44
  • 44 43:32
    SPV Pardubice

Klub SPV Slovan Pardubice - FBŠ Všestary B 5:6
branky: 10. Radek Filipi, 23. Dominik Řezníček, 26. Martin Pova, 38. Martin Wróbel, 39. Matěj Kourek - 9. František Voltr, 14. Tomáš Merta, 19. Jan Lankaš, 30. Jan Volenec, 33. Tomáš Merta, 38. Martin Vlastník; rozhodčí: Daniel Jireček - Jitka Romančáková; vyloučení: 1:2; využití: 0:1; diváků: 5; zásahy brankářů: Evžen Vokál 8 - Václav Kyslík 33; po třetinách: 1:2, 2:2, 2:2
45:00 Střely ve 3. části: 18:5
43:32 Timeout Klub SPV Slovan Pardubice
41:26 Vyloučen hráč #4 Marek Stuchlík družstva FBŠ Všestary B na 2 minuty za hrubost
39:35 Timeout FBŠ Všestary B
38:51 GÓL Klub SPV Slovan Pardubice! 5:6
Branku družstva Klub SPV Slovan Pardubice vstřelil #23 Matěj Kourek, asistoval #4 Michal Talacko (5:6)
38:51 Matěj Kourek ukazuje že umí dávat góly
37:36 GÓL FBŠ Všestary B! 4:6
Branku družstva FBŠ Všestary B vstřelil #9 Martin Vlastník, asistoval #4 Marek Stuchlík (4:6)
37:02 GÓL Klub SPV Slovan Pardubice! 4:5
Branku družstva Klub SPV Slovan Pardubice vstřelil #11 Martin Wróbel, asistoval #23 Matěj Kourek (4:5)
32:59 GÓL FBŠ Všestary B! 3:5
Branku družstva FBŠ Všestary B vstřelil #80 Tomáš Merta, asistoval #4 Marek Stuchlík (3:5)
30:31 Matěj Kourek dneska nemá úplně střeleckou. Doufáme že se to do konce utkání zlepší.
30:00 Střely ve 2. části: 7:3
29:48 GÓL FBŠ Všestary B! 3:4
Branku družstva FBŠ Všestary B vstřelil #2 Jan Volenec bez asistence (3:4)
25:21 GÓL Klub SPV Slovan Pardubice! 3:3
Branku družstva Klub SPV Slovan Pardubice vstřelil #80 Martin Pova, asistoval #11 Martin Wróbel (3:3)
22:31 Vyloučen hráč #4 Marek Stuchlík družstva FBŠ Všestary B na 2 minuty za vysoká florbalka
22:19 GÓL Klub SPV Slovan Pardubice! 2:3
Branku družstva Klub SPV Slovan Pardubice vstřelil #33 Dominik Řezníček, asistoval #30 Radek Filipi (2:3)
18:51 GÓL FBŠ Všestary B! 1:3
Branku družstva FBŠ Všestary B vstřelil #81 Jan Lankaš, asistoval #9 Martin Vlastník (1:3)
15:00 Střely v 1. části: 13:6
13:07 GÓL FBŠ Všestary B! 1:2
Branku družstva FBŠ Všestary B vstřelil #80 Tomáš Merta bez asistence (1:2)
09:13 GÓL Klub SPV Slovan Pardubice! 1:1
Branku družstva Klub SPV Slovan Pardubice vstřelil #30 Radek Filipi bez asistence (1:1)
08:04 GÓL FBŠ Všestary B! 0:1
Branku družstva FBŠ Všestary B vstřelil #47 František Voltr bez asistence (0:1)
07:04 Vyloučen hráč #5 Ondřej Shejbal družstva Klub SPV Slovan Pardubice na 2 minuty za blokování florbalky
03:00 Domácí od začátku tlačí a gól visí ve vzduchu
00:00 Vítáme Vás u dnešního posledního utkání.