2

1

4.

PANTHERS OTROKOVICE - Fbc Topgal Šternberk 7:6pn
branky: 18. Adam Hittl, 21. Kryštof Kučera, 26. Dominik Tomeček, 31. Michal Pernička, 33. Adam Hittl, 39. Dominik Tomeček, N Jakub Ťopek - 2. Jan Rychtecký, 6. Jan Vykydal, 9. Josef Mekyska, 16. Vojtěch Richter, 25. Daniel Polzer, 44. Ondřej Šušlík; rozhodčí: David Havlena - Petr Holan; vyloučení: 2:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: Václav Mikulík ? - Ondřej Němeček ?; po třetinách: 0:3, 3:2, 3:1
4 Nájezd na branku provedl z družstva Fbc Topgal Šternberk hráč #7 Josef Mekyska , ale gól nevstřelil.
4 Nájezd na branku provedl z družstva PANTHERS OTROKOVICE hráč #56 Jakub Ťopek a vstřelil rozhodující gól (7:6).
3 Nájezd na branku provedl z družstva Fbc Topgal Šternberk hráč #22 Tadeáš Mikulička a vstřelil gól.
3 Nájezd na branku provedl z družstva PANTHERS OTROKOVICE hráč #32 Adam Hittl , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva Fbc Topgal Šternberk hráč #24 Matias Šnorich , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva PANTHERS OTROKOVICE hráč #56 Jakub Ťopek a vstřelil gól.
1 Nájezd na branku provedl z družstva Fbc Topgal Šternberk hráč #13 Alex Vytopil , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva PANTHERS OTROKOVICE hráč #22 Lukáš Zelík , ale gól nevstřelil.
45:00 Zahájena trestná střílení
43:45 GÓL Fbc Topgal Šternberk! 6:6
Branku družstva Fbc Topgal Šternberk vstřelil #80 Ondřej Šušlík, asistoval #87 Břetislav Obšil (6:6)
38:25 GÓL PANTHERS OTROKOVICE! 6:5
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil #2 Dominik Tomeček, asistoval #34 Michal Pernička (6:5)
36:22 Vyloučen hráč #24 Tadeáš Fojtík družstva PANTHERS OTROKOVICE na 2 minuty za vysoká florbalka
32:12 GÓL PANTHERS OTROKOVICE! 5:5
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil #32 Adam Hittl, asistoval #24 Tadeáš Fojtík (5:5)
30:34 GÓL PANTHERS OTROKOVICE! 4:5
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil #34 Michal Pernička, asistoval #32 Adam Hittl (4:5)
28:40 Breaková situace Šternberka končí mimo hřiště.
25:31 GÓL PANTHERS OTROKOVICE! 3:5
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil #2 Dominik Tomeček, asistoval #22 Lukáš Zelík (3:5)
25:05 Skvělý zákrok předvádí i Němeček.
24:13 GÓL Fbc Topgal Šternberk! 2:5
Branku družstva Fbc Topgal Šternberk vstřelil #60 Daniel Polzer, asistoval #8 Jan Rychtecký (2:5)
24:13 Otrokovickému brankáři propadl míček mezi nohama do branky.
21:44 Mikulík podržel svůj tým skvělým zákrokem.
20:18 GÓL PANTHERS OTROKOVICE! 2:4
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil #7 Kryštof Kučera, asistoval #32 Adam Hittl (2:4)
20:18 Standartní situace Otrokovic z předbrankového prostoru končí gólem.
19:08 Dloubáček hostí od mantinelu domácího brankáře nepřekvapil.
18:25 Skvělý blok Perničky.
17:08 GÓL PANTHERS OTROKOVICE! 1:4
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil #32 Adam Hittl, asistoval #14 Tomáš Hovorka (1:4)
16:38 Vyloučen hráč #22 Lukáš Zelík družstva PANTHERS OTROKOVICE na 2 minuty za hrubost
16:13 Střela Šternberku z poloviny hřiště, brankář domácích připraven.
15:38 GÓL Fbc Topgal Šternberk! 0:4
Branku družstva Fbc Topgal Šternberk vstřelil #77 Vojtěch Richter bez asistence (0:4)
15:27 Hittl z velkého brankoviště přestřeluje bránu.
12:08 Kučera proběhnul celé hřiště, branku ale vstřelit nedokázal.
10:13 Hittl v breeku trefuje tyčku.
08:18 GÓL Fbc Topgal Šternberk! 0:3
Branku družstva Fbc Topgal Šternberk vstřelil #7 Josef Mekyska, asistoval #22 Tadeáš Mikulička (0:3)
08:18 Dorážka Mekysky končí v brance.
07:11 Podobná šance i na druhé straně, Mikulík v brance také úspěšný.
06:42 Velká šance Otrokovic, brankář hostí chytá.
05:40 GÓL Fbc Topgal Šternberk! 0:2
Branku družstva Fbc Topgal Šternberk vstřelil #19 Jan Vykydal, asistoval #7 Josef Mekyska (0:2)
04:56 Zmatek před brankou domácích, míček však v brance neskončil.
03:55 Velká šance Otrokovic končí v rohu hřiště.
01:09 GÓL Fbc Topgal Šternberk! 0:1
Branku družstva Fbc Topgal Šternberk vstřelil #8 Jan Rychtecký, asistoval #3 Tomáš Kunc (0:1)