• 60 59:39
    4
    Vojtěch HŮDA

USK Akademik Cheb - OLYMP FLORBAL 4:3
branky: 17. Štefan Nagy, 24. Stanislav Hykš, 37. Karel Tyrpekl, 48. Jan Žuk - 6. Jan Herczeg, 25. Lukáš Voves, 33. Přemysl Machek; rozhodčí: Michal Žáček - Lukáš Grundler; vyloučení: 4 + Vojtěch Hůda 4:2 + Lukáš Voves OS; využití: 1:1; diváků: 140; zásahy brankářů: Tomáš Bartůšek 28 - Jan Dvořák 24; po třetinách: 1:1, 2:2, 1:0
60:00 Komentář hostů Slavík Jakub (Trenér): Takticky i střelecky jsme zápas vyhráli. Neproměnili jsme připravené a tutové šance a na závěr skvěle zachytal golman domácích. Nemáme se za co stydět.
60:00 Komentář domácích Vorlíček David (Asistent trenéra): Dnes opravdu těžký zápas, kde se soupěř zaparkoval před vlastní bránou. Bylo těžké se dostat na dostřel a k zakončení. Ukázalo se obrovské srdce, bojovnost a vůle po vítězství v našem týmu. Pro tyhle kluky je úžasný pocit, když porazí tým z předměstí Kladna. Moc klukům děkuji za to, co dnes předvedli a dokázali. Děkuji soupěři za krásně zaparkovaný autobus před vlastní bránou a přeji šťastnou cestu domů.
60:00 Střely ve 3. části: 8:12
60:00 Děkujeme všem fanouškům a já se na Vás budu těšit zase příště, na počtenou!
60:00 Tým USK Akademik Cheb vítězí těsným výsledkem nad Olympem!
60:00 Hráči Olympu sice ještě pláčou u rozhodčích, avšak výsledek zápasu již nezvrátí.
59:50 Další skvělý zákrok Bartůška.
59:40 Ozvala se rána jako blázen, ale hráč i tak po zákroku vstal a odešel.
59:39 Vyloučen hráč #6 Vojtěch Hůda družstva USK Akademik Cheb na 2+2 minuty za nedovolené vrážení
59:24 Olymp zkouší hru bez brankáře, moc se jim to ale nedaří.
58:48 Timeout OLYMP FLORBAL
56:51 Oslabení Chebu vypadá spíše jako jejich přesilovka.
55:54 Sice nikdo z nás neví, co mu Matěj držel, ale to už si musí kluci vyřešit sami.
55:53 Vyloučen hráč #5 Matěj Voborník družstva USK Akademik Cheb na 2 minuty za držení
54:25 Zakopnutí o čáru překazilo samostatný únik hráče Olympu.
52:24 Hráč Olympu se hodně divil, když si Vojíř nenechal líbit jeho přehnané napadání.
51:38 Střela chebských končí v chumlu hráčů před bránou.
49:34 Bárty v bráně předvedl gymnastický manévr, jímž zachránil situaci.
48:01 Vyloučen hráč #14 Jan Smolka družstva USK Akademik Cheb na 2 minuty za sekání
47:12 Po krásné piruetce od Kirchmana za pomoci Žuka Cheb překlápí vedení na svoji stranu.
47:11 GÓL USK Akademik Cheb! 4:3
Branku družstva USK Akademik Cheb vstřelil #21 Jan Žuk, asistoval #24 Jan Kirchman (4:3)
43:29 Kirchman vyslal svoji klasickou dělovku, která však nenašla skulinku v bráně.
42:12 Tyrpekl se snažil dorážet, avšak jeho střela měla spíše rozměry fotbalové brány.
41:28 Střela Chebu končí na bloku obránce.
40:01 Poslední buly zápasu bere tým domácích.
40:00 Střely ve 2. části: 12:9
39:51 Před koncem druhé třetiny tu byla k vidění standardka hostů před bránou domácích, kterou však hosté nevyužili ve svůj prospěch.
37:17 Hráč Olympu chtěl s Prokym evidentně navázat milostný vztah za mantinelem, avšak Proky mu utekl z jeho spárů.
36:40 GÓL USK Akademik Cheb! 3:3
Branku družstva USK Akademik Cheb vstřelil #99 Karel Tyrpekl, asistoval #77 Petr Kleiner (3:3)
36:04 Vyloučen hráč #18 David Nesnídal družstva OLYMP FLORBAL na 2 minuty za bránění ve hře
36:04 Hůdovo pokus o dorážku gólem nekončí.
