• 44 43:26
    3:12
    (Volf)

TJ Znojmo LAUFEN CZ - ACEMA Sparta Praha UNYP 3:12
branky: 2. Radim Dočekal, 9. Martin Klempa, 35. Štěpán Stegura - 1. Matyáš Malkus, 5. Matyáš Malkus, 7. Daniel Vostřák, 8. Adam Švehlák, 10. Matteo Šoman, 11. Daniel Vostřák, 33. Lukáš Mitera, 36. Lukáš Mitera, 36. Tomáš Kuchynka, 37. Filip Rathouský, 39. Tomáš Novotný, 44. Tomáš Novotný; rozhodčí: David Staněk - Radek Chýna; vyloučení: 1 + Ondrej Kaliský OS:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Ondrej Kaliský -12, Lukáš Krejčiřík ? - Matěj Medal -3; po třetinách: 2:6, 0:0, 1:6
43:26 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 3:12
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #27 Tomáš Novotný, asistoval #41 Filip Volf (3:12)
38:54 Střídání brankáře. Nový brankář #1 Lukáš Krejčiřík družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ
38:54 Vyloučen hráč #33 Ondrej Kaliský družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ na 2 minuty za nesportovní chování
38:54 Vyloučen hráč #33 Ondrej Kaliský družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ - osobní trest
38:01 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 3:11
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #27 Tomáš Novotný bez asistence (3:11)
36:15 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 3:10
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #98 Filip Rathouský, asistoval #87 Jan Urych (3:10)
35:53 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 3:9
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #22 Tomáš Kuchynka, asistoval #12 Radek Hloušek (3:9)
35:22 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 3:8
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #68 Lukáš Mitera, asistoval #29 Martin Prunner (3:8)
34:33 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ! 3:7
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #99 Štěpán Stegura, asistoval #36 Jan Ochman (3:7)
32:53 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 2:7
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #68 Lukáš Mitera, asistoval #15 Matyáš Malkus (2:7)
10:52 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 2:6
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #47 Daniel Vostřák, asistoval #15 Matyáš Malkus (2:6)
10:50 Vyloučen hráč #12 Radek Hloušek družstva ACEMA Sparta Praha UNYP na 2 minuty za blokování florbalky
09:47 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 2:5
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #86 Matteo Šoman, asistoval #78 Adam Roháč (2:5)
08:34 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ! 2:4
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #88 Martin Klempa, asistoval #36 Jan Ochman (2:4)
07:19 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 1:4
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #14 Adam Švehlák, asistoval #86 Matteo Šoman (1:4)
06:15 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 1:3
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #47 Daniel Vostřák, asistoval #41 Filip Volf (1:3)
04:07 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 1:2
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #15 Matyáš Malkus, asistoval #29 Martin Prunner (1:2)
01:56 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ! 1:1
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #12 Radim Dočekal, asistoval #20 Vilém Frič (1:1)
00:38 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 0:1