0

2

3.

FBC DOŠWICH MILEVSKO - IP Polná SK Jihlava 4:5pn
branky: 1. Jan Neužil, 12. Ondřej Řezba, 31. Filip Prokop, 35. Jakub Rataj - 21. Jakub Plunder, 27. Tomáš Kunc, 29. Jakub Plunder, 44. Jakub Šlouf, N Oliver Kolář; rozhodčí: Filip Češner - Jakub Kubašovský; vyloučení: 0:2; využití: 0:0; zásahy brankářů: Tomáš Novák ? - Jan Ferda ?; po třetinách: 2:0, 0:3, 2:1
3 Nájezd na branku provedl z družstva IP Polná SK Jihlava hráč #98 Oliver Kolář a vstřelil rozhodující gól (4:5).
2 Nájezd na branku provedl z družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO hráč #14 Jakub Kraus , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva IP Polná SK Jihlava hráč #11 Tomáš Kunc , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO hráč #88 Tadeáš Dušek , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva IP Polná SK Jihlava hráč #88 Jakub Plunder a vstřelil gól.
45:00 Zahájena trestná střílení
43:45 GÓL IP Polná SK Jihlava! 4:4
Branku družstva IP Polná SK Jihlava vstřelil #14 Jakub Šlouf, asistoval #22 Marek Tesař (4:4)
40:51 Timeout FBC DOŠWICH MILEVSKO
40:51 Vyloučen hráč #22 Marek Tesař družstva IP Polná SK Jihlava na 2 minuty za špatné střídání
37:09 Vyloučen hráč #93 Tomáš Hroděj družstva IP Polná SK Jihlava na 2 minuty za nedovolené vrážení
34:45 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 4:3
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #48 Jakub Rataj bez asistence (4:3)
30:36 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 3:3
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #6 Filip Prokop bez asistence (3:3)
28:48 GÓL IP Polná SK Jihlava! 2:3
Branku družstva IP Polná SK Jihlava vstřelil #88 Jakub Plunder bez asistence (2:3)
26:12 GÓL IP Polná SK Jihlava! 2:2
Branku družstva IP Polná SK Jihlava vstřelil #11 Tomáš Kunc, asistoval #10 Lukáš Mariánus (2:2)
20:20 GÓL IP Polná SK Jihlava! 2:1
Branku družstva IP Polná SK Jihlava vstřelil #88 Jakub Plunder, asistoval #3 Jakub Pazderka (2:1)
11:44 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 2:0
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #47 Ondřej Řezba, asistoval #23 Aleš Koudelka (2:0)
00:47 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 1:0
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #98 Jan Neužil, asistoval #4 Matyáš Hrych (1:0)