9:5
    Jakub PAZDERKA
    ()

SK Meťák České Budějovice - IP Polná SK Jihlava 9:5
branky: 16. Jakub Köszegi, 28. Štěpán Taubr, 30. Štěpán Taubr, 31. Štěpán Taubr, 32. Jan Duda, 32. Jan Duda, 33. Jan Duda, 40. Lukáš Holý, 44. Miroslav Míšek - 6. Jakub Plunder, 33. Tadeáš Sychra, 35. Tomáš Hroděj, 38. Jakub Plunder, 45. Jakub Pazderka; rozhodčí: Josef Pařízek - Michal Pazderník; vyloučení: 2:2; využití: 1:2; diváků: 14; zásahy brankářů: Adam Jan Šimek -5 - Jan Ferda ?; po třetinách: 0:1, 3:0, 6:4
44:04 GÓL IP Polná SK Jihlava! 9:5
Branku družstva IP Polná SK Jihlava vstřelil #3 Jakub Pazderka bez asistence (9:5)
43:27 GÓL SK Meťák České Budějovice! 9:4
Branku družstva SK Meťák České Budějovice vstřelil #18 Miroslav Míšek bez asistence (9:4)
43:17 Vyloučen hráč #77 Jan Tvaroh družstva SK Meťák České Budějovice na 2 minuty za sekání
39:30 GÓL SK Meťák České Budějovice! 8:4
Branku družstva SK Meťák České Budějovice vstřelil #71 Lukáš Holý, asistoval #8 Ondřej Ryjáček (8:4)
37:07 GÓL IP Polná SK Jihlava! 7:4
Branku družstva IP Polná SK Jihlava vstřelil #88 Jakub Plunder, asistoval #93 Tomáš Hroděj (7:4)
34:20 GÓL IP Polná SK Jihlava! 7:3
Branku družstva IP Polná SK Jihlava vstřelil #93 Tomáš Hroděj, asistoval #88 Jakub Plunder (7:3)
34:20 Hostí teď pomalu ale jistě dotahují
32:53 Následně hostí ještě matně dramatizují utkání, gólem v přesilovce
32:03 GÓL IP Polná SK Jihlava! 7:2
Branku družstva IP Polná SK Jihlava vstřelil #4 Tadeáš Sychra, asistoval #11 Tomáš Kunc (7:2)
32:03 Vůbec nestíhám psát, ale Duda dal po sobě dva krásné góly a předvedl svoje zlaté ručičky
32:02 GÓL SK Meťák České Budějovice! 7:1
Branku družstva SK Meťák České Budějovice vstřelil #93 Jan Duda, asistoval #18 Miroslav Míšek (7:1)
31:54 GÓL SK Meťák České Budějovice! 6:1
31:39 GÓL SK Meťák České Budějovice! 5:1
Branku družstva SK Meťák České Budějovice vstřelil #93 Jan Duda, asistoval #71 Lukáš Holý (5:1)
31:10 Taubr nakonec dokonal hattrick a ještě k tomu v oslabení
30:53 GÓL SK Meťák České Budějovice! 4:1
Branku družstva SK Meťák České Budějovice vstřelil #54 Štěpán Taubr, asistoval #18 Miroslav Míšek (4:1)
30:39 Vyloučen hráč #38 Tomáš Hřebík družstva SK Meťák České Budějovice na 2 minuty za opakované přestupky
30:01 Buly pro hostí
29:42 Taubr teď mohl završit hattrick, bohužel se tak neděje
29:18 GÓL SK Meťák České Budějovice! 3:1
Branku družstva SK Meťák České Budějovice vstřelil #54 Štěpán Taubr, asistoval #8 Ondřej Ryjáček (3:1)
28:40 Ikdyž jsou hostí skoro stále pod tlakem, tak je jejich gólman drží nad vodou
27:40 GÓL SK Meťák České Budějovice! 2:1
27:40 Krásná souhra a Meťák jde do dvoubrankového vedení
25:55 Oba gólmani dnes předvádí výborné zákony
25:02 Přesilovka nám toho moc nenabídla
23:00 Vyloučen hráč #93 Tomáš Hroděj družstva IP Polná SK Jihlava na 2 minuty za sekání
22:20 Krásný zákrok domácího golmana
18:43 Teď jsme mohli vidět domino v podání padání mantinelů, krásný zážitek
15:11 GÓL SK Meťák České Budějovice! 1:1
Branku družstva SK Meťák České Budějovice vstřelil #74 Jakub Köszegi, asistoval #18 Miroslav Míšek (1:1)
15:11 Kuba Koszegi za letu vyrovnává
14:44 Vyloučen hráč #93 Tomáš Hroděj družstva IP Polná SK Jihlava na 2 minuty za nedovolené vrážení
11:11 Míšek si dělá z hostí prostorové kužely
09:18 Tyč hostí
07:59 Domácí pálí, div jim síly stačí
05:43 GÓL IP Polná SK Jihlava! 0:1
Branku družstva IP Polná SK Jihlava vstřelil #88 Jakub Plunder, asistoval #20 Viktor Bajer (0:1)
05:43 Hostí se teď z dorážky dostávají do vedení
03:40 Obrovská chyba hostí nevygradovala gólem
02:42 Taubr teď zkusil prověřit, jestli má hostující golman místo mezi nohy
00:01 Buly pro Meťák