(Kozák)

Tento přenos lze sledovat pouze na webu vysílatele.

Přejít na přenos

FBŠ SLAVIA Plzeň C NedělníŘezané - FBC Nýřany 2:4
branky: 3. Michal Povolný, 14. Petr Soukup - 5. Štěpán Kinkor, 18. Ondřej Němec, 21. Ondřej Kozák, 35. Václav Mizera; rozhodčí: Jaroslav Němeček - Marek Schober; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 15; zásahy brankářů: Jaroslav Jůna ? - Zdeněk Soukup ?; po třetinách: 1:1, 1:2, 0:1
35:35 Domácí to zkoušejí v 6ti, avšak čas už není s nimi.
34:04 GÓL FBC Nýřany! 2:4
Branku družstva FBC Nýřany vstřelil #23 Václav Mizera, asistoval #88 Ondřej Kozák (2:4)
34:03 Bohužel z protiútoku přišla rána.
33:54 Domácí nechtějí všechny body nechat nýřanským a bojují neskutečně.
31:00 Povolný i za cenu skoku rybičky sebral hostům balon.
30:25 Soukup ve velké šanci, gólman hostů ho parádně vychytal
29:24 Domácí sbírají poslední zbytky sil a měli teď několik šancí. Podaří se jim vyrovnat?
23:33 Vyloučen hráč #31 Ondřej Balint družstva FBŠ SLAVIA Plzeň C NedělníŘezané na 2 minuty za sekání
23:32 Při rychlé otočce přišla pěkná sekyra.
22:40 Postupem času je znát fyzická kondice týmu hostů, zkušenosti domácích přestávající stačit.
20:14 GÓL FBC Nýřany! 2:3
Branku družstva FBC Nýřany vstřelil #88 Ondřej Kozák, asistoval #23 Václav Mizera (2:3)
20:13 Bojovnost se začíná projevovat..
17:33 Hosté v plném počtu.
17:08 GÓL FBC Nýřany! 2:2
Branku družstva FBC Nýřany vstřelil #15 Ondřej Němec bez asistence (2:2)
17:07 První střelu gólman domácích pokryl, na dorážku byl ale už krátký.
15:31 Vyloučen hráč #9 Pavel Kadlečík družstva FBC Nýřany na 2 minuty za bránění ve hře
13:00 GÓL FBŠ SLAVIA Plzeň C NedělníŘezané! 2:1
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň C NedělníŘezané vstřelil #21 Petr Soukup, asistoval #43 Jan Husák (2:1)
13:00 Šťastný gól pro Slavii.
11:50 Zápas nabízí souboj zkušení x mladí. Zatím je to vyrovnaná partie.
04:48 GÓL FBC Nýřany! 1:1
Branku družstva FBC Nýřany vstřelil #12 Štěpán Kinkor, asistoval #30 Radim Vlasák (1:1)
04:47 Dorážka před bránou a máme srovnáno.
02:28 GÓL FBŠ SLAVIA Plzeň C NedělníŘezané! 1:0
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň C NedělníŘezané vstřelil #5 Michal Povolný, asistoval #2 Martin Brada (1:0)
00:43 Rozhodčí nás chvíli napínali, jestli nás navštíví, ale dorazili do haly přesně a utkání už přináší první šance.