6:7
    Jan FIDLER
    (Závěrka)

FD Teplice - 1.FBC DDM Děčín IV 6:7p
branky: 8. Jan Koštoval, 13. Jakub Zeleník, 17. Lukáš Mucha, 39. Ondřej Kus, 54. Tomáš Soukup, 55. Tomáš Soukup - 6. Petr Procházka, 12. Marek Sochor, 37. Vladislav Vrátil, 52. Vladislav Vrátil, 56. Petr Slánský, 60. Marek Sochor, 62. Jan Fidler; rozhodčí: Josef Libecajt - Jiří Jelínek; vyloučení: 3:0; využití: 0:1; diváků: 139; zásahy brankářů: Lukáš Topš 28 - Adam Havriljak 20; po třetinách: 3:2, 1:1, 2:3, 0:1
65:00 Komentář hostů Miško Petr (Trenér): Kvalita hry odpovídala postavení týmů v tabulce a bylo znát, že se hraje o hodně. Teplice nám dělaly problémy především v předbrankovém prostoru, ale rozhodně jsme měli na to uhrát tady 3 body. Za ty 2 jsme samozřejmě vzhledem k dvoubrankové ztrátě 4 minuty před koncem rádi. Díky všem za zápas.
65:00 Komentář domácích Valter Vlastimil (Vedoucí): Už nemáme kam uhýbat, další ztráta dvou bodů. Uteklo nám to mezi prsty, místo gólu na 7:4 trefíme tyč a z protiútoku 6:5. Chbí nám i kus štěstí, ale tomu je potřeba jít víc naproti. Jinak nemám týmu co vytknout. Zápas nahoru, dolu. Díky soupeři za zápas.
65:00 Střely v prodloužení: 0:2
65:00 Ukončení prodloužení
61:31 GÓL 1.FBC DDM Děčín IV! 6:7
Branku družstva 1.FBC DDM Děčín IV vstřelil #94 Jan Fidler, asistoval #24 Adam Závěrka (6:7)
60:11 Teplice ve třech proti čtyřem makají a zatím jim to přináší zasloužené ovoce.
60:00 Zahájení prodloužení
60:00 Střely ve 3. části: 8:15
59:52 GÓL 1.FBC DDM Děčín IV! 6:6
Branku družstva 1.FBC DDM Děčín IV vstřelil #29 Marek Sochor, asistoval #92 Jan Bräuer (6:6)
59:52 Vyloučen hráč #71 Marek Nekuda družstva FD Teplice na 2 minuty za hrubost
58:23 Teď si každý teplický fanoušek oddychl, Děčín netrefil prázdnou bránu a tak skóre zústává stejné.
56:10 Můžeme vidět velice rychlou hru od obou týmů, jde vidět, že ani pro jeden tým není rozhodnuto.
55:17 Rychlý protiútok zakončil Petr Slánský nekompromisně k tyči a snížil tak skóre.
55:16 GÓL 1.FBC DDM Děčín IV! 6:5
Branku družstva 1.FBC DDM Děčín IV vstřelil #85 Petr Slánský, asistoval #29 Marek Sochor (6:5)
54:10 Timeout 1.FBC DDM Děčín IV
54:10 GÓL FD Teplice! 6:4
Branku družstva FD Teplice vstřelil #98 Tomáš Soukup, asistoval #71 Marek Nekuda (6:4)
53:05 Mastnej backhand do šibenice, dnes padají nadherné góly.
53:04 GÓL FD Teplice! 5:4
Branku družstva FD Teplice vstřelil #98 Tomáš Soukup, asistoval #49 Martin Šnobr (5:4)
51:56 Neskutečnou šibenice jsme teď mohli vidět v podání Děčínského hráče.
51:55 GÓL 1.FBC DDM Děčín IV! 4:4
Branku družstva 1.FBC DDM Děčín IV vstřelil #4 Vladislav Vrátil, asistoval #6 Petr Fišer (4:4)
50:51 Děčínští opět krásně kombinují a vytvařejí si tak další paradní šance.
