5:3
    Richard ULBRICH
    (Slepička)

Florbal Tachov - FBŠ SLAVIA Plzeň B 5:3
branky: 11. Vojtěch Koliha, 21. Vojtěch Koliha, 23. Jakub Novosád, 30. Vojtěch Koliha, 32. Richard Ulbrich - 7. Zdeněk Votava, 23. Marek Miklánek, 30. Václav Houlík; rozhodčí: Štěpán Kinkor - Adam Krs; vyloučení: 0:1; využití: 1:0; diváků: 50; zásahy brankářů: Matyáš Vosyka 10 - David Čása 25; po třetinách: 1:1, 2:1, 2:1
36:00 Střely ve 3. části: 9:5
35:59 Utkání tak také dopadlo, v závěru měla Slavie dvě šance, ale skore už se nezměnilo. Nicméně sympatický výkon od rezervy Slavie vedené vlasatým zkušeným borcem, který tento týden poskytl exkluzivní rozhovor na web Slavie, Pepou Ciprou. Vlasům zdar!!!
34:00 Rezerva Slavie se dlouho s favoritem z Tachova drželi krok, Tachov pod vedením matadora Kloudy však odskočili dvěma povedenými akcemi a vedou dvě minuty před koncem o dvě branky.
31:47 GÓL Florbal Tachov! 5:3
Branku družstva Florbal Tachov vstřelil #10 Richard Ulbrich, asistoval #32 Adam Slepička (5:3)
29:15 GÓL Florbal Tachov! 4:3
Branku družstva Florbal Tachov vstřelil #12 Vojtěch Koliha, asistoval #15 Jakub Novosád (4:3)
29:08 GÓL FBŠ SLAVIA Plzeň B! 3:3
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň B vstřelil #11 Václav Houlík, asistoval #68 Zdeněk Votava (3:3)
24:00 Střely ve 2. části: 12:6
22:51 GÓL FBŠ SLAVIA Plzeň B! 3:2
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň B vstřelil #63 Marek Miklánek bez asistence (3:2)
22:19 GÓL Florbal Tachov! 3:1
Branku družstva Florbal Tachov vstřelil #15 Jakub Novosád, asistoval #43 Vojtěch Kišš (3:1)
20:38 GÓL Florbal Tachov! 2:1
Branku družstva Florbal Tachov vstřelil #12 Vojtěch Koliha bez asistence (2:1)
12:00 Střely v 1. části: 9:2
10:18 GÓL Florbal Tachov! 1:1
Branku družstva Florbal Tachov vstřelil #12 Vojtěch Koliha bez asistence (1:1)
08:41 Vyloučen hráč #11 Václav Houlík družstva FBŠ SLAVIA Plzeň B na 2 minuty za sekání
06:20 GÓL FBŠ SLAVIA Plzeň B! 0:1
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň B vstřelil #68 Zdeněk Votava bez asistence (0:1)