• 45 44:17
    2:8
    (Pařenica)

Zlín Lions - 1. SC TEMPISH Vítkovice 3:8
branky: 26. Tomáš Zapletal, 37. Ondřej Martinek, 45. Jakub Pavel - 5. Tomáš Karas, 6. Václav Babík, 13. Lukáš Holek, 16. Tomáš Karas, 19. Ondřej Pařenica, 22. Štěpán Kowalik, 45. Ondřej Pařenica, 45. Štěpán Kowalik; rozhodčí: Dominik Pustówka - Lukáš Vaněk; vyloučení: 2:0 + Štěpán Kowalik 4; využití: 0:0; diváků: 33; zásahy brankářů: Ondřej Mikeš -6, Kateřina Vrlová ? - Matěj Hőpp ?; po třetinách: 0:3, 1:3, 2:2
44:46 GÓL Zlín Lions! 3:8
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #9 Jakub Pavel, asistoval #88 Ondřej Martinek (3:8)
44:17 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 2:8
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #88 Štěpán Kowalik, asistoval #95 Ondřej Pařenica (2:8)
44:06 Timeout Zlín Lions
44:06 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 2:7
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #95 Ondřej Pařenica bez asistence (2:7)
43:00 Trestné střílení družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice neproměnil #86 Martin Hriško.
40:16 Vyloučen hráč #3 Martin Macharáček družstva Zlín Lions na 2 minuty za hrubost
36:17 GÓL Zlín Lions! 2:6
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #88 Ondřej Martinek, asistoval #23 Lukáš Večeřa (2:6)
30:00 Střídání brankáře. Nový brankář #2 Kateřina Vrlová družstva Zlín Lions
25:32 GÓL Zlín Lions! 1:6
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #11 Tomáš Zapletal, asistoval #65 Jan Vymazal (1:6)
21:40 Vyloučen hráč #11 Tomáš Zapletal družstva Zlín Lions na 2 minuty za sekání
21:00 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 0:6
18:37 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 0:5
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #95 Ondřej Pařenica, asistoval #77 Tomáš Karas (0:5)
15:48 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 0:4
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #77 Tomáš Karas, asistoval #33 Jakub Rohel (0:4)
12:21 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 0:3
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #5 Lukáš Holek, asistoval #86 Martin Hriško (0:3)
10:03 Vyloučen hráč #88 Štěpán Kowalik družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2+2 minuty za hrubost
05:34 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 0:2
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #97 Václav Babík bez asistence (0:2)
04:37 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 0:1