• 45 44:17
    2
    Marek STUCHLÍK

FBK Kobra Tatran Hostinné - FBŠ Všestary B 4:1
branky: 15. Denis Horák, 33. Vilém Zábranský, 36. Šimon Shon, 45. Denis Horák - 44. Jan Lankaš; rozhodčí: Daniel Jireček - Jitka Romančáková; vyloučení: 5:6; využití: 1:0; diváků: 18; zásahy brankářů: Matyáš Klázar 16 - Daniel Paar 22; po třetinách: 1:0, 0:0, 3:1
45:00 Komentář domácích Filcsák Marek (Trenér): Děkujeme soupeři za utkání, pro nás skvělý start do soutěže, důležitá první výhra.Nyní si bereme 15min pauza.
45:00 Střely ve 3. části: 10:5
44:40 Už to snad dohrajeme....to jsou nervy.
44:33 GÓL FBK Kobra Tatran Hostinné! 4:1
Branku družstva FBK Kobra Tatran Hostinné vstřelil #6 Denis Horák, asistoval #21 Matěj Hnízdil (4:1)
44:17 Vyloučen hráč #4 Marek Stuchlík družstva FBŠ Všestary B na 2 minuty za nedovolené vrážení
43:42 Timeout FBŠ Všestary B
43:42 Vyloučen hráč #2 Jan Volenec družstva FBŠ Všestary B na 2 minuty za držení
43:42 Vyloučen hráč #4 Jakub Novotný družstva FBK Kobra Tatran Hostinné na 2 minuty za držení
43:42 Volenec (VŠE) a Novotný (HOS) se vzájemně nechtěli pustit. A tak je rozdělil až rozhodčí, každého na jinou trestnou lavici.
43:40 Lankaš (VŠE) se s tím nemazal a krásně beckhandem proměnil.
43:31 GÓL FBŠ Všestary B! 3:1
Branku družstva FBŠ Všestary B vstřelil #81 Jan Lankaš z trestného střílení (3:1)
43:31 Tohle si asi Dan Jireček obhájí, gólman Klazár pravděpodobně vyjel z branky a hrál na zemi.
43:31 Všestary budou mít nájezd.
41:42 Tomáš Merta (VŠE) už jen hasil a tahal za záchranou brzdu. Rozhodčí viděl sekání (bylo) a utkání už se tak nejspíše dohraje v klidu do konce. Kobra tak zaznamená hned ve svém prvním zápase v regionální lize výhru.
41:34 Vyloučen hráč #80 Tomáš Merta družstva FBŠ Všestary B na 2 minuty za sekání
37:17 Michal Novák (HOS) měl úplně prázdnou branku, ale jak už to u Kobry bývá, zase to zůstalo nevyužito. Dneska je to ale asi mrzet nemusí, Všestary nevypadají, že by chtěly utkání zdramatizovat.
36:47 Výborný Matyáš Klázar (HOS) v brance, neskutečný přehled.
35:46 Vyloučen hráč #28 Pavel Macháček družstva FBŠ Všestary B na 2 minuty za sekání
35:09 GÓL FBK Kobra Tatran Hostinné! 3:0
Branku družstva FBK Kobra Tatran Hostinné vstřelil #37 Šimon Shon, asistoval #21 Matěj Hnízdil (3:0)
34:26 Hostinné ve 4
33:48 Všestary mají jedinečnou šanci dostat se do zápasu. Přesilovka 5 na 3
33:40 Vyloučen hráč #4 Jakub Novotný družstva FBK Kobra Tatran Hostinné na 2 minuty za hra bez florbalky
32:28 Vyloučen hráč #99 David Nossek družstva FBK Kobra Tatran Hostinné na 2 minuty za hrubost
32:16 GÓL FBK Kobra Tatran Hostinné! 2:0
Branku družstva FBK Kobra Tatran Hostinné vstřelil #20 Vilém Zábranský, asistoval #11 Martin Pikora (2:0)
32:16 Kobra nedá góla z tutovek a pak padne takovýto gól, míček prošel po zemi brankovištěm z rohu a na konci stál volný Vilém Zábranský a navyšuje na 2:0.
31:04 Další tutovka Kobry, neuvěřitelný, co všechno se dá nedat.
30:25 Lukáš Turek (HOS) teď parádně prověřil gólmana. Ten ale ramenem vyrazil nad.
30:00 Střely ve 2. části: 8:8
29:59 Utkání poklidně spěje do své poslední části. Hostinné běhá, ale zahazuje šance. Všestary také nejsou ještě ze hry. Uvidíme. Startujeme třetí třetinu.
26:31 Vyloučen hráč #88 Lukáš Turek družstva FBK Kobra Tatran Hostinné na 2 minuty za hrubost
25:58 Nádherný zákrok předvedl brankář Všestar Daniel Paar, který se po rychlé přihrávce přes celou šířku hřiště dokázal natáhnout na tvrdou střelu domácího kapitána a zachránit tak svůj
21:25 Náznak šance by se v početní převaze našel, ale střelecké pokusy mířily pouze mimo branku.
19:24 Vyloučen hráč #24 Martin Suchánek družstva FBŠ Všestary B na 2 minuty za blokování florbalky
19:24 Příležitost na zvýšení náskoku dostalo také Hostinné. Tak jak s přesilovkou naloží?
18:00 První vážnější šanci si připravily Všestary, které po smršti střel však nedokázaly propálit nepropustnou obranu domácích.
15:00 Střely v 1. části: 8:4
14:38 GÓL FBK Kobra Tatran Hostinné! 1:0
Branku družstva FBK Kobra Tatran Hostinné vstřelil #6 Denis Horák, asistoval #88 Lukáš Turek (1:0)
11:55 Ne.
11:39 Tak na konci první třetiny jsme se přece dočkali. Po standardní situaci se díky nacvičené rychlé akci prosadil Denis Horák.
09:54 Vyloučen hráč #99 David Nossek družstva FBK Kobra Tatran Hostinné na 2 minuty za blokování florbalky
09:54 A máme tu první pozdvižení zápasu. Hosté si zahrají přesilovku. Dokážou ji využít?
06:40 Oba týmy zatím zvolily pozvolné tempo. Diváci čekají na větší gólovou příležitost.
00:00 Vítáme Vás u dnešního druhého utkání, v němž si první zápas v Regionální lize odkroutí FBK Kobra Tatran Hostinné a FBŠ Všestary B. Tito soupeři se velmi dobře znají, jelikož oba postoupili z Královéhradecké ligy.