• 60 59:46
    8:7
    (Hübner)

OLYMP FLORBAL - FbC Barracudas Slaný 8:7
branky: 1. Lukáš Voves, 3. Lukáš Voves, 25. Jan Herczeg, 27. Jan Herczeg, 28. Jan Herczeg, 48. Šimon Černý, 50. Jan Herczeg, 60. Tomáš Jirát - 3. Václav Linhart, 20. Václav Linhart, 23. Jiří Rafaj, 46. Václav Linhart, 56. Adam Nolč, 57. Ondřej Richtr, 60. Ondřej Richtr; rozhodčí: Tomáš Cimrman - David Hertz; vyloučení: 2:2; využití: 1:0; diváků: 35; zásahy brankářů: Jan Dvořák 23 - Tomáš Cmíral 13; po třetinách: 2:2, 3:1, 3:4
60:00 Komentář domácích Slavík Jakub (Trenér): Jsem rád, že jsme to urvali a vrátili to Slanému z druhého kola. Děkujeme za zápas a za podporu. Slovy klasika: Nic nekončí, jedeme dál.
60:00 Komentář hostů Cmíral Tomáš (Trenér): Chudým jsme dali tak doufám, že příště bohatým vezmeme... hodnocení zápasu by se dalo shrnout do ACH jo... Díky a vidíme se příště
60:00 Střely ve 3. části: 9:17
59:46 GÓL FbC Barracudas Slaný! 8:7
Branku družstva FbC Barracudas Slaný vstřelil #10 Ondřej Richtr, asistoval #85 Hugo Hübner (8:7)
59:31 GÓL OLYMP FLORBAL! 8:6
Branku družstva OLYMP FLORBAL vstřelil #96 Tomáš Jirát, asistoval #54 Jan Herczeg (8:6)
57:10 Timeout FbC Barracudas Slaný
56:53 GÓL FbC Barracudas Slaný! 7:6
Branku družstva FbC Barracudas Slaný vstřelil #10 Ondřej Richtr, asistoval #29 Radek Šťovíček (7:6)
55:26 GÓL FbC Barracudas Slaný! 7:5
Branku družstva FbC Barracudas Slaný vstřelil #88 Adam Nolč, asistoval #21 Tomáš Richtr (7:5)
49:35 GÓL OLYMP FLORBAL! 7:4
Branku družstva OLYMP FLORBAL vstřelil #54 Jan Herczeg, asistoval #68 Matouš Přílepek (7:4)
47:43 GÓL OLYMP FLORBAL! 6:4
Branku družstva OLYMP FLORBAL vstřelil #83 Šimon Černý, asistoval #18 David Nesnídal (6:4)
45:07 GÓL FbC Barracudas Slaný! 5:4
Branku družstva FbC Barracudas Slaný vstřelil #26 Václav Linhart, asistoval #21 Tomáš Richtr (5:4)
40:00 Vyloučen hráč #10 Ondřej Richtr družstva FbC Barracudas Slaný na 2 minuty za sekání
40:00 Střely ve 2. části: 8:7
28:37 Vyloučen hráč #67 Matyáš Prchlík družstva OLYMP FLORBAL na 2 minuty za hrubost
27:57 GÓL OLYMP FLORBAL! 5:3
Branku družstva OLYMP FLORBAL vstřelil #54 Jan Herczeg, asistoval #28 Lukáš Voves (5:3)
26:04 GÓL OLYMP FLORBAL! 4:3
24:45 Vyloučen hráč #85 Hugo Hübner družstva FbC Barracudas Slaný na 2 minuty za blokování florbalky
24:06 GÓL OLYMP FLORBAL! 3:3
22:45 GÓL FbC Barracudas Slaný! 2:3
Branku družstva FbC Barracudas Slaný vstřelil #3 Jiří Rafaj, asistoval #85 Hugo Hübner (2:3)
21:17 Trestné střílení družstva OLYMP FLORBAL neproměnil #28 Lukáš Voves.
20:00 Střely v 1. části: 3:6
19:57 GÓL FbC Barracudas Slaný! 2:2
Branku družstva FbC Barracudas Slaný vstřelil #26 Václav Linhart, asistoval #3 Jiří Rafaj (2:2)
05:50 Vyloučen hráč #68 Matouš Přílepek družstva OLYMP FLORBAL na 2 minuty za sekání
02:42 GÓL OLYMP FLORBAL! 2:1
Branku družstva OLYMP FLORBAL vstřelil #28 Lukáš Voves, asistoval #68 Matouš Přílepek (2:1)
02:05 GÓL FbC Barracudas Slaný! 1:1
Branku družstva FbC Barracudas Slaný vstřelil #26 Václav Linhart, asistoval #10 Ondřej Richtr (1:1)
00:48 GÓL OLYMP FLORBAL! 1:0
Branku družstva OLYMP FLORBAL vstřelil #28 Lukáš Voves, asistoval #54 Jan Herczeg (1:0)