1:5
    Michaela ČÍŽKOVÁ
    (Horká)

T.J. Sokol Sušice - FBŠ SLAVIA Plzeň 1:5
branky: 28. Hana Maňasová - 3. Nikol Kubičková, 5. Nela Peteříková, 7. Nikol Kubičková, 9. Nikol Kubičková, 34. Michaela Čížková; rozhodčí: Jaroslav Němeček - Filip Martinkovič; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; diváků: 9; zásahy brankářů: Pavlína Jiříčková 18 - Veronika Čemoláková 18; po třetinách: 0:4, 0:0, 1:1
36:00 Střely ve 3. části: 7:6
36:00 Ukončení 3. části
33:52 GÓL FBŠ SLAVIA Plzeň! 1:5
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #36 Michaela Čížková, asistoval #18 Aneta Horká (1:5)
32:10 nebezpečný souboj na mantinelu hráčka domácích přeletěla protihráčku a skončila mimo hřiště
27:31 GÓL T.J. Sokol Sušice! 1:4
Branku družstva T.J. Sokol Sušice vstřelil #38 Hana Maňasová, asistoval #75 Adéla Adamcová (1:4)
24:01 zatím je tady nebezpečně tichá nálada baví se pouze pořadatelé ale zbylí 2 diváci fandí nadále
24:00 Zahájení 3. části
24:00 Střely ve 2. části: 6:9
24:00 Ukončení 2. části
14:19 Lucie Šillerová nebezpečně zametala bohužel pro ní dostala 2 minuty trest za sekání
14:18 Vyloučen hráč #78 Lucie Šillerová družstva FBŠ SLAVIA Plzeň na 2 minuty za sekání
12:00 Zahájení 2. části
12:00 Střely v 1. části: 6:8
12:00 Ukončení 1. části
08:40 GÓL FBŠ SLAVIA Plzeň! 0:4
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #66 Nikol Kubičková, asistoval #11 Simona Vágnerová (0:4)
06:15 GÓL FBŠ SLAVIA Plzeň! 0:3
04:06 GÓL FBŠ SLAVIA Plzeň! 0:2
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #91 Nela Peteříková, asistoval #36 Michaela Čížková (0:2)
02:50 GÓL FBŠ SLAVIA Plzeň! 0:1