• 45 44:59
    3:10
    (Krátký)

SOKOLI Pardubice Excellent B - FbC Skuteč 3:10
branky: 28. Martin Junek, 31. Jan Panna, 40. Martin Junek - 4. Jakub Lédl, 16. Adam Vařejčko, 29. Adam Vařejčko, 29. Filip Hurych, 29. Martin Vojta, 37. Martin Vojta, 42. Lukáš Jungman, 42. Martin Vojta, 43. Adam Vařejčko, 45. Adam Vařejčko; rozhodčí: Tomáš Jelínek - Tomáš Balachoncev; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Jakub Levínský 16 - Daniel Nekvinda 25; po třetinách: 0:1, 1:4, 2:5
45:00 Komentář hostů Laška Ondřej (Trenér): Děkujeme soupeři za zápas.
45:00 Komentář domácích Chmelař Dominik Nikolas (Vedoucí): Díky soupeři za utkání.
44:59 GÓL FbC Skuteč! 3:10
Branku družstva FbC Skuteč vstřelil #15 Adam Vařejčko, asistoval #33 Adam Krátký (3:10)
43:37 Vyloučen hráč #98 Lukáš Jungman družstva FbC Skuteč na 2 minuty za sekání
43:24 Krásná kolmice Drajera.
42:37 GÓL FbC Skuteč! 3:9
Branku družstva FbC Skuteč vstřelil #15 Adam Vařejčko, asistoval #69 Daniel Nekvinda (3:9)
41:34 GÓL FbC Skuteč! 3:8
Branku družstva FbC Skuteč vstřelil #3 Martin Vojta, asistoval #33 Adam Krátký (3:8)
41:04 GÓL FbC Skuteč! 3:7
Branku družstva FbC Skuteč vstřelil #98 Lukáš Jungman, asistoval #23 Filip Hurych (3:7)
40:40 Ševeček opět mimo bránu
39:31 GÓL SOKOLI Pardubice Excellent B! 3:6
Branku družstva SOKOLI Pardubice Excellent B vstřelil #11 Martin Junek, asistoval #81 Dominik Nikolas Chmelař (3:6)
38:00 Formánkův blafák před brankářem neúspěšný
36:52 GÓL FbC Skuteč! 2:6
36:45 Libánského střela z otočky zblokována.
35:20 Atmosféra na hřišti houstne.
30:43 GÓL SOKOLI Pardubice Excellent B! 2:5
Branku družstva SOKOLI Pardubice Excellent B vstřelil #30 Jan Panna, asistoval #77 Radek Šindelář (2:5)
30:43 Panna z dorážky skóruje.
29:27 S Excellentem to už nevypadá dobře.
28:58 GÓL FbC Skuteč! 1:5
28:24 GÓL FbC Skuteč! 1:4
Branku družstva FbC Skuteč vstřelil #23 Filip Hurych, asistoval #98 Lukáš Jungman (1:4)
28:00 GÓL FbC Skuteč! 1:3
Branku družstva FbC Skuteč vstřelil #15 Adam Vařejčko, asistoval #88 Jakub Hledík (1:3)
27:09 GÓL SOKOLI Pardubice Excellent B! 1:2
27:09 Krásná gólová akce Chmelař - Junek
26:30 Hodně individuálních chyb Excellentu.
25:24 Opět výborný zákrok Levinského.
22:30 Panna důrazně u mantinelu.
20:30 Brankář Skutče předvádí výborné zákroky.
15:17 GÓL FbC Skuteč! 0:2
Branku družstva FbC Skuteč vstřelil #15 Adam Vařejčko, asistoval #32 Jakub Lédl (0:2)
15:17 Po chybě Excellentu v rozehrávce Skuteč zvyšuje na 2:0
12:28 Junek šance v oslabení.
12:06 Vyloučen hráč #48 Milan Randa družstva SOKOLI Pardubice Excellent B na 2 minuty za špatné střídání
11:00 2. zašlápnutý balonek Drajera.
09:30 Nejvíce šancí Skutče vytváří brankář svými dlouhými výhozy.
06:30 Drajer v urputném souboji zašlápnul balonek
05:45 Chmelař zahodil tutovku.
04:50 Formánek těsně minul...
03:40 GÓL FbC Skuteč! 0:1
Branku družstva FbC Skuteč vstřelil #32 Jakub Lédl, asistoval #98 Lukáš Jungman (0:1)
01:50 1. úspěšný zákrok Levinského