()

Tento přenos lze sledovat pouze na webu vysílatele.

Přejít na přenos

FBŠ Hummel Hattrick Brno U17 - 1. SC TEMPISH Vítkovice 4:13
branky: 13. Adam Klusoň, 13. Matouš Slováček, 22. Matěj Tkadlec, 45. Matyáš Gryc - 4. Václav Babík, 6. Sebastián Hachlica, 10. Štěpán Kowalik, 15. Sebastián Hachlica, 23. Ondřej Pařenica, 24. Štěpán Kowalik, 26. Filip Peterek, 29. Ondřej Adamec, 31. Filip Peterek, 34. Václav Babík, 34. Václav Babík, 38. Václav Babík, 42. Ondřej Adamec; rozhodčí: Jiří Kroupa - Šimon Chovanec; vyloučení: 2:0; využití: 0:1; diváků: 61; zásahy brankářů: Vít Effenberger -13 - Matěj Hőpp ?; po třetinách: 2:4, 1:4, 1:5
44:09 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno U17! 4:13
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno U17 vstřelil #17 Matyáš Gryc bez asistence (4:13)
42:26 Vyloučen hráč #79 Matěj Tkadlec družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno U17 na 2 minuty za sekání
41:24 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 3:13
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #23 Ondřej Adamec, asistoval #66 Václav Babík (3:13)
37:56 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 3:12
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #66 Václav Babík bez asistence (3:12)
33:56 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 3:11
33:28 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 3:10
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #66 Václav Babík, asistoval #14 Filip Peterek (3:10)
30:30 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 3:9
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #14 Filip Peterek, asistoval #23 Ondřej Adamec (3:9)
28:57 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 3:8
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #23 Ondřej Adamec bez asistence (3:8)
25:52 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 3:7
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #14 Filip Peterek, asistoval #25 Sebastián Hachlica (3:7)
23:00 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 3:6
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #88 Štěpán Kowalik, asistoval #7 Erik Tomaško (3:6)
22:40 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 3:5
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #95 Ondřej Pařenica, asistoval #88 Štěpán Kowalik (3:5)
21:21 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno U17! 3:4
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno U17 vstřelil #79 Matěj Tkadlec bez asistence (3:4)
14:53 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 2:4
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #25 Sebastián Hachlica, asistoval #33 Jakub Rohel (2:4)
13:28 Vyloučen hráč #48 Adam Klusoň družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno U17 na 2 minuty za sekání
12:04 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno U17! 2:3
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno U17 vstřelil #13 Matouš Slováček, asistoval #79 Matěj Tkadlec (2:3)
12:00 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno U17! 1:3
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno U17 vstřelil #48 Adam Klusoň, asistoval #73 Lukáš Hrubý (1:3)
09:03 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 0:3
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #88 Štěpán Kowalik bez asistence (0:3)
05:34 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 0:2
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #25 Sebastián Hachlica, asistoval #14 Filip Peterek (0:2)
03:09 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 0:1
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #66 Václav Babík, asistoval #33 Jakub Rohel (0:1)