2:6
    Adam MALČÍK
    (Vysoký)

TJ SOKOL LETOVICE - SFK Kozel Kroměříž 2:6
branky: 2. Ondřej Kryštof, 27. David Šafář - 18. Jiří Večeře, 19. Boris Pyšňak, 35. Marek Koutný, 35. Jiří Večeře, 36. Daniel Bolf, 44. Adam Malčík; rozhodčí: Ondřej Lukáš - Jiří Chromek; vyloučení: 3:4; využití: 1:0; diváků: 46; zásahy brankářů: Michal Prudil ? - Jakub Tereško ?; po třetinách: 1:0, 1:2, 0:4
45:00 Střely ve 3. části: 15:23
44:59 Zápas končí. Děkujeme dívákům hráčům a rozhodčím.
43:06 GÓL SFK Kozel Kroměříž! 2:6
Branku družstva SFK Kozel Kroměříž vstřelil #18 Adam Malčík, asistoval #88 Daniel Vysoký (2:6)
43:03 Akce Večeře, Malčíka a Vysokého končí gólem. Krása této akce je slovy nepopsatelná.
42:22 Koutný se pokusil ustřelit nohu rozhodčímu.
40:26 Komentář vyloučeného Kolmana: Pozdravuji mámu, tátu, sestru a jejího přítele Erlinga Haalanda.
40:01 Trenér hostí dal hráčům pokyn, ať ty přihrávky lítají. Malčík pak adresoval přihrávku sice rychle, ale za to velmi nepřesně.
39:46 Vyloučen hráč #26 Vlastimil Kolman družstva SFK Kozel Kroměříž na 2 minuty za blokování florbalky
39:26 Timeout TJ SOKOL LETOVICE
39:26 Vyloučen hráč #81 Vojtěch Olšan družstva TJ SOKOL LETOVICE na 2 minuty za bránění ve hře
38:54 Kryštof Ondřej se proměnil v lidský figetspinner a prorotval obranou hostí.
36:58 Hra se momentálně přelévá ze strany na stranu. Oba golmani ukazují perfektní zákroky. Proto se omlouvám, ale dokud toto herní šílenství nepřestane, tak nic nenapíšu. Pokud vás mrzí, že toho nemůžete být svědky, tak přijďte za týden podpořit dorostenecké družstvo Kroměříže do haly v Morkovicích. Úrověň bude ještě o něco vyšší.
35:48 GÓL SFK Kozel Kroměříž! 2:5
Branku družstva SFK Kozel Kroměříž vstřelil #17 Daniel Bolf, asistoval #18 Adam Malčík (2:5)
35:48 Malčík s Bolfem se vymanili z dnešního prokletí a společnou akci zakončují stejně úspěšně, jako když každý pátek dokončují drinky po cizích lidech v baru.
34:54 GÓL SFK Kozel Kroměříž! 2:4
Branku družstva SFK Kozel Kroměříž vstřelil #23 Jiří Večeře, asistoval #21 Michal Krampla (2:4)
34:54 Kozla je teď plné hřiště. Nejprve Koutný trefil šibenici z hranice brankoviště a následně v čase 4:54 freestylově zakončuje Večeře zpoza brány.
34:10 GÓL SFK Kozel Kroměříž! 2:3
Branku družstva SFK Kozel Kroměříž vstřelil #77 Marek Koutný, asistoval #20 Jan Coufal (2:3)
32:09 Vyloučen hráč #81 Vojtěch Olšan družstva TJ SOKOL LETOVICE na 2 minuty za hrubost
32:09 Hráči Letovic se rozhodli, že výhodu v podobě 1 hráče navíc nepotřebují a tak faulují.
31:40 Vyloučen hráč #17 Daniel Bolf družstva SFK Kozel Kroměříž na 2 minuty za špatné střídání
31:30 Coufal nejdříve míček nezkušeně ztratil následně však zabojoval a zachránil svým obranným zákrokem.
30:00 Střely ve 2. části: 9:3
30:00 Střelou do pat Kasana končí druhá třetina velmi nudného zápasu.
28:42 Tobiáš Surma opět ve velké příležitosti. Bohužel bekhandem jen těžce přestřeluje.
