1:12
    Marek DEUTSCH
    (Mostecký)

Panthers Praha - Tatran Střešovice 1:12
branky: 19. Martin Bajer - 7. Filip Walter, 9. Dušan Přívara, 11. Dušan Přívara, 13. Dušan Přívara, 17. Filip Walter, 17. Martin Kostiha, 28. Petr Heřmanský, 29. Dušan Přívara, 30. Martin Kostiha, 31. Dušan Přívara, 32. Milan Fridrich, 33. Marek Deutsch; rozhodčí: Jakub Jangl - Vojtěch Stárek; vyloučení: 2:2; využití: 0:2; zásahy brankářů: Jan Veselka ? - Milan Horáček ?; po třetinách: 0:3, 1:3, 0:6
32:55 GÓL Tatran Střešovice! 1:12
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #10 Marek Deutsch, asistoval #17 Aleš Mostecký (1:12)
31:21 Timeout Panthers Praha
31:21 GÓL Tatran Střešovice! 1:11
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #27 Milan Fridrich, asistoval #17 Aleš Mostecký (1:11)
31:05 Vyloučen hráč #84 Martin Bajer družstva Panthers Praha na 2 minuty za sekání
30:00 GÓL Tatran Střešovice! 1:10
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #9 Dušan Přívara, asistoval #19 Filip Walter (1:10)
29:30 GÓL Tatran Střešovice! 1:9
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #99 Martin Kostiha, asistoval #10 Marek Deutsch (1:9)
29:30 Tatran přidává k celkovému výsledku 3 góly a své vedení si už pohlídá.
28:48 GÓL Tatran Střešovice! 1:8
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #9 Dušan Přívara bez asistence (1:8)
27:27 GÓL Tatran Střešovice! 1:7
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #71 Petr Heřmanský, asistoval #7 Juraj Šádek (1:7)
22:30 Fridrich vs. Hlaváč na osobní souboje 0:2
21:11 Vyloučen hráč #11 Marek Dvořák družstva Tatran Střešovice na 2 minuty za nedovolené vrážení
18:37 GÓL Panthers Praha! 1:6
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #84 Martin Bajer, asistoval #73 Martin Denk (1:6)
18:37 A je to tu! Pantheři dávají první gól dnešního dne a střelcem se stal náš kapitán Bajer, který vyshootil šibenici po lobu Denka. A rád bych využil této situace, kdy padl gól prakticky z ničeho, a pronesl jako slavný Tomáš Pospíchal: "florbal nemá logiku."
17:34 Vyloučen hráč #12 Patrik Kopřiva družstva Tatran Střešovice na 2 minuty za sekání
17:34 Ponechaná výhoda, domácí si brousí zuby na přesilovku a ze střídačky se ozývá: "podrž to! Podrž to!", nicméně hráč měl samozřejmě svojí hlavu a vystřelil. :D
16:52 GÓL Tatran Střešovice! 0:6
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #99 Martin Kostiha, asistoval #7 Juraj Šádek (0:6)
16:30 GÓL Tatran Střešovice! 0:5
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #19 Filip Walter, asistoval #17 Aleš Mostecký (0:5)
14:24 Zážitek dne pro většinu pantherských hráčů, kteří mají možnost zahrát si s legendami českého florbalu. To nicméně vyvažuje nepříznivé skóre 4:0, které musí dotahovat...ps. Hlaváč právě nádherně pokryl Fridricha, který balonek ztrácí
12:12 GÓL Tatran Střešovice! 0:4
12:12 Tatran vstupuje do třetiny rychlým gólem a domácí budou mít co dělat
10:59 GÓL Tatran Střešovice! 0:3
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #9 Dušan Přívara, asistoval #11 Marek Dvořák (0:3)
10:11 Panthers drží ve hře golman, který si na chvíli zahrál na legendárního golmana haška...
08:14 GÓL Tatran Střešovice! 0:2
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #9 Dušan Přívara, asistoval #10 Marek Deutsch (0:2)
07:17 Vyloučen hráč #84 Martin Bajer družstva Panthers Praha na 2 minuty za hrubost
06:58 GÓL Tatran Střešovice! 0:1
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #19 Filip Walter, asistoval #11 Marek Dvořák (0:1)
02:39 Monstersave.....Golman Pantherů nyní vychytal úplný nesmysl a skóre je stále 0:0.
00:01 A na balonku jako první Tatran.
00:00 Dobré poledne, rád bych vás přivítal na zápase ligy veteránů mezi dvěma odvěkými rivaly: Panthers Praha a Tatran Střešovice