• 61 60:13
    5:4
    (Kocourek)

Kralupy Wolves - FD Teplice 5:4p
branky: 17. Adam Kozel, 27. Kristián Malík, 34. Kristián Malík, 35. Petr Husťák, 61. Kristián Malík - 10. Martin Meyer, 19. Samuel Olexa, 43. David Gebhardt, 49. Tomáš Soukup; rozhodčí: Dominik Dolejš - Vladimír Buzický; vyloučení: 3:5 + Samuel Olexa 4; využití: 1:1; diváků: 56; zásahy brankářů: Jan Blaho 23 - Lukáš Topš 38; po třetinách: 1:2, 3:0, 0:2, 1:0
65:00 Komentář domácích Svoboda Jakub (Trenér): Dnes nemám vůbec chuť se vyjadřovat k tomu co se tu 60 minut dělo z naší strany....absolutně nepovedený vstup do utkání a celý zápas jsme se potýkali s nedisciplinovastí a nekoncetrovaností. Od začátku jsme byli zbytečně v křeči, a to se podepsalo na celkovém výsledku. Soupeř veze zaslouženě bod. Přejem šťastnou cestu domu. Nazdar
65:00 Komentář hostů Valter Vlastimil (Vedoucí): pro nás super bod, NHL 3na3 se může stát cokoliv, tudíž jsme mohli brát i dva. Ale s ohledem na vývoj zápasu, je bod zlato. První třetinu to bylo vyrovnané, ve druhé jsme úplně vypadli z rolí, protože jsme měli snad 7 vyloučení. To je škoda, z toho je potřeba se ponaučit, přikláním to určité přemotivovanosti. Na konci 3/3 jsme měli štěstí, ale to je k zisku bodů potřeba. Dnes jsme fungovali jako tým a to je pro nás důležité. Díky všem aktérům zápasu.
65:00 Střely v prodloužení: 1:0
65:00 Ukončení prodloužení
60:13 GÓL Kralupy Wolves! 5:4
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil #10 Kristián Malík, asistoval #91 Jakub Kocourek (5:4)
60:00 Zahájení prodloužení
60:00 Střely ve 3. části: 17:10
54:46 Vyloučen hráč #21 Tomáš Rudolf družstva FD Teplice na 2 minuty za hrubost
50:11 Vyloučen hráč #55 Lukáš Carvan družstva Kralupy Wolves na 2 minuty za nesportovní chování
48:26 GÓL FD Teplice! 4:4
Branku družstva FD Teplice vstřelil #98 Tomáš Soukup, asistoval #87 Tobiáš Tychler (4:4)
44:46 Trestné střílení družstva FD Teplice neproměnil #12 Jan Koštoval.
42:37 GÓL FD Teplice! 4:3
Branku družstva FD Teplice vstřelil #13 David Gebhardt, asistoval #81 Martin Meyer (4:3)
42:12 Vyloučen hráč #93 Luboš Brzoň družstva Kralupy Wolves na 2 minuty za zvedání florbalky
40:00 Střely ve 2. části: 14:8
36:50 Vyloučen hráč #77 Samuel Olexa družstva FD Teplice na 2+2 minuty za hrubost
34:16 GÓL Kralupy Wolves! 4:2
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil #6 Petr Husťák, asistoval #81 Jakub Manek (4:2)
33:37 GÓL Kralupy Wolves! 3:2
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil #10 Kristián Malík, asistoval #25 Jakub Hájek (3:2)
31:46 Trestné střílení družstva Kralupy Wolves neproměnil #88 Jan Michálek.
26:50 GÓL Kralupy Wolves! 2:2
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil #10 Kristián Malík, asistoval #88 Jan Michálek (2:2)
26:10 Vyloučen hráč #12 Jan Koštoval družstva FD Teplice na 2 minuty za sekání
25:34 Vyloučen hráč #16 Martin Schneider družstva FD Teplice na 2 minuty za nesportovní chování
23:57 Vyloučen hráč #21 Tomáš Rudolf družstva FD Teplice na 2 minuty za bránění ve hře
20:00 Střely v 1. části: 11:9
18:47 GÓL FD Teplice! 1:2
Branku družstva FD Teplice vstřelil #77 Samuel Olexa, asistoval #73 Matyáš Drobný (1:2)
16:58 GÓL Kralupy Wolves! 1:1
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil #5 Adam Kozel, asistoval #10 Kristián Malík (1:1)
13:18 Vyloučen hráč #81 Martin Meyer družstva FD Teplice na 2 minuty za sekání
11:15 Vyloučen hráč #8 Václav Veverka družstva Kralupy Wolves na 2 minuty za hra rukou
09:30 GÓL FD Teplice! 0:1
Branku družstva FD Teplice vstřelil #81 Martin Meyer, asistoval #71 Marek Nekuda (0:1)