27:17 Lukáš Kasan momentálně zlomil svou kličkou kotnik protihráči hrubému.
26:35 GÓL TJ SOKOL LETOVICE! 2:2
Branku družstva TJ SOKOL LETOVICE vstřelil #15 David Šafář, asistoval #21 Marek Jílek (2:2)
26:32 Kapitán Letovic nalezl naprosto volného spoluhráče na zadní tyči a ten i se štěstím proměnil. S tímto Tereško už nemohl nic udělat.
25:21 Komentář vyloučeného Malčíka: Nedokážu proměnit žádnou šanci, tak se zapíšu do statistik alespoň takto.
25:14 Vyloučen hráč #18 Adam Malčík družstva SFK Kozel Kroměříž na 2 minuty za sekání
23:18 Lukáš Kasan momentálně ukázal své cirkusácké nadání. Nejdříve provaz, za který by se nemusela stydět ani hadí žena, následně pak napodobil Houdiniho a unikl všem hráčům na hřišti. Bohužel však při zakončení napodobnil klauna a přestřelil.
20:05 Vyloučen hráč #32 Jiří Štourač družstva TJ SOKOL LETOVICE na 2 minuty za sekání
19:35 Bolf se zničeho nic objevil před prázdnou bránou. Bekhandová klička mu bohužel nevyšla.
18:50 GÓL SFK Kozel Kroměříž! 1:2
Branku družstva SFK Kozel Kroměříž vstřelil #19 Boris Pyšňak, asistoval #87 Tobiáš Surma (1:2)
18:50 Kozel opět udeřil po povedené akci.
17:42 GÓL SFK Kozel Kroměříž! 1:1
Branku družstva SFK Kozel Kroměříž vstřelil #23 Jiří Večeře, asistoval #87 Tobiáš Surma (1:1)
17:42 Večeře vyslal skákavý projektil doprostřed brány. Golman však čekal přihrávku a tak  zařídil jeden z nejvtipnějších gólů kola. Velkým konkurentem mu je i brankář Buldogs Brno, jež si srazil nahození za stavu 0:0 proti Slavičínu.
15:42 Koutný při presingu získal míček a předložil kocouru Borískovi na hranici brankoviště. Ten však přestřeluje.
15:00 Střely v 1. části: 5:12
13:42 Beci Kozla ukazují jak moc si s míčkem rozumí. Tohle se u předchozích generací tak často nestávalo. V tuto chvíli to ukázal Večeře, který míček vyvezl a následně předložil Bolfovi do akce. Ten míček bohužel lehce přeběhl.
11:56 Poslední útočná akce Letovic je v tuto chvíli starší než včerejší noviny.
10:25 Úžasné vyvezení Coufala a následné zakončení vysokého gólem zavánělo. Bohužel však branka Letovic zatím zakletá.
09:27 Tlak Kozla pokračuje i po Kramplově návratu. Mé předchozí tvrzení bylo mylné
08:23 Ve hře 4na5 Kozel výrazně lepším týmem. Dle méhoto je absencí Michala Kramply.
07:02 Vyloučen hráč #21 Michal Krampla družstva SFK Kozel Kroměříž na 2 minuty za sekání
07:02 Michal Krampla své vyloučení komentuje slovy: Napiš si tam co chceš.
06:26 Senior Malčík společně s Kasanem a Bolfem zavařili obraně Letovic. Bohužel však akce končí bez gólu.
05:40 Michal Krampla se při obraném zákroku připodobnil k Nemaniju Vidicovi v nejlepších letech
03:05 Trenér hostí Lovas právě drbajíc se za uchem pozoruje obrané rozestavení svého týmu.
01:45 Tobiáš Surma s číslem 87 právě nastoupil do zápasu. Jako brankář nám ukazuje, že ani v útoku se neztratí a šikovnou kličkou vybojoval standartku
01:16 GÓL TJ SOKOL LETOVICE! 1:0
Branku družstva TJ SOKOL LETOVICE vstřelil #83 Ondřej Kryštof, asistoval #55 Martin Komprda (1:0)
00:05 U dnešního zápasu vás bude provádět Vojtěch Tereško zraněný v první zápase.
00:01 Michal Krampla si na vhazování připisuje první vítězství zápasu.