• 60 59:36
    11:6
    (Kopta)

USK Akademik Cheb - SK BIVOJ LITVÍNOV 12:6
branky: 3. Dominik Vrána, 11. Daniel Macek, 18. Miroslav Horký, 19. Vojtěch Hůda, 21. Stanislav Hykš, 25. Martin Prokopec, 30. Miroslav Horký, 32. Daniel Macek, 51. Martin Prokopec, 58. Jan Kugel, 60. Jakub Vojíř, 60. Miroslav Horký - 19. Jaroslav Rybka, 34. Filip Nevšímal, 38. Filip Nevšímal, 42. Jáchym Chalupný, 45. Jáchym Chalupný, 60. Jáchym Chalupný; rozhodčí: Dalibor Berka - Luděk Lejba; vyloučení: 3:4; využití: 2:0; diváků: 185; zásahy brankářů: Tomáš Bartůšek 21 - Jiří Vybíral 19; po třetinách: 4:1, 4:2, 4:3
60:00 Komentář domácích Horák Patrik (Trenér): První třetina byla od nás výborná. Ve druhé části jsme polevili a dovovolili jsme soupeři přiblžit se ve skore. Třetí třetina už byla z naší strany odmakaná a za přispění domácích fanoušků jsme zaslouženě vyhráli.
60:00 Komentář hostů Arazim Tomáš (Trenér): Domácí publikum si za svůj výkon určitě trochu té radosti z vítězství dnes rozhodně zasloužilo na rozdíl od nás. Přijeli jsme si sem zahrát florbal, což se moc nepovedlo. Snad to u nás bude při odvetě o něco lepší.
60:00 Střely ve 3. části: 16:11
60:00 Máme tu konec utkání, v němž vítězí náš domácí tým USK AKADEMIK CHEB!!!! Děkujeme fanouškům za podporu a já se budu těšit příště, na počtenou!
59:53 Litvínov stihl ještě trošku zahrozit, ale Cheb na to velmi rychle odpověděl a ukázal, kdo je dneska vítěz.
59:52 GÓL USK Akademik Cheb! 12:6
Branku družstva USK Akademik Cheb vstřelil #55 Miroslav Horký, asistoval #34 Daniel Macek (12:6)
59:36 GÓL SK BIVOJ LITVÍNOV! 11:6
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil #91 Jáchym Chalupný, asistoval #72 Ondřej Kopta (11:6)
59:30 Litvínov je v rozkladu a góly se Chebu jen sypou.
59:29 GÓL USK Akademik Cheb! 11:5
Branku družstva USK Akademik Cheb vstřelil #17 Jakub Vojíř, asistoval #6 Vojtěch Hůda (11:5)
57:38 Desáté góly jsou vždycky drahé a tentokrát bude cálovat Kuglis za svůj umístěný gól do odkryté brány.
57:37 GÓL USK Akademik Cheb! 10:5
Branku družstva USK Akademik Cheb vstřelil #88 Jan Kugel, asistoval #80 Karel Tyrpekl (10:5)
57:09 Je podzim, padají hrušky, švestky a litvínovští hráči.
55:28 Střely tu nechybí, jen ty přesné ano.
53:40 Kapitánova střela není bohužel vždy nabitá a trefuje tedy jen litvínovského gólmana.
53:05 Domácí uklidňují hru a zatahují míček za bránu, aby mohli bezpečně vystřídat.
51:21 Chebští hráči upřednostňují spíše statický způsob obrany a nechávají probíhat hráče až k jejich gólmanovi. Hotová dálnice.
50:05 Proky se nám konečně rozstřílel a navyšuje vedení domácích.
50:04 GÓL USK Akademik Cheb! 9:5
Branku družstva USK Akademik Cheb vstřelil #22 Martin Prokopec, asistoval #21 Jan Žuk (9:5)
48:39 Vobor střílí při samostatném úniku úplně mimo dosah brány.
47:47 Gólman hostí je teď jako zeď.
45:39 Výběh Macina založil gólovou akci, kterou na konci nedokázal dovést do zdárného konce Skopový dorážkou hodně vysoko nad.
44:41 Krásně vyhlížející skóre Chebu se nám pomalu sype jako domeček z karet...
44:40 GÓL SK BIVOJ LITVÍNOV! 8:5
43:56 Palubovka se nám pomalu mění ve hřiště na rugby.
42:45 Krásný blok Macina, individuální akce mu však už nevyšla.
42:09 Zbytečné vyloučení a zdramatizování zápasu ve třetí třetině.
42:08 Vyloučen hráč #6 Vojtěch Hůda družstva USK Akademik Cheb na 2 minuty za sekání
41:13 GÓL SK BIVOJ LITVÍNOV! 8:4
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil #91 Jáchym Chalupný, asistoval #77 Tomáš Kratochvíl (8:4)
40:10 Krize zažehnána, oba týmy hrají v plném počtu.
40:00 Střely ve 2. části: 7:9
39:50 Zblokovaná střela Litvínova míří za mantinel.
38:09 Vyloučen hráč #16 Stanislav Hykš družstva USK Akademik Cheb na 2 minuty za hrubost
37:42 Po ztrátě míčku Litvínov vymíchal gólmana domácích a Nevšímal přesně umisťuje do prázdné brány.