47:21 Velký závar před Teplickou brankou nakonec ukončil Lukáš Topš, když si celým svým tělem lehl na balón.
45:11 Lukáš Mucha krásně a hlavně čistě vypíchl balón ze soupeřovi čepele a zastavil tak rychlé přečíslení.
43:45 Teplice mají velký problém s trefováním prvních hráčů při střele.
42:40 Krosovou přihrávku vystihl Nekuda a Teplice tak mohli jít do protiútoku.
42:05 Souboj o balónek končí tím, že byl balonek zadupnut a bude následovat buly.
40:38 Třetí třetinu začíná Děčín na balónku a hrozí hned z první střely.
40:00 Střely ve 2. části: 5:7
38:25 GÓL FD Teplice! 4:3
Branku družstva FD Teplice vstřelil #64 Ondřej Kus, asistoval #16 Martin Schneider (4:3)
36:42 Kombinací na půlce soupeře si nyní Teplice vytvořil nádhernou šanci.
36:31 GÓL 1.FBC DDM Děčín IV! 3:3
33:14 Teplice ne a ne dostat gól do brány, Tomáš Soukup teď velice nešťastně netrefil prázdnou bránu.
27:29 Marek Sochor právě vystřelil, když byl zády k bráně a velice tím překvapil gólmana domácích, ovšem skóre se nemění.
24:58 Krásné vytočení v rohu hřiště a perfektní přihrávku před bránu právě předvedl Jan Koštoval z FD teplice, bohužel pro domácí z toho nepadl gól.
23:18 Neskutečný zákrok právě vytáhl Lukáš Topš a drží tak svůj tým.
20:38 Lukáš Fiala (Teplice) právě promáchl před prazdnou bránou.
20:00 Střely v 1. části: 13:11
17:11 Vyloučen hráč #16 Martin Schneider družstva FD Teplice na 2 minuty za nesportovní chování
16:37 Po krásné průnikové přihrávce domácí zvyšují skóre v oslabení.
16:25 GÓL FD Teplice! 3:2
Branku družstva FD Teplice vstřelil #24 Lukáš Mucha, asistoval #12 Jan Koštoval (3:2)
14:56 Vyloučen hráč #16 Martin Schneider družstva FD Teplice na 2 minuty za hrubost
13:00 A skóre se znovu mění ale nyní ve prospěch domácích, po krásném gólu Jakuba Zeleníka je skóre opět nerozhodné.
12:59 GÓL FD Teplice! 2:2
Branku družstva FD Teplice vstřelil #67 Jakub Zeleník, asistoval #98 Tomáš Soukup (2:2)
11:39 Po chybě domácích Děčín dává gól a mění tak průběžné skóre na 1:2.
11:38 GÓL 1.FBC DDM Děčín IV! 1:2
Branku družstva 1.FBC DDM Děčín IV vstřelil #29 Marek Sochor bez asistence (1:2)
07:45 Po výborném napadání domácího týmu jsou Teplice zaslouženě odměněni prvním gólem.
07:44 GÓL FD Teplice! 1:1
Branku družstva FD Teplice vstřelil #12 Jan Koštoval, asistoval #24 Lukáš Mucha (1:1)
05:14 A máme tu první gól zápasu.
05:13 GÓL 1.FBC DDM Děčín IV! 0:1
Branku družstva 1.FBC DDM Děčín IV vstřelil #30 Petr Procházka, asistoval #94 Jan Fidler (0:1)
03:47 Děčínští drží balónek na svých florbalkách a velice šikovně kombinují.
01:00 První střela domácích skončila v horní tyči.
00:00 Krasný večer, vítáme vás u dnešního florbalového zápasu mezi FD Teplice a 1.FBC DDM Děčín IV.