0

0

0.

FbK Orlicko-Třebovsko - T.K.S. TJ Turnov  6:7pn
branky: 1. Matyáš Kvapil, 8. Matyáš Kvapil, 33. Marek Boušek, 37. Tomáš Vaňous, 39. Matyáš Kvapil, 45. Sebastian Filip - 11. Matěj Drbohlav, 16. Michal Stěhula, 17. Matouš Honzák, 18. Mikuláš Vaněk, 24. Viktor Kořínek, 29. Dominik Kyloušek, N Jakub Michal Prousek; rozhodčí: Tadeáš Sidenberg - Michal Reczai; vyloučení: 2:0; využití: 0:0; diváků: 35; zásahy brankářů: Štěpán Rozlívka ? - Matyáš Bezděk -6; po třetinách: 2:1, 0:5, 4:0, 0:0
3 Nájezd na branku provedl z družstva FbK Orlicko-Třebovsko hráč #36 Sebastian Filip , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva FbK Orlicko-Třebovsko hráč #31 Marek Boušek , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva T.K.S. TJ Turnov hráč #19 Filip Hájek , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva FbK Orlicko-Třebovsko hráč #28 Matyáš Kvapil , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva T.K.S. TJ Turnov hráč #54 Jakub Michal Prousek a vstřelil rozhodující gól (6:7).
45:00 Zahájena trestná střílení
45:00 Ukončení prodloužení
45:00 Zahájení prodloužení
44:07 GÓL FbK Orlicko-Třebovsko! 6:6
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil #36 Sebastian Filip, asistoval #99 Erik Borek (6:6)
43:08 Timeout FbK Orlicko-Třebovsko
38:50 GÓL FbK Orlicko-Třebovsko! 5:6
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil #28 Matyáš Kvapil, asistoval #17 Martin Pohanka (5:6)
37:14 Vyloučen hráč #33 Jakub Vašek družstva FbK Orlicko-Třebovsko na 2 minuty za sekání
36:21 GÓL FbK Orlicko-Třebovsko! 4:6
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil #77 Tomáš Vaňous bez asistence (4:6)
32:27 GÓL FbK Orlicko-Třebovsko! 3:6
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil #31 Marek Boušek bez asistence (3:6)
31:39 Vyloučen hráč #13 Jáchym Kubíček družstva FbK Orlicko-Třebovsko na 2 minuty za hrubost
28:35 GÓL T.K.S. TJ Turnov ! 2:6
Branku družstva T.K.S. TJ Turnov vstřelil #81 Dominik Kyloušek bez asistence (2:6)
23:47 GÓL T.K.S. TJ Turnov ! 2:5
Branku družstva T.K.S. TJ Turnov vstřelil #7 Viktor Kořínek, asistoval #19 Filip Hájek (2:5)
17:35 GÓL T.K.S. TJ Turnov ! 2:4
Branku družstva T.K.S. TJ Turnov vstřelil #26 Mikuláš Vaněk, asistoval #7 Viktor Kořínek (2:4)
16:24 GÓL T.K.S. TJ Turnov ! 2:3
Branku družstva T.K.S. TJ Turnov vstřelil #37 Matouš Honzák, asistoval #5 Matěj Drbohlav (2:3)
15:39 GÓL T.K.S. TJ Turnov ! 2:2
Branku družstva T.K.S. TJ Turnov vstřelil #29 Michal Stěhula bez asistence (2:2)
10:19 GÓL T.K.S. TJ Turnov ! 2:1
Branku družstva T.K.S. TJ Turnov vstřelil #5 Matěj Drbohlav, asistoval #21 Adam Šreiber (2:1)
07:42 GÓL FbK Orlicko-Třebovsko! 2:0
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil #28 Matyáš Kvapil, asistoval #33 Jakub Vašek (2:0)
00:29 GÓL FbK Orlicko-Třebovsko! 1:0
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil #28 Matyáš Kvapil z trestného střílení (1:0)