7:10
    Stanislav HYKŠ
    (Kirchman)

Florbal Ústí B - USK Akademik Cheb 7:10
branky: 2. Jindřich Grosse, 4. Hynek Nikolič, 6. Hynek Nikolič, 20. Jindřich Grosse, 29. Filip Kučaba, 43. Jiří Strnad, 55. Hynek Nikolič - 2. Vojtěch Hůda, 9. Daniel Macek, 12. Daniel Macek, 13. Daniel Macek, 37. Jan Skopový, 38. Jan Skopový, 51. Karel Tyrpekl, 57. Matěj Voborník, 60. Vojtěch Hůda, 60. Stanislav Hykš; rozhodčí: Lukáš Kešner - Josef Kubát; vyloučení: 3:2 + Dominik Vrána OS; využití: 1:1; diváků: 30; zásahy brankářů: Jan Hrstka 17 - Tomáš Bartůšek 16; po třetinách: 4:4, 1:2, 2:4
60:00 Komentář hostů Horák Patrik (Trenér): Prvni tretina z nasi strany byla hrozna. Ve druhe jsme se probrali a zacaki jsme hrat florbal. Treti tretina byla tymove odmakana. Jsem rad za tri body a
60:00 Komentář domácích Grosse Jindřich (Vedoucí): Člověk by si myslel, že u dospělých není možné dostat asi 8 stejných golů. Tak je. Takhle se těžko vyhrává v mužské soutěži. Hezký večer, pro dnešek fobal mažem.
60:00 Střely ve 3. části: 8:8
59:44 GÓL USK Akademik Cheb! 7:10
Branku družstva USK Akademik Cheb vstřelil #16 Stanislav Hykš, asistoval #24 Jan Kirchman (7:10)
59:01 GÓL USK Akademik Cheb! 7:9
Branku družstva USK Akademik Cheb vstřelil #6 Vojtěch Hůda, asistoval #22 Martin Prokopec (7:9)
59:00 Poslední minuta třetí třetiny
58:37 Timeout Florbal Ústí B
56:51 GÓL USK Akademik Cheb! 7:8
Branku družstva USK Akademik Cheb vstřelil #5 Matěj Voborník, asistoval #22 Martin Prokopec (7:8)
54:44 GÓL Florbal Ústí B! 7:7
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil #10 Hynek Nikolič, asistoval #19 Jindřich Grosse (7:7)
54:44 Ústí vyrovnává !!
54:38 Vyloučen hráč #69 Jan Skopový družstva USK Akademik Cheb na 2 minuty za sekání
54:38 Tým domácích v přesilovce
54:06 Horák přes 3 hráče trefuje břevno
53:38 Nergl navšívil střídačku hostí
52:11 Ústí se usilovně tlačí do brány
50:42 GÓL USK Akademik Cheb! 6:7
Branku družstva USK Akademik Cheb vstřelil #99 Karel Tyrpekl, asistoval #17 Jakub Vojíř (6:7)
50:34 Domácí  i hosté v plném počtu
48:42 Vyloučení domácích, hra 4 na 4
48:32 Vyloučen hráč #14 Filip Kučaba družstva Florbal Ústí B na 2 minuty za nedovolené vrážení
46:42 První oslabení Chebu
46:36 Vyloučen hráč #97 Daniel Ševčík družstva USK Akademik Cheb na 2 minuty za nesportovní chování
46:36 Vyloučen hráč #27 Dominik Vrána družstva USK Akademik Cheb - osobní trest
42:47 GÓL Florbal Ústí B! 6:6
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil #99 Jiří Strnad, asistoval #19 Jindřich Grosse (6:6)
42:47 Strnad svou střelou srovnává
42:16 Hra se odehrává na straně domácích
40:01 Máme tu poslední třetinu
40:00 Střely ve 2. části: 6:9
38:04 Promyšlená trefa Hůdy ale končí mimo bránu
37:18 GÓL USK Akademik Cheb! 5:6
Branku družstva USK Akademik Cheb vstřelil #69 Jan Skopový, asistoval #34 Daniel Macek (5:6)
36:55 Horák po souboji padá za mantinel
36:22 GÓL USK Akademik Cheb! 5:5
Branku družstva USK Akademik Cheb vstřelil #69 Jan Skopový, asistoval #55 Miroslav Horký (5:5)
35:35 Vyloučen hráč #14 Filip Kučaba družstva Florbal Ústí B na 2 minuty za sekání
35:35 Máme tu další oslabení pro tým domácích
32:01 Hra se přelejvá ze strany na stranu
29:02 Vymyšlená strategie před bránou hostí
28:26 GÓL Florbal Ústí B! 5:4
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil #14 Filip Kučaba, asistoval #19 Jindřich Grosse (5:4)
19:59 GÓL Florbal Ústí B! 4:4
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil #19 Jindřich Grosse, asistoval #68 Jiří Horák (4:4)
19:13 Ústí v plném počtu!!
17:47 Vaca běží na bránu ale trefuje helmu
17:21 Ústí v tuto chvíli v oslabení
17:13 Vyloučen hráč #68 Jiří Horák družstva Florbal Ústí B na 2 minuty za sekání
15:30 Brankář Ústí počapal
12:56 GÓL USK Akademik Cheb! 3:4
Branku družstva USK Akademik Cheb vstřelil #34 Daniel Macek, asistoval #55 Miroslav Horký (3:4)
12:56 Máme tu první hattrick!!!!
11:01 GÓL USK Akademik Cheb! 3:3
Branku družstva USK Akademik Cheb vstřelil #34 Daniel Macek, asistoval #69 Jan Skopový (3:3)
11:01 Macek vymetl bránu Ústí
09:02 Rozhočí se už musí vyhýbat střelám od domácích
08:51 GÓL USK Akademik Cheb! 3:2
07:27 Grosse padá jak  kuželka
06:20 Vojíř střílí ale brankář domácích vychytává
05:35 GÓL Florbal Ústí B! 3:1
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil #10 Hynek Nikolič, asistoval #14 Filip Kučaba (3:1)
05:35 Tým domácích dneska využívá kombinovačky
03:30 První střela Grosse do brankáře, Nikolič doráží
03:27 GÓL Florbal Ústí B! 2:1
02:40 Střela Šredla do 3 hráčů
01:54 GÓL Florbal Ústí B! 1:1
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil #19 Jindřich Grosse, asistoval #17 Patrik Šredl (1:1)
01:54 Rychlá odpověď od Ústí, srovnává ma 1:1
01:21 GÓL USK Akademik Cheb! 0:1
Branku družstva USK Akademik Cheb vstřelil #6 Vojtěch Hůda, asistoval #17 Jakub Vojíř (0:1)
01:21 Hezká kpmbinovačka Chebu
00:01 Úvodní bule pro tým Ústí