(Betka)
  • 58 57:52
    Teplice

FD Teplice - Florbal Chomutov B 6:8
branky: 1. Martin Schneider, 8. Lukáš Fiala, 15. Tomáš Rudolf, 45. Michal Marek, 50. Lukáš Fiala, 58. David Gebhardt - 9. Karel Šantora, 16. Karel Šantora, 26. Matyáš Rauscher, 29. Daniel Kučera, 32. František Tadeáš Kubík, 41. Martin Morava, 48. Martin Morava, 56. Karel Šantora; rozhodčí: Tomáš Chleborád - Lukáš Pekárek; vyloučení: 5:2; využití: 0:0; diváků: 197; zásahy brankářů: Václav Hlavsa 15, Lukáš Topš 8 - Jakub Fiala 25; po třetinách: 3:2, 0:3, 3:3
60:00 Komentář domácích Valter Vlastimil (Vedoucí): Dneska rozhodovala efektivita před brankou, bohužel jsme svoje obří šance neproměnili, soupeř bohužel ano. Musíme na tom zapracovat, aby na nás chodili naši super fanoušci. Díky jim.
60:00 Komentář hostů Sýkora Libor (Trenér): Velmi vyhrocené utkání, kde bylo důležité udržet chladnou hlavu. Do zápasu jsme nevstoupili ideálně (darovali jsme góly soupeři), ale v následujících střídáních jsme si potvrdili, že jsme lepším týmem, který bude hrát na míčku a tvořit hru. Vývoj utkání tomu poté odpovídal, když jsme dokázali dostat skóre na naší stranu. Díky klukům za skvělý bojovný výkon, děkuji rozhodčím, soupeři a divákům.
60:00 Střely ve 3. části: 11:11
57:52 Timeout FD Teplice
57:36 Zápas je hodně vyhrocený
57:03 GÓL FD Teplice! 6:8
Branku družstva FD Teplice vstřelil #13 David Gebhardt, asistoval #29 Adam Betka (6:8)
56:32 Vyloučen hráč #25 Adam Fišer družstva Florbal Chomutov B na 2 minuty za hrubost
56:32 Vyloučen hráč #16 Martin Schneider družstva FD Teplice na 2 minuty za hrubost
55:53 GÓL Florbal Chomutov B! 5:8
Branku družstva Florbal Chomutov B vstřelil #42 Karel Šantora, asistoval #91 Martin Morava (5:8)
52:16 A už jsou zase v pěti
51:30 Oba týmy hrajou ve čtyřech, ale ani jednomu se nedaří dát gól
50:16 Vyloučen hráč #25 Adam Fišer družstva Florbal Chomutov B na 2 minuty za hra na zemi
50:16 Vyloučen hráč #24 Lukáš Mucha družstva FD Teplice na 2 minuty za špatné střídání
49:58 GÓL FD Teplice! 5:7
Branku družstva FD Teplice vstřelil #17 Lukáš Fiala, asistoval #29 Adam Betka (5:7)
49:17 Teplice se snaží pozvolna založit útok, ale k bráně se nedostávají
47:18 GÓL Florbal Chomutov B! 4:7
Branku družstva Florbal Chomutov B vstřelil #91 Martin Morava, asistoval #66 Lukáš Mock (4:7)
47:18 Střídání brankáře. Nový brankář #22 Lukáš Topš družstva FD Teplice
44:17 GÓL FD Teplice! 4:6
Vlastní branku družstva Florbal Chomutov B vstřelil #27 Michal Marek (4:6)
41:43 Krásná kombinace teplických hráčů, střela šla ale mimo bránu
40:42 GÓL Florbal Chomutov B! 3:6
Branku družstva Florbal Chomutov B vstřelil #91 Martin Morava, asistoval #42 Karel Šantora (3:6)
40:00 Střely ve 2. části: 12:13
38:45 Teplice střílí jednu střelu za druhou, ale gól žádný
36:50 Krásný blok Betky
34:46 Vyloučen hráč #27 Václav Hlavsa družstva FD Teplice na 2 minuty za hrubost
34:46 A máme tu zvláštní trest, který dostal brankář Hlavsa
33:59 Fišerova střela šla mimo bránu
32:22 Vyloučen hráč #98 Tomáš Soukup družstva FD Teplice na 2 minuty za hrubost
31:44 GÓL Florbal Chomutov B! 3:5
Branku družstva Florbal Chomutov B vstřelil #48 František Tadeáš Kubík bez asistence (3:5)
28:18 GÓL Florbal Chomutov B! 3:4
Branku družstva Florbal Chomutov B vstřelil #15 Daniel Kučera, asistoval #42 Karel Šantora (3:4)
28:18 První dorážka se sice Kučerovi nevydařila, ale druhá se povedla a je z ní gól
25:47 GÓL Florbal Chomutov B! 3:3
Branku družstva Florbal Chomutov B vstřelil #4 Matyáš Rauscher, asistoval #25 Adam Fišer (3:3)
23:48 Betka přihrává Fialovi před bránu, ale gól z toho nebyl
20:00 Střely v 1. části: 8:7
19:15 A je tu konec první přesilovky a Teplice jsou zase v plném počtu
18:47 Hlavsa pěkně vychytává prudkou chomutovskou střelu
17:15 Vyloučen hráč #87 Tobiáš Tychler družstva FD Teplice na 2 minuty za špatné střídání
15:38 GÓL Florbal Chomutov B! 3:2
14:23 GÓL FD Teplice! 3:1
Branku družstva FD Teplice vstřelil #21 Tomáš Rudolf, asistoval #16 Martin Schneider (3:1)
14:23 Rudolfova dorážka končí pěkným gólem
13:52 Pěkná střela Mocka z půlky hřiště
11:58 Kombinaci chomutovských hráčů přerušil krásný blok teplického obránce
08:40 GÓL Florbal Chomutov B! 2:1
07:23 GÓL FD Teplice! 2:0
Branku družstva FD Teplice vstřelil #17 Lukáš Fiala, asistoval #77 Samuel Olexa (2:0)
07:23 Fialovy ujel míček těsně před bránou, svou situaci ale dokázal zachránit a je z toho krásný gól
03:06 Krásný blok Rudolfa, který zabránil skoro jasnému gólu ze standartní situace
00:04 GÓL FD Teplice! 1:0
Branku družstva FD Teplice vstřelil #16 Martin Schneider bez asistence (1:0)
00:04 Tepličtí hráči vstupují do zápasu velmi aktivně a hned ve 4. vteřině přepisují skóre na 1:0