3:3
    Antonín TOLAR
    (Klán)

T.J. Sokol Sušice - FBŠ SLAVIA Plzeň B 3:3
branky: 16. Stanislav Karaus, 16. Stanislav Karaus, 28. Stanislav Karaus - 19. Viktor Ježek, 31. Daniel Drnec, 36. Antonín Tolar; rozhodčí: Karel Hencl - Filip Martinkovič; vyloučení: 0:2; využití: 0:0; zásahy brankářů: Dominik Fuks 19 - David Čása 25; po třetinách: 0:0, 2:1, 1:2
36:00 Střely ve 3. části: 8:11
35:59 Zápas končí pro Vydry smolnou remízou, nutno přiznat že Slavie nakonci přidala, goly však byly hodně laciné.  Střely: 8:11
35:09 Timeout T.J. Sokol Sušice
35:09 GÓL FBŠ SLAVIA Plzeň B! 3:3
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň B vstřelil #44 Antonín Tolar, asistoval #3 Jakub Klán (3:3)
35:08 Z takové schované střely Slavie vyrovnává, smolný moment...
33:42 Přesilovka skončila nevyužitá. Šance však tentokrát byly,ale nevyužité.
31:20 Vyloučen hráč #92 Roman Beer družstva FBŠ SLAVIA Plzeň B na 2 minuty za sekání
31:19 Po sekyře si jde odpočinou Beer na trestnou. Vzhledem k tomu jak zatím přesilovky Vyder vypadají to není moc velká výhra,ale třeba se změní, uvidíme. Edit: velkou šanci měl Řáha ale netrefil po krásné akci.
30:53 GÓL FBŠ SLAVIA Plzeň B! 3:2
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň B vstřelil #90 Daniel Drnec, asistoval #63 Marek Miklánek (3:2)
30:52 Ted už však kombinace Plzně přináší ovoce. Bohužel špatně obsazený hráč...
30:08 Ted na obou stranách protiútoky, ani jeden neskončil v bráně kvůli nepřesnostem. Hlavně golman vyder předvedl dva dobré zákroky. Chtělo by to ještě jeden gol, Plzen přidala na pohybu.
28:30 Pěknou akci a neskutečnou bombu Klána vyráží ještě hezčím zákrokem Fuks, tady se mohla Slávie dotáhnout.
27:30 GÓL T.J. Sokol Sušice! 3:1
Branku družstva T.J. Sokol Sušice vstřelil #15 Stanislav Karaus bez asistence (3:1)
27:29 Karaus se nemohl dívat na střelecké trápení svých kamarádů a spoluhráčů a kompletuje hattrick. vydry odskakují.
26:33 Šimáček šel sám na branku, opět však bohužel trefil jenom připraveného Čásu, těhle šancí je velká škoda.
25:45 Řáha vybojoval míček a našel volného Potužáka,tomu dnes však skutečně přáno není a neproměňuje. Z protiútoku pak Miklánek pouze do golmana.
25:02 Do další šance se dostal Karaus ale neúspěšný, snaha o hattrick je jasná. Poté pár dalších náznaků včetně dorážky Jáchima, stav se nemění.
24:00 Střely ve 2. části: 13:7
23:59 Na konci se do střely ještě dostal dnes neskutečný Karaus, branka z toho není a tak druhá třetina končí jednobrankovým vedením Vyder 2:1 Počet střel: 13:7
23:05 Vydry měli standartku, bohužel z ní opět nic nebylo. Poté měli ještě brejk který uhasil obránce Slavie.
22:00 Přesilovky zatím dnes Vydrám opravdu nejdou. Spíše střílejí ze všeho, chybí pořádná konstrukce a klid na to si postavit nějaké postavení.
21:20 Řáha narazil do Stolze a diví se,že rozhodčí píská faul. Bohužel za nás od stolku to bylo písknuté zcela správně.
20:26 Vyloučen hráč #46 Tomáš Klán družstva FBŠ SLAVIA Plzeň B na 2 minuty za bránění ve hře
20:25 Podle slov Káji Hencla nechtěl hrát Klán vůbec míček a půjde si odpočinout na dvě minuty. K nevoli střídačky Slavie samozřejmě.
18:58 Holý se snažil dostat k bráně stejně jako v Polánce v zimě na nákupy. Obojí je dost náročné, tady však alespon vybojoval standartku.
18:20 GÓL FBŠ SLAVIA Plzeň B! 2:1
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň B vstřelil #98 Viktor Ježek, asistoval #9 Vítek Voráček (2:1)
18:19 JEžkova střelecká bodlinka se zapíchla přímo do černého a Slavie tak po přihrávce Voráčka dotahuje.
17:30 Vyšín junior a Jáchim šli do útoku, akce skončila slabou střelou, kterou Čása pohodlně sebral.
15:44 GÓL T.J. Sokol Sušice! 2:0
Branku družstva T.J. Sokol Sušice vstřelil #15 Stanislav Karaus, asistoval #7 Martin Holý (2:0)
15:38 Dva goly v krátkém sledu po stejné ose Holý->Karaus a vydry odskakují do dvoubrankového vedení. Standovi evidentně čerstvý vzduch na Kašperkách vliv energii do žil a je skutečně všude. Jeho cena tak stoupá zápas od zápasu. Jednou bychom si za jeho prodej mohli v Sušici postavit tak vysněnou halu....NE!!Standu nedáme :D
15:11 GÓL T.J. Sokol Sušice! 1:0
13:39 Šimáček po závaru přestřeluje. Aby nepadlo pořekadlo nedáš->dostaneš..
12:34 Střelu ze standartky od Beera vyráží Fuks mimo. Z protiútoku se pak zkoušel natlačením do branky prosadit Karaus, rovněž bez úspěchu.
12:00 Střely v 1. části: 7:4
11:59 Třetinu ukončila střela Karause. Zatím se spíš bojuje, šancí je vidět pomálu. Střely: 7:4
10:23 Na vydrách je vidět jak moc chtějí první body do tabulky, uvidíme zda se podaří.
09:15 Luky Šimáček se utrhl po mantinelu a zakončil, Čása vyráží do bezpečí.
08:26 Mírný tlak Slavie skončil střelou Drnce mimo. Zatím to opravdu není moc záživné utkání.
06:44 Nic moc zajímavého se teď na hřisti nedělo, nebylo tedy co psát. Hra nahoru dolů plná nepřesností a spíš se bojuje.
01:04 Trestné střílení družstva T.J. Sokol Sušice neproměnil #31 Jiří Potužák.
01:04 Nařízené trestné střílení neproměnil Potužák..bohužel..
00:22 První větší šance Vyder končí mimo.