• 45 44:56
    15:3
    (Čermák)

ACEMA Sparta Praha UNYP - TJ Znojmo LAUFEN CZ 15:3
branky: 3. Kosťantyn Šlosar, 5. Matyáš Malkus, 7. Kosťantyn Šlosar, 18. Filip Volf, 23. Martin Čermák, 26. Kosťantyn Šlosar, 27. Vojtěch Starý, 27. Matteo Šoman, 33. Adam Roháč, 34. Matyáš Malkus, 38. Vojtěch Starý, 42. Adam Roháč, 44. Tomáš Novotný, 45. Filip Volf, 45. Kosťantyn Šlosar - 9. Damian Jelínek, 31. Damian Jelínek, 35. Damian Jelínek; rozhodčí: Filip Novák - Petr Stejskal; vyloučení: 2:0; využití: 0:0; diváků: 58; zásahy brankářů: Jiří Pecka 17 - Tomáš Votava 18; po třetinách: 3:1, 5:0, 7:2
45:00 Střely ve 3. části: 15:6
44:56 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 15:3
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #2 Kosťantyn Šlosar, asistoval #81 Martin Čermák (15:3)
44:33 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 14:3
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #41 Filip Volf, asistoval #86 Matteo Šoman (14:3)
43:55 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 13:3
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #27 Tomáš Novotný, asistoval #87 Jan Urych (13:3)
41:20 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 12:3
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #78 Adam Roháč, asistoval #87 Jan Urych (12:3)
37:10 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 11:3
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #63 Vojtěch Starý, asistoval #98 Filip Rathouský (11:3)
34:31 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ! 10:3
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #53 Damian Jelínek, asistoval #87 Jiří Jedlička (10:3)
33:38 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 10:2
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #15 Matyáš Malkus, asistoval #81 Martin Čermák (10:2)
32:24 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 9:2
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #78 Adam Roháč, asistoval #68 Lukáš Mitera (9:2)
30:38 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ! 8:2
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #53 Damian Jelínek, asistoval #14 Filip Bajgar (8:2)
30:00 Střely ve 2. části: 12:10
26:38 Timeout TJ Znojmo LAUFEN CZ
26:38 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 8:1
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #86 Matteo Šoman, asistoval #78 Adam Roháč (8:1)
26:01 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 7:1
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #63 Vojtěch Starý, asistoval #29 Martin Prunner (7:1)
25:19 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 6:1
22:42 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 5:1
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #81 Martin Čermák bez asistence (5:1)
21:14 Vyloučen hráč #27 Tomáš Novotný družstva ACEMA Sparta Praha UNYP na 2 minuty za sekání
17:35 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 4:1
15:00 Střely v 1. části: 6:4
10:30 Vyloučen hráč #63 Vojtěch Starý družstva ACEMA Sparta Praha UNYP na 2 minuty za sekání
08:03 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ! 3:1
06:23 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 3:0
04:20 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 2:0
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #15 Matyáš Malkus, asistoval #68 Lukáš Mitera (2:0)
02:01 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 1:0
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #2 Kosťantyn Šlosar, asistoval #15 Matyáš Malkus (1:0)