2

0

2.

FBC Přerov - PANTHERS OTROKOVICE 6:5pn
branky: 10. Jakub Alexa, 21. Jakub Čajánek, 33. Matěj Kapustka, 37. Alex Hanák, 44. Filip Antoniazi, N Filip Antoniazi - 12. Adam Hittl, 23. Jan Ťopek, 34. Tadeáš Fojtík, 38. Dominik Tomeček, 44. Adam Hittl; rozhodčí: Petr Holan - David Eliáš Lipenský; vyloučení: 2:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Roman Dulovec ? - Lukáš Fabrika ?; po třetinách: 1:1, 1:1, 3:3
2 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Přerov hráč #69 Filip Antoniazi a vstřelil rozhodující gól (6:5).
2 Nájezd na branku provedl z družstva PANTHERS OTROKOVICE hráč #32 Adam Hittl , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Přerov hráč #64 Alex Hanák a vstřelil gól.
1 Nájezd na branku provedl z družstva PANTHERS OTROKOVICE hráč #77 Josef Novák , ale gól nevstřelil.
45:00 Zahájena trestná střílení
43:46 GÓL FBC Přerov! 5:5
Branku družstva FBC Přerov vstřelil #69 Filip Antoniazi, asistoval #64 Alex Hanák (5:5)
43:30 Timeout FBC Přerov
43:29 GÓL PANTHERS OTROKOVICE! 4:5
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil #32 Adam Hittl, asistoval #24 Tadeáš Fojtík (4:5)
37:49 GÓL PANTHERS OTROKOVICE! 4:4
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil #2 Dominik Tomeček, asistoval #22 Lukáš Zelík (4:4)
36:25 GÓL FBC Přerov! 4:3
Branku družstva FBC Přerov vstřelil #64 Alex Hanák, asistoval #28 Kryštof Kuba (4:3)
34:46 Vyloučen hráč #15 Jakub Skopal družstva FBC Přerov na 2 minuty za sekání
33:33 GÓL PANTHERS OTROKOVICE! 3:3
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil #24 Tadeáš Fojtík, asistoval #77 Josef Novák (3:3)
32:29 GÓL FBC Přerov! 3:2
Branku družstva FBC Přerov vstřelil #89 Matěj Kapustka, asistoval #15 Jakub Skopal (3:2)
22:45 GÓL PANTHERS OTROKOVICE! 2:2
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil #66 Jan Ťopek, asistoval #22 Lukáš Zelík (2:2)
20:44 GÓL FBC Přerov! 2:1
Branku družstva FBC Přerov vstřelil #81 Jakub Čajánek, asistoval #28 Kryštof Kuba (2:1)
11:36 GÓL PANTHERS OTROKOVICE! 1:1
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil #32 Adam Hittl bez asistence (1:1)
10:19 Vyloučen hráč #56 Jakub Ťopek družstva PANTHERS OTROKOVICE na 2 minuty za hrubost
09:27 GÓL FBC Přerov! 1:0
Branku družstva FBC Přerov vstřelil #14 Jakub Alexa, asistoval #41 Tomáš Dulovec (1:0)
08:00 Vyloučen hráč #40 Vojtěch Jurda družstva FBC Přerov na 2 minuty za sekání