• 35 34:12
    2
    Michal MIČA

FBC FORSEE PLZEŇ - FBC ROKYCANY B 4:6
branky: 11. Michal Miča, 19. Michel Soběhart, 21. Michel Soběhart, 26. Vlastimil Křížek - 10. Jakub Boháč, 12. Lukáš Orosz, 21. Lucie Dvořáková, 26. Lukáš Bendek, 29. Lukáš Bendek, 34. Lukáš Orosz; rozhodčí: Adam Krs - Filip Martinkovič; vyloučení: 1:1; využití: 1:0; diváků: 19; zásahy brankářů: David Kůs 13 - Matěj Urban 19; po třetinách: 1:2, 2:1, 1:3
36:00 Střely ve 3. části: 8:8
34:12 Vyloučen hráč #24 Michal Miča družstva FBC FORSEE PLZEŇ na 2 minuty za špatné střídání
33:49 GÓL FBC ROKYCANY B! 4:6
Branku družstva FBC ROKYCANY B vstřelil #10 Lukáš Orosz, asistoval #4 Lukáš Bendek (4:6)
31:32 Timeout FBC FORSEE PLZEŇ
29:20 Boháč si dělá ze soupeřů kuželky a přebíhá celé hřiště.
28:43 GÓL FBC ROKYCANY B! 4:5
Branku družstva FBC ROKYCANY B vstřelil #4 Lukáš Bendek, asistoval #46 Jakub Boháč (4:5)
25:26 GÓL FBC FORSEE PLZEŇ! 4:4
Branku družstva FBC FORSEE PLZEŇ vstřelil #90 Vlastimil Křížek, asistoval #47 David Soukup (4:4)
25:03 GÓL FBC ROKYCANY B! 3:4
Branku družstva FBC ROKYCANY B vstřelil #4 Lukáš Bendek, asistoval #77 Jakub Svejkovský (3:4)
24:00 Střely ve 2. části: 10:6
20:47 GÓL FBC FORSEE PLZEŇ! 3:3
Branku družstva FBC FORSEE PLZEŇ vstřelil #99 Michel Soběhart, asistoval #33 Pavel Vlach (3:3)
20:39 Vyloučen hráč #46 Jakub Boháč družstva FBC ROKYCANY B na 2 minuty za bránění ve hře
20:00 GÓL FBC ROKYCANY B! 2:3
Branku družstva FBC ROKYCANY B vstřelil #23 Lucie Dvořáková, asistoval #77 Jakub Svejkovský (2:3)
18:06 GÓL FBC FORSEE PLZEŇ! 2:2
Branku družstva FBC FORSEE PLZEŇ vstřelil #99 Michel Soběhart, asistoval #47 David Soukup (2:2)
12:00 Střely v 1. části: 5:5
11:30 GÓL FBC ROKYCANY B! 1:2
Branku družstva FBC ROKYCANY B vstřelil #10 Lukáš Orosz, asistoval #88 Lukáš Krátký (1:2)
10:52 Orosz sám před bránou, golman ale chytá.
10:06 GÓL FBC FORSEE PLZEŇ! 1:1
Branku družstva FBC FORSEE PLZEŇ vstřelil #24 Michal Miča, asistoval #99 Michel Soběhart (1:1)
09:13 GÓL FBC ROKYCANY B! 0:1
Branku družstva FBC ROKYCANY B vstřelil #46 Jakub Boháč bez asistence (0:1)
04:45 Série pěkných zákroků Urbana drží skóre stále vyrovnané.
03:27 Oroszova dělovka končí v autu za bránou.
01:57 Hra je nyní plná nepřesností na obou stranách.
01:05 První rokycanská lajna zavřela Forsee na vlastní půlce hřiště, střelu Bendeka golman chytá.