8:3
    David MATZA
    (Slánský)

Kralupy Wolves - 1.FBC DDM Děčín IV 8:3
branky: 8. Jakub Kocourek, 8. Adam Carvan, 8. Pavel Procházka, 26. Štěpán Berka, 27. Adam Carvan, 28. Adam Carvan, 29. Marek Čejka, 42. Marek Čejka - 24. David Matza, 46. Petr Slánský, 60. David Matza; rozhodčí: Miroslav Tomeš - Lukáš Tomášek; vyloučení: 5:2; využití: 0:1; diváků: 51; zásahy brankářů: Jan Blaho 22 - Adam Havriljak 29; po třetinách: 3:0, 4:1, 1:2
60:00 Komentář hostů Miško Petr (Trenér): Vstup do utkání nám vyšel do obrany a na tom jsem chtěli stavět i směrem dopředu. Bohužel první chybou, kterou domácí potrestali, jsme nastartovali pasáž, kdy jsme kupili jeden omyl za druhým. Do zápasu už jsme se nedokázali vrátit, Kralupy byly všude rychleji a od druhé třetiny už jsme jen marně naháněli výsledek. Díky všem za zápas.
60:00 Komentář domácích Svoboda Jakub (Trenér): Začátek první třetiny byl pomalejší, až do sedmé minuty, kdy se nám podařilo dát rychlé tři góly. Kluci měli super motivaci a až na některé chyby měli hru pod kontrolou. Díky za zápas a šťastnou cestu domů.
60:00 Střely ve 3. části: 9:6
59:59 GÓL 1.FBC DDM Děčín IV! 8:3
Branku družstva 1.FBC DDM Děčín IV vstřelil #12 David Matza, asistoval #85 Petr Slánský (8:3)
59:59 Poslední vteřinku ještě využil David Matza a snižuje tak na 3:8. My se s vámi ale už loučíme. Děkujeme divákům za podporu a vidíme se 1.října na dalším domácím zápase. Hezký večer.
59:01 Poslední minuta před námi, hraje se zatím na půlce Děčína. Už to vypadá jen na klidnou dohru.
58:02 Matza sice dostal balón za zády Blaha, ale rozhodčí neuznal kvůli vysoké holi.
57:49 Blaho ve velkém ohrožení tři bomby od Děčína, ale má to pod kontrolou.
55:55 Uhřík na půlce krásný blok, nedal šanci Zárubovi na střelu.
55:17 A. Carvan parádní střelou ohrozil Havriljaka. Stejně tak i Slánský domácího Blaha.
53:09 Třetí lajna opět v akci. Uhřík střela, bohužel jen rameno Berky.
51:17 Trestné střílení družstva 1.FBC DDM Děčín IV neproměnil #29 Marek Sochor.
51:17 Blaho vychytal nájezd Sochora a hra pokračuje dál.
50:53 Veverka s Kocourkem drží balónek, aby co nejvíce zkrátili čas v oslabení.
50:00 Vlci dávají další šanci hostům po faulu Michálka.
49:15 Vyloučen hráč #88 Jan Michálek družstva Kralupy Wolves na 2 minuty za zdržování hry
48:38 I přes menší počet hráčů, Děčín neukazuje známky únavy. Kluci se snaží dohnat brankový rozdíl.
47:17 Slánský nečekal moc dlouho a dlouhou střelou dokázal dostat balónek za zády Blaha.
45:52 GÓL 1.FBC DDM Děčín IV! 8:2
Branku družstva 1.FBC DDM Děčín IV vstřelil #85 Petr Slánský, asistoval #12 David Matza (8:2)
45:38 Další přesilovka pro Děčín. Uvidíme jak Vlci zajistí obranu ve 4 s Blahem.
45:11 Vyloučen hráč #72 Jakub Uhřík družstva Kralupy Wolves na 2 minuty za blokování florbalky
43:26 Rozehrávka pro Děčín na Vlčí straně. Kralupy udržují a klidní hru.
41:26 GÓL Kralupy Wolves! 8:1
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil #87 Marek Čejka, asistoval #6 Petr Husťák (8:1)
41:26 Čejka zvyšuje dohrávkou před děčínskou brankou po nahrávce od Husti.