37:41 GÓL SK BIVOJ LITVÍNOV! 8:3
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil #14 Filip Nevšímal, asistoval #22 Jaroslav Rybka (8:3)
36:31 Vzhledem k letecké schopnosti míčku si tu dneska možná zahrajeme i tenis.
35:09 Ševčíkova přihrávka byla rychlejší než Svobodovy nohy, tudíž projela dál a akce byla zmařena.
34:00 Tak teď vůbec nedokážu popsat, co se stalo. Zmatek před bránou domácích a najednou byl míček v brance.
33:59 GÓL SK BIVOJ LITVÍNOV! 8:2
32:45 Branky tu dneska padají jak hrušky ze stromu. Vobor mohl při samostatném úniku přidat další, ale bohužel.
31:34 GÓL USK Akademik Cheb! 8:1
Branku družstva USK Akademik Cheb vstřelil #34 Daniel Macek, asistoval #55 Miroslav Horký (8:1)
29:32 GÓL USK Akademik Cheb! 7:1
Branku družstva USK Akademik Cheb vstřelil #55 Miroslav Horký, asistoval #16 Stanislav Hykš (7:1)
29:30 Nastala velmi vyhrocená situace! Kopýtko si vyměnil názory se Štánym a do toho se vložil Macino, který to vyřešil z očí do očí - respektive čelo na čelo. A to doslova.
29:19 Vyloučen hráč #97 Jan Kopýtko družstva SK BIVOJ LITVÍNOV na 2 minuty za bránění ve hře
29:19 Vyloučen hráč #34 Daniel Macek družstva USK Akademik Cheb na 2 minuty za hrubost
29:08 Vyloučen hráč #38 Jan Pokorný družstva SK BIVOJ LITVÍNOV na 2 minuty za bránění ve hře
28:06 Krásná akce Chebu se závěrečnou tečí naslepo o kousek minula branku. Škoda!
25:08 Domácí kotel je opět neuvěřitelný a aktivně fandí. Úžasná atmosféra!
24:18 Proky si konečně vzpomněl, jak to hrál zamlada a střílí již šestý gól Chebu!
24:17 GÓL USK Akademik Cheb! 6:1
Branku družstva USK Akademik Cheb vstřelil #22 Martin Prokopec, asistoval #7 Ar Ngo Phuc (6:1)
23:38 Bárty vytáhl z rukávu svůj trumf a zachránil teď svým spoluhráčům zadnici.
22:37 Ztrátu míčku na lajně a následnou střelu zachraňuje Bartůšek.
20:35 První střela a hned je z ní gól!
20:34 GÓL USK Akademik Cheb! 5:1
Branku družstva USK Akademik Cheb vstřelil #16 Stanislav Hykš, asistoval #34 Daniel Macek (5:1)
20:01 Úvodní vhazování druhé části vyhrává Cheb a kontroluje míček.
20:00 Střely v 1. části: 8:7
19:21 Tak se pojďme podívat, co nám přinese tato přesilová hra!
19:20 Vyloučen hráč #7 Filip Fišer družstva SK BIVOJ LITVÍNOV na 2 minuty za sekání
18:13 Litvínovští snižují skóre zápasu brankou ze standardky před bránou domácích.
18:12 GÓL SK BIVOJ LITVÍNOV! 4:1
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil #22 Jaroslav Rybka bez asistence (4:1)
18:05 GÓL USK Akademik Cheb! 4:0
Branku družstva USK Akademik Cheb vstřelil #6 Vojtěch Hůda, asistoval #5 Matěj Voborník (4:0)
17:14 GÓL USK Akademik Cheb! 3:0
15:55 Kugel proběhl dopředu jako neřízená střela, avšak zastavila ho překážka v podobě gólmanových nohou. Doslova ho vyzul z bot!
14:45 První přesilovka domácích je hodně rozkouskovaná a zatím si tedy nevytvořili nějakou větší gólovou šanci.
13:13 Vyloučen hráč #22 Jaroslav Rybka družstva SK BIVOJ LITVÍNOV na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
13:11 Hráči Akademiku jsou většinu času na míčku a nedávají tedy moc šancí Litvínovu se k něčemu dostat.
10:33 A máme tu další branku domácích! Míček zapadl do branky jako jeden dílek puzzle do druhého a my se můžeme zase opět radovat.
10:32 GÓL USK Akademik Cheb! 2:0
Branku družstva USK Akademik Cheb vstřelil #34 Daniel Macek, asistoval #69 Jan Skopový (2:0)
09:09 Hra se teď velmi uklidnila, Litvínov kontroluje míček na své polovině.
07:41 Vojířova nahrávka před bránu jen tak projela dál do neznáma, jelikož nenalezla správného adresáta v černém dresu.
06:33 Bartůšek má zákrok po lehkém nahození hráče hostí.
04:54 Cheb drží míček v útočném pásmu a snaží se vytvořit gólovou akci. Bohužel marně.
02:27 A máme tu první branku domácích! Upřímně nevím, jak bych tuto akci okomentovala, ponechám Vám tedy jen ten pocit euforie z gólu :D
02:26 GÓL USK Akademik Cheb! 1:0
Branku družstva USK Akademik Cheb vstřelil #27 Dominik Vrána, asistoval #55 Miroslav Horký (1:0)
00:56 První standardka pro Litvínov a střela z dálky míří mimo bránu.
00:01 Vítejte u dnešního utkání, krásný florbalový večer všem!