33:54 Neuvěřitelná kombinace zakončená střelou Voborníka vyrovnávacím gólem nekončí.
32:49 Ze střídačky Olympu jsou neustále slyšet jen nadávky směrem k rozhodčím...
32:06 GÓL OLYMP FLORBAL! 2:3
Branku družstva OLYMP FLORBAL vstřelil #69 Přemysl Machek, asistoval #28 Lukáš Voves (2:3)
31:29 Vyloučen hráč #16 Stanislav Hykš družstva USK Akademik Cheb na 2 minuty za hrubost
30:28 Hůda společně s Bartůškem vytáhli na konci oslabení úžasné zákroky v obraně..
29:54 Kluci teď nevěřitelně zatlačili Olymp k jejich bráně!
28:31 K tomuto bych řekla jen jediné - chyba komunikace aneb jak se z vlastní standardky může stát vyloučení.
28:30 Vyloučen hráč #71 Štefan Nagy družstva USK Akademik Cheb na 2 minuty za zdržování hry
26:55 Po fatálu u mantinelu je z toho zase protiútok hostů.
26:33 Kirchy teď krásně udržel míček na útočné polovině.
25:46 Voborníkova střela končí na bloku soupeře.
24:53 GÓL OLYMP FLORBAL! 2:2
Branku družstva OLYMP FLORBAL vstřelil #28 Lukáš Voves, asistoval #54 Jan Herczeg (2:2)
24:25 Po dlouhém výhozu nastartoval svoje rychlé nohy hráč Olympu a byla z toho další individuální akce.
23:53 Akademik evidentně gól nabudil a pokouší se hned o další.
23:03 GÓL USK Akademik Cheb! 2:1
Branku družstva USK Akademik Cheb vstřelil #16 Stanislav Hykš, asistoval #69 Jan Skopový (2:1)
22:17 Honza Žuk neslyšel hvizd rozhodčího a ihned, jakmile se dostal k míčku, nahodil svůj životní sprint na bránu :D
21:14 Voborník zatahuje míček víc do obrany a snaží se pomoct rozjet útočnou akci Akademiku.
20:01 Úvodní buly druhé třetiny získává Cheb.
20:00 Střely v 1. části: 8:10
19:46 Ke konci třetiny jsme viděli další pokus Akademiku překlenout utkání na svoji stranu.
17:53 Bárty skočil po míčku jako kočka po myši a připisuje si další skvělý zákrok!
16:21 A máme tu vyrovnávací branku domácích. Konečně!
16:20 GÓL USK Akademik Cheb! 1:1
Branku družstva USK Akademik Cheb vstřelil #71 Štefan Nagy, asistoval #7 Ar Ngo Phuc (1:1)
15:57 Bárty teď po ztrátě míčku vytáhl zase opět brilantní zákrok!
14:51 Rozehrávka domácích se nevyvedla tak, jak by měla a jsme zase na jejich obranné polovině.
12:57 Hráčům Olympu se teď asi trošku sevřely půlky, avšak ani jeden z pokusů domácích gólem nekončí.
12:01 Pokus Akademiku končí daleko za mantinelem.
11:15 Nebezpečný útok hostů teď zastavil až poslední obránce před bránou!
10:16 Skákavý míček se skoro doplazil až k bráně hostů.
09:30 Bárty si teď nebyl úplně jistý, kam do výstroje se mu míček zatoulal.
07:38 Po nepříjemném střetu zůstává na hřišti ležet hráč Olympu.
07:05 Akademiku se nedaří absolutně nic vytěžit ze získané přesilové hry.
05:08 GÓL OLYMP FLORBAL! 0:1
Branku družstva OLYMP FLORBAL vstřelil #54 Jan Herczeg, asistoval #28 Lukáš Voves (0:1)
05:08 Vyloučen hráč #28 Lukáš Voves družstva OLYMP FLORBAL - osobní trest
05:08 Vyloučen hráč #28 Lukáš Voves družstva OLYMP FLORBAL na 2 minuty za nesportovní chování
04:42 Bárty teď zachránil spoluhráčům zadnici a vychytal samostatný únik!
03:02 Po Smolkovo fatálu na středu hřiště získali hostí míček prakticky zadarmo.
02:19 Pokus o střelu ze středu končí mimo bránu hostích.
01:50 Po tvrdém souboji v rohu mají míček hosté.
01:07 Bárty má zákrok poté, co se míček zničehonic ocitl v předbrankovém prostoru.
00:42 Smolkinovi nevyšlo prohození mezi dvěma hráči a hra se přesouvá na obrannou polovinu domácích.
00:01 Máme tu úvodní buly a jdeme na to!