI Pardubice Excellent B vstřelil #48 Milan Randa, asistoval #30 Jan Panna (2:6)
31:09 GÓL SOKOLI Pardubice Excellent B! 2:5
Branku družstva SOKOLI Pardubice Excellent B vstřelil #6 Ondřej Kunt, asistoval #98 Matyáš Oliva (2:5)
31:09 Hosté nenachali dlouho čekat na odezvu a střelili další gól.
30:07 GÓL TJ Sokol Dvůr Králové nL B! 2:4
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL B vstřelil #55 Miloslav Krýsl, asistoval #74 Patrik Adámek (2:4)
30:07 I přes oslabení domácí střílí branku.
30:01 Buly pro hosty.
30:00 Střely ve 2. části: 4:8
29:52 Vyloučen hráč #77 Michael Havran družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL B na 2 minuty za sekání
28:19 GÓL SOKOLI Pardubice Excellent B! 1:4
Branku družstva SOKOLI Pardubice Excellent B vstřelil #11 Martin Junek, asistoval #91 Luboš Volkov (1:4)
27:58 GÓL TJ Sokol Dvůr Králové nL B! 1:3
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL B vstřelil #55 Miloslav Krýsl, asistoval #77 Michael Havran (1:3)
27:58 Po krásné souhře Adámka s Havranem padl konečně první gól.
25:30 Šanci hostů netrefil hráč s číslem 81.
23:52 GÓL SOKOLI Pardubice Excellent B! 0:3
Branku družstva SOKOLI Pardubice Excellent B vstřelil #91 Luboš Volkov, asistoval #81 Dominik Nikolas Chmelař (0:3)
23:28 Lavička hostů je opravdu slyšet!
22:07 Hosté pokračují i nadále v agresivní a kontaktní hře.
21:10 Hráč domácích s číslem 13 bohužel míjí těsně bránu.
20:27 Krásný zákrok golmana hostů.
19:53 Domácí v plné počtu.
19:52 Domácí zvládli oslabení v suchém triku.
18:29 Hosté hned od začátku své přesilovky tlačí na domácí
17:52 Hráči hostů v plné počtu.
15:53 Hra pokračuje 4 na 4
15:52 Vyloučen hráč #77 Radek Šindelář družstva SOKOLI Pardubice Excellent B na 2 minuty za hrubost
15:52 Vyloučen hráč #98 Matouš Vágner družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL B na 2 minuty za hrubost
15:52 Vyloučen hráč #98 Matouš Vágner družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL B na 2 minuty za nedovolené vrážení
15:52 Hosté hrají velmi agresivní hru.
15:00 Střely v 1. části: 9:7
14:00 Začíná poslední minuta první třetiny.
13:50 Krásný zákrok Rejla.
11:02 Vyloučen hráč #77 Radek Šindelář družstva SOKOLI Pardubice Excellent B na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
07:41 GÓL SOKOLI Pardubice Excellent B! 0:2
Branku družstva SOKOLI Pardubice Excellent B vstřelil #30 Jan Panna, asistoval #46 Matěj Drajer (0:2)
06:20 Hra je vyrovnaná a tempo hry se přelévá ze strany na stranu.
05:58 Hosté v plné sestavě.
03:58 Domácí mají první přesilovku.
03:15 Hosté tlačí domácí a drží je na jejich půlce.
02:40 Na balonku jsou převážně hosté.
02:38 Vyloučen hráč #46 Matěj Drajer družstva SOKOLI Pardubice Excellent B na 2 minuty za hrubost
00:08 GÓL SOKOLI Pardubice Excellent B! 0:1
Branku družstva SOKOLI Pardubice Excellent B vstřelil #6 Ondřej Kunt, asistoval #11 Martin Junek (0:1)
00:01 Bula pro domácí.