40:01 Poslední třetina před námi. Děčín má šanci stále na tři body do tabulky i přes rozdíl 6-ti branek.
40:00 Střely ve 2. části: 11:10
39:59 Hráči komplet v poli a my jdeme na přestávku:)
38:24 Čejka s Husťákem se snaží držet balónek u Havriljaka.
37:49 Šance pro Děčín. Carvan dostal dvojku za sekání a jde si k nám na chvíli odpočinout.
37:07 Vyloučen hráč #9 Adam Carvan družstva Kralupy Wolves na 2 minuty za sekání
35:11 Dokonce až k nám ke stolečku přilítnul hráč....
30:11 Nájezd Čejky zvyšuje skóre na 7:1. Hra se mírně uklidnila po nepříjemném pádu Procházky.
28:51 GÓL Kralupy Wolves! 7:1
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil #87 Marek Čejka z trestného střílení (7:1)
27:32 GÓL Kralupy Wolves! 6:1
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil #9 Adam Carvan bez asistence (6:1)
27:32 Trochu se nám to začíná na hřišti bouřit. Máme tu vyloučení na obou stranách. A krásný gól od mladšího Carvana.
26:33 GÓL Kralupy Wolves! 5:1
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil #9 Adam Carvan bez asistence (5:1)
26:33 Vyloučen hráč #25 Michal Záruba družstva 1.FBC DDM Děčín IV na 2 minuty za hrubost
26:33 Vyloučen hráč #87 Marek Čejka družstva Kralupy Wolves na 2 minuty za hrubost
25:20 Mlaďoši v poli a Berka doráží střelu od Uhříka! Paráda kluci, jen tak dál!
25:19 GÓL Kralupy Wolves! 4:1
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil #14 Štěpán Berka, asistoval #72 Jakub Uhřík (4:1)
23:39 GÓL 1.FBC DDM Děčín IV! 3:1
Branku družstva 1.FBC DDM Děčín IV vstřelil #12 David Matza, asistoval #6 Petr Fišer (3:1)
22:00 Hned na začátku druhé třetiny tu máme vyloučení pro Hájka, který fauloval Sochora. Vlci dokázali ubránit ve čtyřech v poli.
20:00 Vyloučen hráč #25 Jakub Hájek družstva Kralupy Wolves na 2 minuty za zvedání florbalky
20:00 Střely v 1. části: 17:9
19:59 Vlci udrželi čisté konto pro Blaha v první třetině a my jdeme odpočívat. Vidíme se za chvíli.
16:43 Trestné střílení družstva Kralupy Wolves neproměnil #25 Jakub Hájek.
15:09 Třetí lajna domácích dnes nevšedně obsazena. Vidíme zde snaživé mladší tváře. Kluci do toho!
11:05 Viděli jsme přesilovku na straně domácích. Bohužel neúspěšnou.
08:35 Vyloučen hráč #29 Marek Sochor družstva 1.FBC DDM Děčín IV na 2 minuty za vysoká florbalka
08:10 Sedmá minuta první třetiny byla pro domácí velice úspěšná. Dokázali vsítit 3 góly. Havriljak neměl šanci, Děčínská obrana nebyla dostatečně připravena.
07:48 GÓL Kralupy Wolves! 3:0
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil #66 Pavel Procházka, asistoval #26 Filip Janouch (3:0)
07:34 GÓL Kralupy Wolves! 2:0
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil #9 Adam Carvan, asistoval #5 Adam Kozel (2:0)
07:24 GÓL Kralupy Wolves! 1:0
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil #91 Jakub Kocourek, asistoval #25 Jakub Hájek (1:0)
05:47 Děčín rozehrává z rohu u Blaha. Dvě střely ohrozily domácího brankaře, zatím bez gólu.
04:00 Rozehrávka od Carvana a Čejka zkouší střelu. Havriljak má.
02:55 Na míčku zatím spíše domácí. Ale teď jsme viděli pěknou střelu na Blaha od Záruby.
00:55 Druhá domácí lajna na hřišti. Rozehrávka z rohu u Havrlijaka.
00:07 Buly vyhrává Děčín. A hned tu máme střelu na Blaha.
00:01 Vítáme vás na domácím zápase v Kralupech nad Vltavou. Dnes Vlci přivítají kluky z Děčína. Držíme palce.