(Adamec)

Tento přenos lze sledovat pouze na webu vysílatele.

Přejít na přenos

1. SC TEMPISH Vítkovice - FBC ČPP Bystroň Group Ostrava 15:4
branky: 7. Štěpán Kowalik, 17. Jakub Rohel, 19. Václav Babík, 20. Jakub Slíva, 20. Filip Peterek, 20. Erik Tomaško, 27. Erik Tomaško, 28. Václav Babík, 30. Jakub Rohel, 32. Filip Peterek, 33. Ondřej Pařenica, 33. Sebastián Hachlica, 39. Jakub Rohel, 40. Dominik Ptáček, 44. Dominik Ptáček - 3. Daniel Válek, 12. Jakub Mamula, 14. Matěj Vrátný, 32. David Heczko; rozhodčí: Vít Morkes - Jakub Palowski; vyloučení: 1:2; využití: 1:0; diváků: 61; zásahy brankářů: Matěj Hőpp 12 - Marek Kubánek -4, Matyáš Hartmann -6, Marek Kubánek -1, Matyáš Hartmann 11; po třetinách: 1:3, 8:0, 6:1
45:00 Střely ve 3. části: 11:4
43:16 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 15:4
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #87 Dominik Ptáček, asistoval #23 Ondřej Adamec (15:4)
39:33 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 14:4
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #87 Dominik Ptáček, asistoval #86 Martin Hriško (14:4)
38:03 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 13:4
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #33 Jakub Rohel, asistoval #86 Martin Hriško (13:4)
32:38 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 12:4
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #25 Sebastián Hachlica bez asistence (12:4)
32:00 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 11:4
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #95 Ondřej Pařenica bez asistence (11:4)
31:53 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 10:4
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #11 David Heczko, asistoval #53 Daniel Válek (10:4)
31:49 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 10:3
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #14 Filip Peterek bez asistence (10:3)
30:00 Střely ve 2. části: 16:6
29:08 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 9:3
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #33 Jakub Rohel, asistoval #97 Václav Babík (9:3)
28:48 Vyloučen hráč #61 Dominik Bezděčík družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava na 2 minuty za bránění ve hře
27:35 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 8:3
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #97 Václav Babík, asistoval #25 Sebastián Hachlica (8:3)
26:31 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 7:3
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #7 Erik Tomaško, asistoval #23 Ondřej Adamec (7:3)
24:29 Vyloučen hráč #81 Albert Švindrych družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava na 2 minuty za zdržování hry
21:58 Vyloučen hráč #86 Martin Hriško družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za sekání
19:42 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 6:3
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #7 Erik Tomaško, asistoval #22 Jakub Slíva (6:3)
19:42 Střídání brankáře. Nový brankář #33 Matyáš Hartmann družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava
19:28 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 5:3
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #14 Filip Peterek, asistoval #23 Ondřej Adamec (5:3)
19:05 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 4:3
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #22 Jakub Slíva, asistoval #33 Jakub Rohel (4:3)
18:00 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 3:3
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #97 Václav Babík, asistoval #23 Ondřej Adamec (3:3)
16:49 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 2:3
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #33 Jakub Rohel, asistoval #88 Štěpán Kowalik (2:3)
15:00 Střídání brankáře. Nový brankář #35 Marek Kubánek družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava
15:00 Střely v 1. části: 5:6
13:28 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 1:3
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #34 Matěj Vrátný bez asistence (1:3)
11:01 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 1:2
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #84 Jakub Mamula, asistoval #11 David Heczko (1:2)
06:38 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 1:1
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #88 Štěpán Kowalik bez asistence (1:1)
02:02 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 0:1
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #53 Daniel Válek, asistoval #11 David Heczko (0:1)