• 60 59:26
    2
    Matyáš PECHAR

Kralupy Wolves - OLYMP FLORBAL 14:3
branky: 8. Jakub Kocourek, 14. Jan Michálek, 19. Jakub Kocourek, 21. Jakub Manek, 22. Jan Řehák, 24. Jan Michálek, 27. Martin Peťovský, 27. Adam Novák, 32. Jakub Hájek, 41. Jakub Hájek, 44. Jakub Manek, 55. Kristián Malík, 58. Adam Kozel, 60. Kristián Malík - 24. Patrik Bělohlávek, 41. Patrik Bělohlávek, 59. Lukáš Voves; rozhodčí: Martin Preclík - Marek Jeřábek; vyloučení: 3:6; využití: 1:0; zásahy brankářů: David Kozel 16 - Jan Klapuš 19, Petr Macháček 1; po třetinách: 3:0, 6:1, 5:2
60:00 Komentář domácích Svoboda Jakub (Trenér): Dnes jsme předvedli skvělý výkon jak do útoku, tak do obrany, zejména vstupy do třetin, kde se nám podařilo dát rychlé goly. Kluky to bavilo a bylo to vidět i na hřišti, za jejich výkon je musím pochválit! V zápase jsme dominovali a poměrně lehce se dostali do golových situací...bohužel jsme jich spousty neproměnili. Soupeři děkujeme za zápas a přejeme šťastnou cestu domů.
60:00 Komentář hostů Slavík Jakub (Trenér): Dnes jsme hráli dvě třetiny - první a třetí, druhá jsme zase vypli hlavu. V první jsme nedokázali proměnit žádnou golovku a podobné to bylo i ve třetí třetině, kdy jsme i mělí víc střel a držení balonku. Gratuluji soupeři a těším se na odvetu. Hezký zbytek večera.
60:00 Střely ve 3. části: 6:8
59:26 Vyloučen hráč #35 Matyáš Pechar družstva OLYMP FLORBAL na 2 minuty za hrubost
59:06 GÓL Kralupy Wolves! 14:3
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil #10 Kristián Malík, asistoval #5 Adam Kozel (14:3)
58:53 GÓL OLYMP FLORBAL! 13:3
Branku družstva OLYMP FLORBAL vstřelil #28 Lukáš Voves z trestného střílení (13:3)
57:39 GÓL Kralupy Wolves! 13:2
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil #5 Adam Kozel, asistoval #10 Kristián Malík (13:2)
54:52 GÓL Kralupy Wolves! 12:2
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil #10 Kristián Malík, asistoval #25 Jakub Hájek (12:2)
47:18 Vyloučen hráč #66 Pavel Procházka družstva Kralupy Wolves na 2 minuty za sekání
43:28 GÓL Kralupy Wolves! 11:2
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil #81 Jakub Manek, asistoval #5 Adam Kozel (11:2)
40:44 GÓL OLYMP FLORBAL! 10:2
Branku družstva OLYMP FLORBAL vstřelil #81 Patrik Bělohlávek, asistoval #18 David Nesnídal (10:2)
40:22 GÓL Kralupy Wolves! 10:1
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil #25 Jakub Hájek, asistoval #88 Jan Michálek (10:1)
40:00 Střídání brankáře. Nový brankář #11 Petr Macháček družstva OLYMP FLORBAL
40:00 Střely ve 2. části: 16:6
35:50 Vyloučen hráč #21 Jiří Horský družstva Kralupy Wolves na 2 minuty za bránění ve hře
32:55 Vyloučen hráč #67 Matyáš Prchlík družstva OLYMP FLORBAL na 2 minuty za sekání
32:55 Vyloučen hráč #28 Lukáš Voves družstva OLYMP FLORBAL na 2 minuty za hrubost
31:32 GÓL Kralupy Wolves! 9:1
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil #25 Jakub Hájek, asistoval #10 Kristián Malík (9:1)
28:42 Vyloučen hráč #91 Jakub Kocourek družstva Kralupy Wolves na 2 minuty za sekání
26:22 GÓL Kralupy Wolves! 8:1
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil #18 Adam Novák, asistoval #87 Marek Čejka (8:1)
26:00 GÓL Kralupy Wolves! 7:1
Vlastní branku družstva OLYMP FLORBAL vstřelil #26 Martin Peťovský (7:1)
23:48 GÓL Kralupy Wolves! 6:1
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil #88 Jan Michálek, asistoval #8 Václav Veverka (6:1)
23:05 GÓL OLYMP FLORBAL! 5:1
21:31 GÓL Kralupy Wolves! 5:0
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil #48 Jan Řehák, asistoval #55 Lukáš Carvan (5:0)
20:44 GÓL Kralupy Wolves! 4:0
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil #81 Jakub Manek, asistoval #6 Petr Husťák (4:0)
20:00 Střely v 1. části: 12:5
18:40 GÓL Kralupy Wolves! 3:0
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil #91 Jakub Kocourek, asistoval #8 Václav Veverka (3:0)
15:18 Vyloučen hráč #30 Marek Šimáň družstva OLYMP FLORBAL na 2 minuty za sekání
13:59 GÓL Kralupy Wolves! 2:0
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil #88 Jan Michálek, asistoval #5 Adam Kozel (2:0)
13:32 Vyloučen hráč #67 Matyáš Prchlík družstva OLYMP FLORBAL na 2 minuty za bránění ve hře
07:20 GÓL Kralupy Wolves! 1:0
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil #91 Jakub Kocourek, asistoval #10 Kristián Malík (1:0)
04:00 Vyloučen hráč #18 David Nesnídal družstva OLYMP FLORBAL na 2 minuty za bránění ve hře