• 36 35:42
    2:10
    (Kožuch)

FBC Medvědi Severu Česká Lípa - FBC DDM Kati Legends Kadaň 2:10
branky: 17. Daniel Klimša, 27. Karel Veber - 1. Petr Žurek, 3. Michal Plomer, 10. Pavel Krippner, 11. Martin Weiss, 13. Michal Malý, 14. Petr Chládek, 14. Petr Chládek, 24. Martin Weiss, 28. Petr Žurek, 36. Michal Plomer; rozhodčí: Jakub Jangl - Filip Bollardt; vyloučení: 2:4; využití: 0:1; diváků: 7; zásahy brankářů: Stanislav Pittner ? - Jaroslav Hlaváček ?; po třetinách: 0:4, 1:4, 1:2
36:00 Střely ve 3. části: 15:16
35:47 A jubilejní a zároveň poslední gól zápasu střílí náš oslavenec s číslem #33
35:42 GÓL FBC DDM Kati Legends Kadaň! 2:10
Branku družstva FBC DDM Kati Legends Kadaň vstřelil #33 Michal Plomer, asistoval #10 František Kožuch (2:10)
33:05 Č. Lípa se neustále snaží, zasypává golmana hostí sprškou střel, ale gól nikde
32:08 Vyloučen hráč #79 František Rác družstva FBC DDM Kati Legends Kadaň na 2 minuty za sekání
27:23 GÓL FBC DDM Kati Legends Kadaň! 2:9
Branku družstva FBC DDM Kati Legends Kadaň vstřelil #27 Petr Žurek, asistoval #71 Martin Weiss (2:9)
26:47 Vyloučen hráč #14 Pavel Krippner družstva FBC DDM Kati Legends Kadaň na 2 minuty za sekání
26:24 GÓL FBC Medvědi Severu Česká Lípa! 2:8
Branku družstva FBC Medvědi Severu Česká Lípa vstřelil #88 Karel Veber, asistoval #11 Štěpán Motejzík (2:8)
26:24 Karel Veber natáhl od pravého mantinelu a jedovku uklidil do levé šibenice jak Erling Haaland
25:30 Nuda při sledování zápasu by se dala krájet
24:00 Střely ve 2. části: 7:16
24:00 Máme po konci 2. třetiny a Kadaň zvládla přestřílet za pouhých 24 minut Č. Lípu poměrem 8:1, čímž napodobili nejvyšší prohru fotbalové Slávie z roku 1954, kdy prohráli s Ostravou 7:1.
23:19 GÓL FBC DDM Kati Legends Kadaň! 1:8
Branku družstva FBC DDM Kati Legends Kadaň vstřelil #71 Martin Weiss, asistoval #21 Petr Chládek (1:8)
20:41 Lípa v přesilovce zavřela Kadaň na vlastní půlce ale homerun s odpalem mimo hřiště osvobozuje Kadaň od tlaku.
19:48 Vyloučen hráč #14 Pavel Krippner družstva FBC DDM Kati Legends Kadaň na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
18:18 Vyloučen hráč #85 David Derka družstva FBC Medvědi Severu Česká Lípa na 2 minuty za nedovolené vrážení
16:59 GÓL FBC Medvědi Severu Česká Lípa! 1:7
Branku družstva FBC Medvědi Severu Česká Lípa vstřelil #70 Daniel Klimša, asistoval #88 Karel Veber (1:7)
16:59 Daniel Klimša svým gólem snižuje na 1:7
13:39 GÓL FBC DDM Kati Legends Kadaň! 0:7
Branku družstva FBC DDM Kati Legends Kadaň vstřelil #21 Petr Chládek, asistoval #14 Pavel Krippner (0:7)
13:39 Máme tu 3. branku Kadaně v prvích 2 minutách a zápas začíná připomínat ohrané LP
13:24 GÓL FBC DDM Kati Legends Kadaň! 0:6
Branku družstva FBC DDM Kati Legends Kadaň vstřelil #21 Petr Chládek, asistoval #28 Zdeněk Kruliš (0:6)
12:58 Kadaň se prezentuje celý zápas geniálním výkonem, který připomíná vrcholné období týmu FC Barcelona....TIKY TAKA
12:11 GÓL FBC DDM Kati Legends Kadaň! 0:5
Branku družstva FBC DDM Kati Legends Kadaň vstřelil #22 Michal Malý, asistoval #10 František Kožuch (0:5)
12:00 Střely v 1. části: 6:13
12:00 Máme tu konec první části a Medvědům Severu se daří stejně, jako Tottenhamu v celou dobu jeho existence (bez úspěchu).
10:24 GÓL FBC DDM Kati Legends Kadaň! 0:4
Branku družstva FBC DDM Kati Legends Kadaň vstřelil #71 Martin Weiss, asistoval #22 Michal Malý (0:4)
09:38 GÓL FBC DDM Kati Legends Kadaň! 0:3
Branku družstva FBC DDM Kati Legends Kadaň vstřelil #14 Pavel Krippner, asistoval #28 Zdeněk Kruliš (0:3)
08:42 Vyloučen hráč #77 Antonín Tym družstva FBC Medvědi Severu Česká Lípa na 2 minuty za sekání
08:42 Vrchní brumla si počínal nedovoleným způsobem a máme i vyloučení na druhé straně.
08:06 Vyloučen hráč #27 Petr Žurek družstva FBC DDM Kati Legends Kadaň na 2 minuty za bránění ve hře
08:06 Ponechaná výhoda končí a Medvědi si zahrají přesilovku
02:49 GÓL FBC DDM Kati Legends Kadaň! 0:2
Branku družstva FBC DDM Kati Legends Kadaň vstřelil #33 Michal Plomer bez asistence (0:2)
02:49 Plomer zvyšuje na 2:0 a vypadá to na taktiku z RYCHLE A ZBĚSILE...
00:36 GÓL FBC DDM Kati Legends Kadaň! 0:1
Branku družstva FBC DDM Kati Legends Kadaň vstřelil #27 Petr Žurek, asistoval #10 František Kožuch (0:1)
00:36 Právě jsme rozehráli třetí utkání dnešního dne a po pouhé půl minutě tu máme první gól. Který byl doručen Lípě, rychleji než pplkem.